Jump to content

Χαμόγελο του Παιδιού


Recommended Posts

Τους μίλησα στο τηλέφωνο και τους είπα ότι είμαι κάτοχος ενός ενυδρείου το οποίο θέλω να το χαρίσω στο Χαμόγελο του Παιδιού.μου είπαν είστε από κάποιο petshop από κάποιο κατάστημα?τους λέω όχι είμαι ιδιώτης.Επίσης προσφέρθηκαν και κάποια άλλα άτομα να συμπληρώσουν στο εξοπλισμό έτσι ώστε να είναι ένα ολοκληρωμένο ενυδρείο.δεν έχω ανακατέψει ούτε το ΑΖ ούτε κάποιο άλλο forum.Η πρότασα έγινε σαν Νίκος_Κρικ.

Καλημερα Νικο.

Πιστευω οτι επειδη λαμβανουμε μερος διαφοροι και ειμαστε ολοι μελη του Aquazone Forum θα ηταν νομιζω

καλυτερα να παμε σαν Aquazone Forum με τα μπλουζακια μας κλπ ωστε να γινουμε και παραδειγμα

σε αλλα forum που μπορει να ακολουθησουν και σε αλλα σπιτια φιλοξενιας.

Και επαναλαμβανω πειτε μου τι ψαρακια θελετε να τα βαλω εγω.

Φιλικοτατα Βασιλης.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αν θέλει ο Νίκος_Κρικ να αφήσει όλο το χειρισμό του θέματος στο Aquazone , πολύ ευχαρίστως να το συζητήσουμε με την ηγεσία του ΑΖ και το Χαμόγελο του Παιδιού , και να σας ενημερώσουμε .

Περιμένουμε το Οκ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι και βέβαια τι πρόβλημα να έχω.για τα παιδάκια το κάνω όχι για εμένα.Οπότε ξεκινάμε με συμπαράσταση το ΑΖ παμεεεεεεεεεεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

Ναι και βέβαια τι πρόβλημα να έχω.για τα παιδάκια το κάνω όχι για εμένα.Οπότε ξεκινάμε με συμπαράσταση το ΑΖ παμεεεεεεεεεεεεεεεεε

1000 :(

Link to comment
Share on other sites

Δέν το είπα ποτέ αυτό.

Δεν γνωρίζω ακόμα τι ακριβως θα κάνουμε θα πρέπει να δω πρώτα τα υλικα που θα συγκεντρώσουμε θα πάμε να επισκεφτούμε το χώρο θα συζητήσουμε να δούμε απο ποιόν θα γίνετε η συντήρηση και θα δούμε που θα καταλήξουμε .

Εσυ ότι εχεις να προσφέρεις να το γράφεις στο ανάλογο θέμα .

Με π.μ. δεν υπολογίζω σε τίποτα .

Σε ευχαριστώ πάντως για τη προσφορά σου .

Με εκτίμηση

Χαλικιάς Σταμάτης .

Σταματη καλησπερα

Σχετικα με το εαν θα ειναι Malawi το συμπερανα απο:

είδα στο site ότι έχει χαμόγελο του παιδιού και στην Νίκαια.Οπότε αφού μένω και εγώ στην Νίκαια θα μου ήταν εύκολο να πηγαίνω να κάνω κάθε 15 μέρες μια αλλαγή νερού.Το θέμα είναι να μαζευτεί μια λίστα με πράγματα για να έχουμε ένα ολοκληρωμένο ενυδρείο.σκέφτομαι να φτιάξουμε κάτι που θα είναι ανθεκτικό.όπως σκληρά ψάρια και ανθεκτικά φυτά.για malawi ίσως.τι λέτε ?

Παντως εαν αποφασησετε και θελετε τα Lambido και τα Acei, εχω ολη την καλη διαθεση να τα προσφερω.

Οποτε απο εμενα εαν θελετε 3 Labidochromis sp yellow kai 3 pseudotropheus Acei.

Φιλικα

Κωστας

Έγινε επεξεργασία - saxo_29
Link to comment
Share on other sites

saxo_29 με ποιό δικαίωμα βγάζεις δημόσια τη προσωπική μας συζήτηση ;

Και γιατί δεν βγάζεις το πρώτο δικό σου π.μ. που μου έστειλες ; ουτως ώστε να καταλάβουν και τα μέλη το λόγο που το έκανες ;

Δεν καταλαβαίνω την ενέργειά σου αυτή .

