Jump to content

Recommended Posts

καλημερα μπειτε στο youtube και διτε το ενυδρειο μου στο\ ενυδρειο με κυχλιδες 1 και 2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα μπειτε στο youtube και διτε το ενυδρειο μου στο\ ενυδρειο με κυχλιδες 1 και 2

αν δεν βαλεις το λινκ αγαπητε......
Link to comment
Share on other sites

θα σου πρότεινα να βγάλεις μερικά έως πολλά.βεβαια έτσι πιστεύω εγώ αν και δεν είμαι και πολύ έμπειρος :P

αυτό είναι το link

Έγινε επεξεργασία - Mixalhs92
Link to comment
Share on other sites

τωρα θα αγωρασω 1000 λτ ενυδρειο

Έγινε επεξεργασία - chris99
Link to comment
Share on other sites

Αλλο ένα "παστωμένο" ενυδρείο...

Link to comment
Share on other sites

Καπως ετσι ζουν τα ψαρακια στα pet shop !

τωρα θα αγωρασω 1000 λτ ενυδρειο

Φιλε μου πρωτα αγοραζουμε το ενυδρειο και μετα απο λιγο καιρο τα ψαρακια. Εκεινο παντως που μου αρεσε ειναι οτι γραφεις "Εμπειρία: Αρκετά καλή" Πως συνδιαζεται αυτο με τα 45 κιχλιδες σε αυτο το ενυδρειο-κονσερβα; :P

Link to comment
Share on other sites

Φιλε χρηστο. αν αυτο ειναι το ενυδρειο σου θελω να σου κανω μερικες ερωτησεις...

1. Δεν βλεπεις οτι τα ψαρακια σου ειναι παρα πολλα για το ενυδρειο σου???

2. ποσα λιτρα ειναι το ενυδρειο??

3. οντος σκοπευεις να κανεις ενυδρειο 1000 λιτρα??

4. ρε φιλε ποσα χρηματα εδωσες για τα ψαριααα :P:thumbup::thumbup: πρεπει να σου φυγε κανενα 400 σιγουρα.. :P

Link to comment
Share on other sites

θα σου πρότεινα να βγάλεις μερικά έως πολλά.βεβαια έτσι πιστεύω εγώ αν και δεν είμαι και πολύ έμπειρος :P

αυτό είναι το link

αυτο το ενυδρειο ειναι του φιλου μου του χριστου γνωριζομαστε απο 3 δημοτικου εχει και καινουργιο βιντεο

Link to comment
Share on other sites

να το

Link to comment
Share on other sites

να και το δικο μου

Link to comment
Share on other sites

ποσα λιτρα ειναι το ενυδρειο???

ασε αυτο που θα αγορασεις

ειναι περιπου 600 λιτρα

Link to comment
Share on other sites

Φιλε χρηστο. αν αυτο ειναι το ενυδρειο σου θελω να σου κανω μερικες ερωτησεις...

1. Δεν βλεπεις οτι τα ψαρακια σου ειναι παρα πολλα για το ενυδρειο σου???

2. ποσα λιτρα ειναι το ενυδρειο??

3. οντος σκοπευεις να κανεις ενυδρειο 1000 λιτρα??

4. ρε φιλε ποσα χρηματα εδωσες για τα ψαριααα :P:thumbup::thumbup: πρεπει να σου φυγε κανενα 400 σιγουρα.. :P

να σου πω την αληθεια δυο εβαλε και εγινε αναπαραγωγη και εφτασαν αυτον τον αριθμο

Link to comment
Share on other sites

να σου πω την αληθεια δυο εβαλε και εγινε αναπαραγωγη και εφτασαν αυτον τον αριθμο

Καλά τώρα πραγματικά περιμένεις να σε πιστέψουν οι φίλοι εδώ ότι όλος αυτός ο αχταρμάς που μοιάζει με στρατόπεδο συγκέντρωσης των nazi έγινε από αναπαραγωγή δύο ψαριών που γέννησαν severum, zebra, labido και ότι άλλο πήρε το μάτι μου !

Το δεύτερο video με το τάισμα, είναι ακόμη χειρότερο, εγώ τόση τροφή ρίχνω σε μία εβδομάδα!!!!

και μάλιστα "supervit η καλήτερη τροφή για ψάρια ενυδρείου"

πρόκειται για βούρκο και όχι για ενυδρείο.

Λοιπόν νεαρέ Μάκη, κρίνοντας και από το γαριδο-neon-ενυδρείο που έφτιαξες βιαστικά βιαστικά, και εσύ Χρήστο χρειάζεστε ΣΤΡΩΣΙΜΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΜΑ και να αφήσετε το "ενυδρείο θέλω τώρα το θέλω".

