Jump to content

ποδηλατο κανεις;


Guest orck

Recommended Posts

Ας βάλω και εγώ το ποδήλατο μου εδώ.Τελευτέα διαδρομή θεσσαλονίκη(πυλαία)μέχρι λουτρά χαλκιδικής 140χλ απόσταση και χρόνος 3:30 ώρες.

(Δυστηχώς το ποδήλατο εκλάπη ) :(

post-11732-1248616650_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ας βάλω και εγώ το ποδήλατο μου εδώ.Τελευτέα διαδρομή θεσσαλονίκη(πυλαία)μέχρι λουτρά χαλκιδικής 140χλ απόσταση και χρόνος 3:30 ώρες.

(Δυστηχώς το ποδήλατο εκλάπη ) :(

παρα πολυ ωραιο.. κριμα....

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλα αυτα π λετε αλλα εγω εδω π μενω εχει πραγματικα πολυ φαση να κανεις ποδηλατο! :( καθε μερα βγαινουμε μια τεραστια παρεα απο τις 7-8 ,μεχρι τις 11( το βραδυ) περιπου με τα ποδηλατα και σπαμε πολυ πλακα ,γιατι εδω δεν κινδυνευεις τοσο οσο στην Αθηνα και στις ''μεγαλουπολεις''!εντομεταξει δεν χρειαζεται να εχεις τη μανα σ πανω απο το κεφαλι σου συνεχεια να σ λεει,προσεχε,βαλε κρανος,γυρνα ιστς 9 κλπ κλπ κλπ...ειναι απλα τελεια οταν βγαινουμε ολοι μαζι!και το καλυτερο?δν χρειαζεται να εχεις ποδηλατο για να ερθεις μαζι μας! :hysterical: ολοι εχουμε πατακια -μπρος -πισω - και τα χρησιμοποιουμε συνεχεια!(εγω τα πισω μονο!)....α,και ξεχασα να πω οτι συμφωνω με τν Κωστη... και οτι και για μενα το πατινι ειναι ολα τα λεφτα :( .....το θεμα ειναι οτι στους χωματοδρομους που πηγαινουμε συνηθως δυσκολευομαι καπως :hysterical: !αλλα οκ εχει την πλακα τ και το πατινι!(καλα οι τουμπες π εχουμε φαει με τους κολλητους μ ειναι το καλυτερο της υποθεσης :hysterical::hysterical: !!!)

αλλα τι να κανουμε?δεν ειμαστε ολοι το ιδιο τυχεροι σε αυτο το θεμα! :wub: εδω ειναι ο παραδεισος των ποδηλατων! ενω εκει.......γινεται χαμος και ειναι ακρως επικινδυνο να βγεις με ποδηλατο.. :hysterical:

οποτε...εσεις οι λατρεις ελατε μια βολτιτσα απο δω.να μεγαλωσει η παρεα μας...και να δειτε τι παει να πει ''βολτα με ποδηλατο'' :D:D !(και οχι μονο :( )

κατ'αρχας χαιρετισματα στην πανεμορφη λεσβο. ηρθα περισυ για διακοπες και το ερωτευτικα το νησι σας. τα εχει ολα. καποτε θα ξεναερθω!!!

εσεις στην επαρχια πρεπει να προσεχετε πολυ περισσοτερο. εδω αν βγαινεις σε λεοφωρους ειναι πολυ επικιδυνο, αλλα αν εισαι στα στενακια, προσεχεις και εφαρμοζεις τον κοκ δεν κινδυνευεις καθολου. το θεμα ειναι να εισαι σε δρομο που τα αυτοκινητα δεν αναπτυσσουν ταχυτητες μεγαλυτερες των 20 χλμ/ωρα σε σχεση με σενα. και στην επαρχια γινεται πολυ αυτο. προσοχη ιωαννα!

ο φιλος με το ηλεκτρονικο ποδηλατο μπορει να δωσει πληροφοριες? ενα site ας πουμε. ακουγεται πολυ καλο και με ενδιαφερει. εχει τελικη 25 χλμ/ωρα αλλα η τελικη ειναι μονο με τον ηλεκτροκινητηρα? εχει τα καταλληλα γραναζια ή βγαινει σε τυπου κουρσας ωστε να φτασει τα 40 χλμ με τη βοηθεια του ποδηλατη? βγαινει μοντελο να σπαει ο κορμος του ωστε να μπαινει στο μετρο? και μια ενδεικτικη τιμη?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

και εγω κανω ποδηλατακη ενα αλλο ειδος βεβαια (downhill)

να και το ''ποδηλατακι'' μου η photo ειναι την πρωτη μερα που το αγορασα απο τοτε εχω αλλαξη πολλλα πραγματα σε αυτο :wub:

και σχεδον καθε κυριακη στο ''10ρι'' στον υμμητο

Link to comment
Share on other sites

και εγω κανω ποδηλατακη ενα αλλο ειδος βεβαια (downhill)

να και το ''ποδηλατακι'' μου η photo ειναι την πρωτη μερα που το αγορασα απο τοτε εχω αλλαξη πολλλα πραγματα σε αυτο :wub:

και σχεδον καθε κυριακη στο ''10ρι'' στον υμμητο

την φωτο θα ξεχασες :wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μέσα αν το κανονίσετε!!!

Βέβαια θα σας ακολουθώ με το αμάξι... και θα έχω αναμένο το aircodition... και θα ακούω mp3... και θα έχω και γκομενάκι δίπλα μου... και θα καπνίζω και τα τσιγάρα μου... παίζει, επίσης να μιλάω και στο κινητό... θα έχω και μερικά σάντουιτς μαζί μου σε περίπτωση που πεινάσω να τα τρώω ενώ οδηγώ!

Πάντως είμαι μέσα :rolleyes:

κατι ξεχασες ομως..................το πορτοφολι γεματο.(καυσιμα,φθορες αυτοκινητου)

αααα και κατι ακομα οχι μερικα σαντουιτς βαλε και κατι παραπανω για μενα :wub::wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

εγω απο τα 5 μου εκανα ποδηλατο.....μεχρι τα 15......

τελεφταια φορα που το ειδα ηταν πριν ενα χρονο.....ετοιμαζομουν για 2ημερη εκδρομη με ποδιλατα......και με το κλεψαν... :wub:

τωρα εχω κολημα με τα μιχανακια.....αλλα και το ποδιλατο δεν με χαλαει καθολου!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...