Link to comment
Share on other sites

Σταματη καλημερα

Δεν το εκανα για να αντιδικησω με κανεναν, εαν εχεις εσυ το πμ που σου εστειλα, τοτε σε παρακαλω να το βγαλεις, μιας και εγω δεν το εχω στα απεσταλμενα μου, με αποτελεσμα να μην μπορω να το δημοσιευσω στο συγκεκριμενο topic.

Εσυ μου ειπες να γραφω στο topic απευθιας και απλως ηθελα να σου πω απο που εβγαλα το συμπερασμα οτι θα ειναι Malawi το ενυδρειο.

Δεν ειχα σκοπο ουτε να προσβαλω κανεναν ουτε να τσακωθω με κανεναν, ισα ισα που δεν ηθελα καν να φανει πουθενα η προσφορα μου, εξαλου σιγα το πραγμα 6 ψαρακια εχω, εαν μπορουν να κανουν καποια παιδακια ευτιχισμενα.

Ο σκοπος μας στην παρουσα φαση νομιζω ειναι να γινει κατι ομορφο για αυτα τα παιδια οποτε οτιδηποτε αλλο ας το αφησουμε στην ακρη.

Ο Νικος εκανε μια υπεροχη κινηση και πιστευω οτι με την δυναμη του φορουμ μπορει να ολοκληρωθει επιτυχως, οποτε ας προχωρησουμε μ'αυτο.

Παντα Φιλικα

Κωστας Ματσαγκος

Link to comment
Share on other sites

είδα στο site ότι έχει χαμόγελο του παιδιού και στην Νίκαια.Οπότε αφού μένω και εγώ στην Νίκαια θα μου ήταν εύκολο να πηγαίνω να κάνω κάθε 15 μέρες μια αλλαγή νερού.

Να προσθεσω αν μου επιτρεπεις οτι υπαρχουν επισης στο Περιστερι, Μελισσια, Καρεας, Μαρουσι. (Ν. Αττικης).

Επισης αν θες Νικο επειδη ειμαι Αμφιαλη να σε βοηθησω στην συντηρηση. Θα με ευχαριστουσε πολυ. :(

Link to comment
Share on other sites

εαν εχεις εσυ το πμ που σου εστειλα, τοτε σε παρακαλω να το βγαλεις,

Αυτό είναι το π.μ. που μου έστειλες και το δημοσιοποιώ επειδή μου το ζήτησες .

Σταματη οπως εγραψα και στον Νικο

Είδα ότι το ενυδρείο για το "Χαμόγελο " λες για Malawi.

Λοιπόν εάν θελετε, από εμένα υπάρχουν 3 Labidochromis Caeruleus (SP Yellow) και 3 Pseudotropheus sp. “Acei”.

Δεν ξέρω εάν είναι αρσενικά ή θύλακα αλλά μέχρι τώρα ζουν μαζί στο ενυδρείο ένα χρόνο και χωρίς αψιμαχίες.

(Το ένα Acei πάντως σίγουρα είναι θύλακο μιας και έχει γεννήσει ίδη μια φορά.)

Φιλικά

Κώστας

Δέν λέω οτι το έκανες με δόλο , δέν μπορούσα όμως να καταλάβω το σκεπτικό .

Να ξέρεις όμως οτι τα προσωπικά μηνύματα δεν δημοσιοποιούνται , γι αυτό και ονομάζονται προσωπικά . :(

Link to comment
Share on other sites

είδα στο site ότι έχει χαμόγελο του παιδιού και στην Νίκαια.Οπότε αφού μένω και εγώ στην Νίκαια θα μου ήταν εύκολο να πηγαίνω να κάνω κάθε 15 μέρες μια αλλαγή νερού.

Να προσθεσω αν μου επιτρεπεις οτι υπαρχουν επισης στο Περιστερι, Μελισσια, Καρεας, Μαρουσι. (Ν. Αττικης).

Επισης αν θες Νικο επειδη ειμαι Αμφιαλη να σε βοηθησω στην συντηρηση. Θα με ευχαριστουσε πολυ. :(

όχι θέλω να πηγαίνω μόνος μου.θέλω να πάρω όλη την δόξα εγώ.πλάκα σου κάνω βέβαια.και βεβαία όχι μόνο εσύ αλλά όποιος θέλει.επίσης δεν είναι ανάγκη στην Νίκαια συγκεκριμένα απλά το είπα έτσι επειδή ενεργούσα μόνος μου.Τώρα που πάμε σαν ΑΖ μπορεί να γίνει όπου θέλει.

