Jump to content

Recommended Posts

Φοβαμαι οτι μπορει να παρει πρωταθλημα ο Παναθηναικος :)

:buttrock::buttrock::buttrock::bowdown::bowdown::thumbup::thumbup::thumbup:

Να σαι καλα ρε Σπυρο πανω ειχα βαρεθει την ζωη μου με κανες και γελασα....

η αληθεια ειναι οτι και γω το φοβαμαι αυτο.... :):D:buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Να παμε να παρουμε και δανεια :):):D:buttrock:

Φροντήστε τα δάνεια να έχουν περίοδο χάρητος τέτοια έτσι ώστε να αρχίζει η αποπληρωμή από το 2013 και μετά. :buttrock::buttrock:

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι ετσι δεν θα κανω τη ληστεια που σχεδιασα θα αφησω και το νεροπιστολο θα παω με εκκαθαρηστικο και εγγυητη το space4711

χαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοιο θα φανεί και από τις δόσεις του Κωτσόβολου !! Αν αρχίσει και λέει η διαφήμιση.. από το 2012 και μετά η πρώτη δόση μη φοβάστε τίποτα !!!

Η δικιά μου φιλοσοφία είναι η εξής.. τι έχουν τα έρημα και φοβούνται.. και τι θέλω να πω μ αυτό.

Χρόνια τώρα υπάρχουν προφητείες οι περισσότερες «Θεόσταλτες», που αν δεν πραγματοποιούνταν ο πολύς κοσμάκης θα «έχανε» την πίστη του.. Και ποιος μου λέει έμενα ότι αυτοί που θέλουν να ελέγχουν τα πράγματα σε θρησκευτικά, πολιτισμικά, πολιτικά και κατά προέκταση οικονομικά συμφέροντα, δεν ερμηνεύουν και δεν «σκηνοθετούν» γεγονότα βάση των «προφητειών».

Έτσι και οι «πιστοί» είναι ευχαριστημένοι ότι όντος Υπάρχει, αφού το λένε και οι γραφές, και οι άλλοι συνεχίζουν να ελέγχουν.

Link to comment
Share on other sites

O Αντρεας ελεγε "ο κοσμος ξεχναει ενα σκανδαλο με ενα καινουριο σκανδαλο"

Καπως ετσι ειναι και εδω. Ο κοσμος ξεχναει μια προφητεια (που δεν πραγματοποιηθηκε) με μια καινουρια προφητεια.

Link to comment
Share on other sites

κρυστάλλινα κρανία Μάγιας

Είχα κανει μια εργασια για τα κρυσταλλινα κρανια των Μαγιας,με ενα παιδι απο την ταξη μου που ειναι κολημενος με αυτα τα πραγματα!Λοιπον ειχα βρει ενα αρθρο 20 σελίδων που ελεγε για αυτα.Μπορω να πω οτι εντιποσιαστικα απο αυτα που διαβασα μιας και λενε οτι αποθηκευαν πληροφοριες οι Μαγιας στα κρανια.(ειναι απο χαλαζια τα κρανια,οπου εχουν χαλαζια και οι μνημες του υπολογιστη)Τα παρατησαμε ομως γιατι ειχαμε βρει πληροφοριες που (εμεις) δεν μπορουσαμε να τις εξακριβοσουμε!Αλλα κατα την 'ερευνα' μας πιστικαμε οτι οντως εχουν αποθηκευτει σημαντικες πληροφοριες μεσα σε αυτα!Τωρα για την καταστροφη του κοσμου δεν με νοιαζει ποτε θα γινει αφου έτσι και αλλιως θα πεθαινα καποια στιγμη!Αυτα απο εμενα.

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα τωρα, εγω πιστευω οτι ολα ειναι διαφημιστικο τρυκ της EHEIM. :)

http://www.charterhouse-aquatics.co.uk/cat...ter-p-2803.html

Εγω λεω να κανονισουμε εξτρα συναντηση την επομενη μερα της καταστροφης.

Θα εχει μεγαλη πλακα. Παντως εχω αρρχχιιισσεειι νννααα τττρρρεεεμμμωω . :)

Link to comment
Share on other sites

Γελάτε, γελάτε...

Όταν όμως ο ουρανός βρέξει φωτιά και η γη σκιστεί στα δύο δεν θα γελάτε.

(τολμάς να γελάσεις με το στόμα γεμάτο ποπκόρν:)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...