Jump to content

Recommended Posts

καλησπέρα σας ειχα πάρει λιγο ζωντανό βράχο για να προσθέσω και είχε πάνω σε ένα κοματι του 3 ζωντανά που έμοιαζαν με "μανιταρι" στην πορεία όμως βλέπω και περπατάνε :D τι να είναι άραγε???εχουν το μέγεθος περίπου ενός νομίσματος του ευρώ και κόκκινη βάση.... :):)

post-1660-1247085907_thumb.jpg

post-1660-1247085936_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

αν δεν κανω λαθος η κατηγορια αναγνωριση οργανισμων (θαλασσινων ή γλυκου) ειναι για να προσπαθουμε να αναγνωριζουμε καποιο ειδος οργανισμου και να δινουμε μια πιθανη απαντηση σε αυτον που ανοιξε το θεμα, και οχι για να γραφουμε "δεν ξερω...παντως ειναι πανεμορφο" εκτος και αν εδω μεσα κανουμε και εναν ατυπο αγωνα για αυξηση του ρεκορ προσωπηκων δημοσιευσεων...(απο καιρο ηθελα να το πω αυτο,θα εσκαγα...)

ανεμωνη πρεπει να ειναι..εχω την εντυπωση Κωστα οτι ειναι Amplexidiscus fenestrafer και μοιαζει πολυ με μανιταρι,αλλα ριξε κι εσυ μια ματια στο site για σιγουρια

http://actiniaria.com/amplexidiscus_fenestrafer.php

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας και ηρεμήστε ποτέ κανένας απο εδώ μέσα γράφοντας και μόνο δεν ανέβηκε στην υπόληψη τον άλλων ούτε πρωθυπουργός έγινε οπότε cool.τώρα ας μην ξεχνιόμαστε όποιος μπορεί να βοηθηση ειδικά στην αναγνώριση βοηθά όλους αλλά κάποια στιγμή σίγουρα και τον εαυτό του οπότε όποιος ξέρει ας αποφανθεί :):)

Link to comment
Share on other sites

αν δεν κανω λαθος η κατηγορια αναγνωριση οργανισμων (θαλασσινων ή γλυκου) ειναι για να προσπαθουμε να αναγνωριζουμε καποιο ειδος οργανισμου και να δινουμε μια πιθανη απαντηση σε αυτον που ανοιξε το θεμα, και οχι για να γραφουμε "δεν ξερω...παντως ειναι πανεμορφο" εκτος και αν εδω μεσα κανουμε και εναν ατυπο αγωνα για αυξηση του ρεκορ προσωπηκων δημοσιευσεων...(απο καιρο ηθελα να το πω αυτο,θα εσκαγα...)

ανεμωνη πρεπει να ειναι..εχω την εντυπωση Κωστα οτι ειναι Amplexidiscus fenestrafer και μοιαζει πολυ με μανιταρι,αλλα ριξε κι εσυ μια ματια στο site για σιγουρια

http://actiniaria.com/amplexidiscus_fenestrafer.php

Αν θες ελα στην συναντηση να συζητησουμε απο κοντα....Δεν δεχομαι να μου την μπαινουν ετσι χυμα...Οσο για την απαντηση μου νομιζω πως βρισκομαστε σε μια δημοκρατικη κοινοτητα..Οπου ο καθενας εχει ελυθερια να εκφρασει αυτο που θελει...Το μονο λαθος που εκανα ειναι το οτι δεν εβαλα Offtopic αλλα δεν νομιζω πως ειναι τοσο τραγικο ωστε να με κραξεις ετσι... :)

Link to comment
Share on other sites

Λιγο σεβασμος δεν βλαπτει, εδω μεσα ειναι κοινοχρηστο φορουμ.

ενα συγνωμη θα ηταν το λιγοτερο που μπορεις να κανεις για την ασχημη συμπεριφορα.

Ζητω Συγνωμη για το OFF topic μου.

και ευχομαι καλη συνεχεια. :)

Έγινε επεξεργασία - Sta8hs000
Link to comment
Share on other sites

παιδιά ευχαριστώ για την βοήθεια θέλω να εκφράσω κλείνοντας την λύπη μου για αυτό που έγινε παραπάνω και ελπίζω να ξαναέρθουν σε ηρεμία οι φίλοι μας γιατί άπλα ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ το forum το δικό μας να γίνετε μέσων αντιπαράθεσης άνευ λόγου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...