Jump to content

Ξενέρωσα Άσχημα


Recommended Posts

Παιδιά έφαγα άσχημο ξενέρωμα... Προχθές πήρα μια πανέμορφη red shrimp και είμουν όλος χαρά.. Μάλιστα δεν ήταν καθόλου ντροπαλη και αυτο με είχε ενθουσιάσει πιο πολύ ..Μόλις τώρα γύρισα σπίτι και κοιτάω να δω που είναι..Αφαντη... Λεω οκ θα κρύβεται ,γιατι είναι και ντροπαλές ...Πως κάνω κατα τύχη και ψευτοκοιτάω την MH απο κάτω και τι βλέπω .... Ενα ομοιώμα τις γαρίδας κολλημένο πάνω στην λάμπα...Καταλαβαίνετε τι έπαθα έτσι? Τι λέτε να έφταιξε?

Είχε αυτοκτονικές τάσεις η γαρίδα? Δεν μπορώ να καταλάβω

Σας έχω δύο φώτο ,μία με την γαρίδα και μια πιο μακρινή για να δείτε το ύψος..

Μα καλά τι έκανε πήδηξε?

post-12732-1245771925_thumb.jpg

post-12732-1245772005_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

αν στρεσαριστηκε απο κατι,η κατι την κυνηγησε ειναι πιθανο.....

Link to comment
Share on other sites

Μήπως άλλαξε πουκαμισάκι και γιαυτό κρύβεται???Κάνε λίγο υπομονή , μπορεί να ξαναεμφανιστεί! :P

Link to comment
Share on other sites

Μήπως άλλαξε πουκαμισάκι και γιαυτό κρύβεται???Κάνε λίγο υπομονή , μπορεί να ξαναεμφανιστεί! :P

και το πουκαμισο της πως βρεθηκε στην λαμπα?

Link to comment
Share on other sites

και το πουκαμισο της πως βρεθηκε στην λαμπα?

Πως πεταει ο Μποντ το καπελο...........καπως ετσι........... :P:P

Link to comment
Share on other sites

Πώς πετάνε οι τελειόφοιτοι στην αμερική τα καπέλα τους ετστι και η γαρίδα άλλαξε πουκάμισο και είπε hurraaaaayyyy ...

Πρίν λίγο καιρό είδα ένα καβουράκι αλλα δεν πρόλαβα να το πιάσω , μήπως την κυνήγησε αυτο? Τι να πω...

Κοιτάχτε την διαφορά ύψους μου φαίνεται τλείως παράλογο :P

Το ενυδρείο τρέχει δυόμιση μήνες και δεν έχω βάλει ψάρια μέσα

Link to comment
Share on other sites

Πιθανο να πηδηξε αλλα παλι περιεργο, εγω επειδη οπως κ εσυ δεν εχω καπακι εχω ενα κομματι πλεξιγκλας με μικρες τρυπες για να αεριζεται, το εβαλα γιατι ειχα δυο αυτοκτονιες :P

ΥΓ. Βλεπω καινουρια πραγματακια στο ενυδρειο σου, βαλε καμια φωτο στο θεματακι που εχεις ανοιξει με το reef σου.

Link to comment
Share on other sites

Nαι φίλε banik σκοπεύω να βάλω πράμα απο φώτο απλώς θέλω λίγο να τιγκάρ το reefaκι ακόμα..

Ρε παιδιά λέτε να έφταιξε το οτι το ενυδρείο ειναι μόνο δυόμιση μηνών.. Ξέρω εγω τι να πώ... :P

Link to comment
Share on other sites

Nαι φίλε banik σκοπεύω να βάλω πράμα απο φώτο απλώς θέλω λίγο να τιγκάρ το reefaκι ακόμα..

Ρε παιδιά λέτε να έφταιξε το οτι το ενυδρείο ειναι μόνο δυόμιση μηνών.. Ξέρω εγω τι να πώ... :P

Δεν πιστευω οτι εχει να κανει αυτο, δεν ειναι λογος αυτοκτονιας αυτος, αν το ενυδρειο ειναι μονο 2,5 μηνων μην βιαστεις να το φορτωσεις με ζωντανα αργα βηματα κ θα εχεις καλυτερα αποτελεσματα :P

Link to comment
Share on other sites

Nαι φίλε banik σκοπεύω να βάλω πράμα απο φώτο απλώς θέλω λίγο να τιγκάρ το reefaκι ακόμα..

Ρε παιδιά λέτε να έφταιξε το οτι το ενυδρείο ειναι μόνο δυόμιση μηνών.. Ξέρω εγω τι να πώ... :P

Bαλε,για να βλεπουμε την εξελιξη.......... :P

Link to comment
Share on other sites

Δέν θα το πιστέψετε... :P:thumbup::thumbup:

Κοιτάω σήμερα την πλάτη να δώ αν όλα είναι οκ και τι να δώ ...Η γαρίδα να κάθεται σαν κυρία δίπλα στον άνθρακα και στον αντιφώσφορο ..ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΑΙΤΕ ΤΙ ΖΗΜΙΑ ΕΠΑΘΑ όταν τιν είδα :P ... Κατάφερε και πέρασε απο την υπερχείληση και παγιδεύτικε στην πλάτη του ενυδρείου... Το τι τράβηξα για να την βγάλω δεν φαντάζεστε....

Τώρα είναι λίγο σοκαρισμενη και κρύβεται πίσω απο τον βράχο

Και τώρα το ερώτημα είναι τι στο κόρακα είναι αυτο πάνω στο φώς.... Εχει το σχήμα γαρίδας ... Δεν πάμε καλα

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον το παλιό της πουκαμισάκι :P

+1 :P

τελος καλο....

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον το παλιό της πουκαμισάκι :P

Ξαναρωταω!

Πως βρεθηκε εκει πανω? μηπως ειχες καποια λαθρεπιβατη?

Link to comment
Share on other sites

Πως πεταει ο Μποντ το καπελο...........καπως ετσι........... :P:thumbup:

Μάλλον δεν της άρεσε το παλιό και το πέταξε , αλλά πήγε πολύ ψηλά!! :P

Στο παρελθόν βρήκα έξω απο το ενυδρείο πουκαμισάκι , οπότε για μένα δεν αποτελεί πρωτόγνωρο γεγονός!

Έγινε επεξεργασία - Kostasfdg
Link to comment
Share on other sites

Aφιερωμενο στην γαριδα σου...................

:P:thumbup::thumbup::lmao::lmao::lmao::lmao:

Χαχαχαα Δεν υπάρχεις :P

Σε λίγες μέρες και φώτος με την εξελιξη του ενυδρείου :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...