Jump to content

Το ενυδρειο μου


Recommended Posts

Είναι το ενυδρειο μου ετοιμο για γαριδες

Ειναι στρωμενο

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή Μάκη μετά από τόσα πμ και τόσες απαντήσεις εσύ κατάλαβες οτι πρέπει να βάλεις 12 νέον?

Για σκέψου το λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Τα neon θα μεταγκιστουν σε 80 αυτο το εκανα γιατι ο καταστηματαρχης μου ειπε οτι θα τελειωσουν μεχρι να τελειωσω το νεο ενυδρειο

Link to comment
Share on other sites

Τα neon θα μεταγκιστουν σε 80 αυτο το εκανα γιατι ο καταστηματαρχης μου ειπε οτι θα τελειωσουν μεχρι να τελειωσω το νεο ενυδρειο

αυτο τωρα δεν ειναι απαντηση αγαπητε μου φιλε.τετοια εμπορικα ψαρια ερχονται σχεδον καθε βδομαδα.

το χομπι χρειαζεται αρχικα υπομονη,πραγμα το οποιο μαλλον θελει ακομη δουλεια σε σενα.

μην το ξανακανεις αυτο το λαθος.μονο οταν εισαι 100% ετοιμος θα αγοραζεις τα ψαρακια σου.

Link to comment
Share on other sites

επεισεις τα εβαλα για να κανουν αμονια

και να δω αν ειναι οκ τα φυτα οσο για το σχολιο απο πανω μενω μακρια απο μεγαλουπολης και δεν μου δινετε ή ευκερια να παω συχνα γιατι ειμαι 13 και ο αδερφος μου επριξε τους γονεις μου για να βαλουε ψαρια

Link to comment
Share on other sites

κοιταξτε τι εκανε ο φιλος μεγαλο ενυδρειο πολλα και ομορφα ψαρια και εννοειτε αναπαραγωγικο

Link to comment
Share on other sites

επεισεις τα εβαλα για να κανουν αμονια

συγχωρησε απο το μικρο της ηληκιας σου.αυτο που σου εχω μαυρισμενο πανω και που εκανες ειναι πολυ μεγαλο λαθος.

αρχισε να διαβαζεις για το πως στρωνουμε ενα ενυδρειο,και μην ανοιγεις συνεχεια νεα ποστ.

κατσε και διαβασε.

Link to comment
Share on other sites

Το βιντεο δεν το ανεβασα εγω αλλα ο πατερας μου γιάυτο κοιταξτε ονομα 997john και κατι ακομα τωρα που τα neon πηραν ποδι* κανεις δεν μου απαντησε ειναι ετοιμο για γαριδες γιατι θελω να ξερω

*Μετα απο πολλυ διαβασμα βρηκα ενα αρθρο για τα νεκρα ψαρια και πως πεθαναν τους συναι πηρε φαινετε και τα επιστρεψαμε

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Το βιντεο δεν το ανεβασα εγω αλλα ο πατερας μου γιάυτο κοιταξτε ονομα 997john και κατι ακομα τωρα που τα neon πηραν ποδι* κανεις δεν μου απαντησε ειναι ετοιμο για γαριδες γιατι θελω να ξερω

*Μετα απο πολλυ διαβασμα βρηκα ενα αρθρο για τα νεκρα ψαρια και πως πεθαναν τους συναι πηρε φαινετε και τα επιστρεψαμε

Βαλε και καμια φοτο βγαλε ολα τα ψευτικα και πλαστικα(δεινοσαυρους,φυτακ.α)Και θα ηθελα να σου πω οτι εχουμε την ιδια ηλικια.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...