Jump to content

ειναΙ ΕΤΙΜΗ Η ΓΚΑΠΙΝΑ????


baliamissakis

Recommended Posts

post-14167-1247305010_thumb.jpg

παιδια πιτε μου εαν ειναι ετιμι η γκαπινα να την βαλο σε ξεχοριστο ενυδριο

πηγα αγορασα ενα 50 λιτρον προς το παρον..

ειναι περιπου 2 μηνον..

νμα την βαλο σε ξεχοριστο ενυδρειο απο τορα?? ειναι γονιμοπιιμενή... :)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου αυτην σε τι ενυδρειο την εχεις?αν ειναι μεγαλο και εχεις κρυψωνες δεν ειναι αναγκη να την βαλεις αλλου γιατι το πιο πιθανο ειναι να στεσαριστει και να εχεις απωλειες

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου αυτην σε τι ενυδρειο την εχεις?αν ειναι μεγαλο και εχεις κρυψωνες δεν ειναι αναγκη να την βαλεις αλλου γιατι το πιο πιθανο ειναι να στεσαριστει και να εχεις απωλειες

[/quote

σε 50αρι την εχο παλι... ομος αυτο που θελο να σε ροτισο ειναι εαν ειναι γονιμοπιιμενι να τιν χορισο για να μειν ηπαρξι προβλιμα υπερπλιθισμου. μπρο να την βαλο αλλου?

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι ετοιμη αλλα γιατι να την χωρισεις δεν καταλαβαινω ,ποσα ψαρια εχεις εκει?

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι ετοιμη αλλα γιατι να την χωρισεις δεν καταλαβαινω ,ποσα ψαρια εχεις εκει?

20 guppys einai kai to enydreo poy parigila θα ερθι σε μια δυο εβδομαδες και μεχρι να στροσι το νερο θα μου παρι μινα... γιαυτο λεο να βολευτο με αυτο τορα και μετα να τα ρικσο ολα στο μεγαλο 300 λιτρον που παραγγιλα και αυτα τα μικρα 50αρια να τα εχο για γενες.. κατάλαβες??. μετα θα περνο απο το 300αρι τα νεογεννιτα θα τα βαζο στα μικρα και απο εκει μολις μεγαλονουν θα τα δινο στον πετ σηοπ μου..

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι αρκετα ,οπωτε εσυ αποφασιζεις αν θες να την βγαλεις η οχι

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...