Jump to content

αγγελιες


KATIR

Recommended Posts

λοιπον βλεποντας σημερα τις αγγελιες και δεδομενου της αγορας που εκανα μεσα απο το φορουμ που με πολυ μεγαλη δυσκολια μπορεσα να βρω εναν φιλο απο την ιδια πολη και συγκεκριμενα με το προιον που ηθελα κανοντας διαφορες αναζητησεις χωρις αποτελεσμα αναγκαστηκα να δω σχεδον ολες τις αγγελιες μια μια (πηρα απαντησεις ακομη και απο κλειστες αγγελιες)

(δηλαδη μου βγηκαν τα ματια και νευρα μου εγιναν κροσια)

προτεινω αν συμφωνειται φυσικα να αναγραφουμε των τοπο παραλαβης οπως μερικοι κανουν και καλως κανουν για να μπορει μια αναζητηση να εχει και τα σωστα αποτελεσματα η να δημιουργηθει μια φορμα αγγελιας αναλογη για το καθε ειδος γιατι ειμαι σιγουρος οτι υπαρχη πληθωρα προιοντων που ειτε θελουμε να αγορασουμε η να πουλησουμε και με μενουν ετσι γιατι δεν μπορουν να εντοπιστουν

ΥΓ δεν ξερω αν καλωσ εβαλα το ποστ σε αυτη την κατηγορια αν οχι ας μεταφερθει και το συζηταμε εκει!

φιλικα χρηστος θεσσαλονικη

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ δεν νομιζω να υπαρχει θεμα να πουμε μερος παραλαβης μιας και το καθε μελος γραφει την πολη του στο προφιλ του...Και ετσι και αλλιως γινεται να αγορασεις και απο αλλη πολη μεσω ταχυδρομιου...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

εγω θα ελεγα να μπει και ενα εικονιδιο στην αρχικη σελιδα που να λεει αγγελιες και να μπαινουμε αμεσως γιατι ψαχνω ποσο καιρο το πως να μπαινω στις αγγελιες και δεν μπορω να τις βρω......ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

εγω θα ελεγα να μπει και ενα εικονιδιο στην αρχικη σελιδα που να λεει αγγελιες και να μπαινουμε αμεσως γιατι ψαχνω ποσο καιρο το πως να μπαινω στις αγγελιες και δεν μπορω να τις βρω......ευχαριστω.

Κατρχην να πώ οτι συμφωνω με τον κώστη.

Ο κάθε ένας αναφερει στο προφιλ του την πόλη του, αλλα και ενα μπορει στελνει και σε άλλη πόλη.

Τωρα, όσο αφορα της αγγελιες, στην κεντρική σελίδα του φορουμ υπαρχει αρκετα χαμηλε ξεχωριστη κατηγορια για αγγελιες.

Ειναι μετα το γλυκό και το αλμυρο νερο.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν είναι και άσχημη ιδέα να υπήρχε μια φόρμα, έτσι ώστε να ήταν πιο τυποποιημένη η όλη διαδικασία.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν είναι και άσχημη ιδέα να υπήρχε μια φόρμα, έτσι ώστε να ήταν πιο τυποποιημένη η όλη διαδικασία.

Σε αυτο ναι... έχεις δικιο.

Οι μοντ τι λενε???

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...