Jump to content

Το ενυδρείο μου!


Recommended Posts

OOOOO :) Μέγα Dia ούτε αυτό το video σε επισε? :)

Ειρωνειες στο ΑΖ δεν χωρανε!!!

Παρε λοιπον ενα warning και αν συνεχιστει η απαραδεκτη συμπεριφορα σου θα "κερασω" και στερηση δημοσιευσεων :D

Nidal

Global Mod.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 55
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καταρχας πρεπει να ξερεις οτι ο Διας συγκεκριμενα μιας και μιλας γιαυτον ειναι απο τα ατομα εδω μεσα με τις περισοτερες γνωσεις και κυριος στην αφρικη. ολοι εμεις οι αφρικανοι τον εχουμε σαν "master" μαζι με τον Κ. Σωκρατη.

δεν μπορεις εσυ ετσι απλα να τον αγνοεις και να τον ειρωνευεσε...λιγο σεβασμος δεν βλαπτει..

αυτο εχω να πω μονο..

τωρα για το βιντεο ευχομαι να ειναι παντα καλα και δυνατα τα ψαρακια σου, αυτο δεν σημενει οτι δεν εχεις κανει λαθη.

καλη συνεχεια ευχομαι

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω κάτι με κανένα μέσα στο forum. ούτε θέλω να έρχομαι με κανέναν σε σύγκρουση. άπλα δεν μπορώ τους ανθρώπους που έχουν για όλα άποψη (κατ εμένα όχι κ απαραίτητα πολύ καλή γνώση) κ δεν καταλαβαίνουν πότε πρέπει να βάλουν τελεία. εσείς δεν το είδατε το video? γιατί δεν το σχολιάσατε με τον τρόπο που το σχολίασε ο dias?

Συνεχιζεις;

Νομιζεις οτι σε κρινω χωρις να εχω γνωσεις;

Νομιζεις οτι εχω αποψη για τα παντα χωρις να γνωριζω;

Εγω σε προειδοποιησα.

Στην επομενη ματσολια θα κλειδωσω το θεμα σου,για να σου δωσω την ευκαιρια να εχεις γνωμες και συμβουλες για βελτιωση μονο απο τους χρονια στο κουρμπετι( :)) φιλους σου.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα φίλε μου,όλοι έχουν την άποψη τους.Ο φίλος Δίας(έλα σε μία συνάντηση να τον γνωρίσεις πρώτα και παρακολούθησε τους ''αφρικανούς'' για να δείς το επίπεδο γνώσεων και συνεισφοράς του στο forum)-όπως και άλλοι φίλοι -εξέφρασαν την ανυσηχία τους για το μέλλον του ενυδρείου σου.Φυσικά κανείς μας δεν είναι ''φωτεινός παντογνώστης'' και είναι απολύτως δεκτό να έχεις διαφορετική άποψη και εμπειρίες,αλλά ο τρόπος που ''διατύπωσες'' την διαφωνία σου δεν ήταν ο κατάλληλος. :)

Link to comment
Share on other sites

λόγο ότι νιώθω ενοχλημένος από την συμπεριφορά ορισμένων θα ήθελα να διαγραφεί το θέμα μου από το forum. ευχαριστώ όσους ασχολήθηκαν με το θέμα μου.

Link to comment
Share on other sites

λόγο ότι νιώθω ενοχλημένος από την συμπεριφορά ορισμένων θα ήθελα να διαγραφεί το θέμα μου από το forum. ευχαριστώ όσους ασχολήθηκαν με το θέμα μου.

Ας προσεχες master και ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :):):D

Οσο για το θεμα σου,θα μεινει κλειδωμενο σαν παραδειγμα προς ΑΠΟΦΥΓΗ.

Οχι λογω ενυδρειου,αλλα λογω συμπεριφορας ιδιοκτητη.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...