Επειδή λοιπόν μερικοί από μας εδώ είμαστε και σε κρίσιμη ηλικία, σε παρακαλώ πολύ συμμαζευτείτε και προσπαθήστε να διορθώσετε αυτό που πάτε να κάνετε.

Τελικά τι γίνεται εκεί στην Ημαθία ?? Επιδημία έχει πέσει ?? Ας μην το πάρουν προσωπικά άλλοι καλοί φίλοι από την περιοχή (π.χ. imaikl) αλλά κάτι γίνεται.... ο αέρας είναι, το νερό είναι, δεν εξηγείται αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Καλά τώρα πραγματικά περιμένεις να σε πιστέψουν οι φίλοι εδώ ότι όλος αυτός ο αχταρμάς που μοιάζει με στρατόπεδο συγκέντρωσης των nazi έγινε από αναπαραγωγή δύο ψαριών που γέννησαν severum, zebra, labido και ότι άλλο πήρε το μάτι μου !

Το δεύτερο video με το τάισμα, είναι ακόμη χειρότερο, εγώ τόση τροφή ρίχνω σε μία εβδομάδα!!!!

και μάλιστα "supervit η καλήτερη τροφή για ψάρια ενυδρείου"

πρόκειται για βούρκο και όχι για ενυδρείο.

Λοιπόν νεαρέ Μάκη, κρίνοντας και από το γαριδο-neon-ενυδρείο που έφτιαξες βιαστικά βιαστικά, και εσύ Χρήστο χρειάζεστε ΣΤΡΩΣΙΜΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΜΑ και να αφήσετε το "ενυδρείο θέλω τώρα το θέλω".

Επειδή λοιπόν μερικοί από μας εδώ είμαστε και σε κρίσιμη ηλικία, σε παρακαλώ πολύ συμμαζευτείτε και προσπαθήστε να διορθώσετε αυτό που πάτε να κάνετε.

Τελικά τι γίνεται εκεί στην Ημαθία ?? Επιδημία έχει πέσει ?? Ας μην το πάρουν προσωπικά άλλοι καλοί φίλοι από την περιοχή (π.χ. imaikl) αλλά κάτι γίνεται.... ο αέρας είναι, το νερό είναι, δεν εξηγείται αλλιώς.

:P:P:thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλά τώρα πραγματικά περιμένεις να σε πιστέψουν οι φίλοι εδώ ότι όλος αυτός ο αχταρμάς που μοιάζει με στρατόπεδο συγκέντρωσης των nazi έγινε από αναπαραγωγή δύο ψαριών που γέννησαν severum, zebra, labido και ότι άλλο πήρε το μάτι μου !

Γραψε λαθος ξεκινησε με 5 και εβαλε ακομα 1 :P:thumbup::P

Link to comment
Share on other sites

Υπομονη θελει και πραγματικα μου φαινετε οτι προσπαθητε να κρηφτητε απο τα λαθοι που κανατε.. :P

Και εγω εκανα λαθοι αλα τα παραδεχτηκα και προσεχω περισοτερο τωρα δεν προσπαθησα να καληφθω... :P

Υποθετω πως μπικατε στο φορουμ για βοηθεια και για να μαθετε περισοτερα και οχι για να βαλετε το ενυδριο να σας λενε οτι κανατε λαθος και μετα να λετε διαφορα...

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε Αντρεα μη λες τετοια και θα πηγαινα Ημαθια το καλοκαιρι.

Ακυρωνω αν ειναι να παθω και γω τα ιδια.

Ισως να ρωταγα τον Imaikl τι χαπια παιρνει και γλυτωσε? :P

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ χαζο χιουμορ δεν σου φευγει με τιποτα μιχαλη ε βιαστικα να παντησω αλλα οταν το αλλο απογευμα ηρθε ο Χρηστος εμαθα οτι ειχε τον γλειφτη + 5 κυχλιδες και εβαλε και ακομα 1 και κατι ακομα τα μικρα τι να τακανε να τα πεταγε εδω αλεξανδρεια που μενουμε εχω δει πολλα τρελλα και σωστο ενυδρειο θεωρουν οχι αυτο με την σωστη αναλογια ψαρια λιτρα αλλα με τα ποιο πολλα ψαρια ασπουμε ξερω ατομο που εβαλε πεντε χρυσοψαρα σε ενυδρειο 3 λιτρων και ο αδερφος το θεωρουσε ωραιο μεχρι που πεθαναν ολα σε ενα βραδυ και ετσι επριξε και τους δικους μου να βαλουμε neon

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...