Link to comment
Share on other sites

Guest aquarius

όχι θέλω να πηγαίνω μόνος μου.θέλω να πάρω όλη την δόξα εγώ.πλάκα σου κάνω βέβαια.και βεβαία όχι μόνο εσύ αλλά όποιος θέλει.επίσης δεν είναι ανάγκη στην Νίκαια συγκεκριμένα απλά το είπα έτσι επειδή ενεργούσα μόνος μου.Τώρα που πάμε σαν ΑΖ μπορεί να γίνει όπου θέλει.

:(

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλει ο Νίκος_Κρικ να αφήσει όλο το χειρισμό του θέματος στο Aquazone , πολύ ευχαρίστως να το συζητήσουμε με την ηγεσία του ΑΖ και το Χαμόγελο του Παιδιού , και να σας ενημερώσουμε .

Περιμένουμε το Οκ.

Αυτη ειναι η απαντηση!!!

Link to comment
Share on other sites

να πω κατι? επειδη ολοι εχουμε και τις δουλειες μας και ισως καποιες φορες να ειναι αδυνατο να πανε οσοι εχουν οριστει "υπευθυνοι" (και ισως να θελουν καποιοι να βοηθησουν αλλα λογω υποχρεωσεων να μην μπορουν να εγγυηθουν για τη τακτικη συντηρηση του καθε ενυδρειου με αποτελεσμα να μην προθυμοποιουνται) για τη καθε πτερυγα θα ελεγα οτι θα ηταν καλυτερο να δημιουργουσαμε ομαδες ανα πτερυγα. οι ομαδες θα αποτελουνται απο ατομα που μενουν εκει κοντα. ετσι θα ειναι και περισσοτερο διασκεδαστικο, ευκολο και συνεπες ως προς την εφαρμογη του. ο αριθμος των ατομων ανα ομαδα δεν θα ειναι συγκεκριμενος αλλα θα εξαρταται απο τους εθελοντες ανα περιοχη και θα ειναι δυνατη η μεταβολη του αν θελει καποιος να μπει η να βγει απο την ομαδα. θα υπαρχει ενας ομως ο οποιος θα αναλαβει να μεινει τελευταιος στην ομαδα σε περιπτωση που αποχωρησουν ολοι και για να φυγει αυτος θα πρεπει να βρεθει αντικαταστατης. επισης ενας αλλος λογος που προτεινω αυτο ειναι γιατι βλεπω οτι υπαρχει γενικα προθυμια για καποιες περιοχες. τελος θα πρεπει να διευκρινηστει ποιος θα αναλαβει τα εξοδα συντηρησης και τυχον θεραπειων. εννοω αν το αναλαβει το φορουμ ή τα ατομα που θα κανουν τη συντηρηση ή το χαμογελο του παιδιου.

ισως να προχωρησα σε λεπτομερειες αλλα θεωρω οτι ειναι το βασικοτερο και επειτα εφοσον δεχθουν απο το χαμογελο του παιδιου τη προσφορα μας αυτη βλεπουμε και τι θα προσφερει ο καθενας μας απο υλικης πλευρας.

Link to comment
Share on other sites

Αυτη τη στιγμή το μόνο που μας ενδιαφέρει είναι να δούμε τι θα μαζέψουμε απο υλικά .

Αφού συγκεντρώσουμε τα υλικά μας θα συζητήσουμε με τους ανθρώπους για το τί είναι αυτό που μπορούμε να τους προσφέρουμε , που μπορεί να τοποθετηθεί , πώς θα γίνετε η συντήρηση και διάφορα άλλα θέματα που μπορεί να προκύψουν .

Εγω μίλησα τηλεφωνικά και μου ζήτησαν να συντάξουμε μία επιστολή ούτως ώστε να μας απαντήσουν επίσημα πλέον οτι δέχονται τη προσφορά μας και να δούμε ποιες θα είναι και οι τυπικές διαδικασίες .

Ας αναλάβει κάποιος να μαζέψει σε μια λίστα τα υλικά που έχουν προσφερθεί μέχρι τώρα .

Και κάποιος άλλος τα υλικά που θα χρειαστούμε και δεν τα έχουμε .

Link to comment
Share on other sites

όχι θέλω να πηγαίνω μόνος μου.θέλω να πάρω όλη την δόξα εγώ.πλάκα σου κάνω βέβαια.και βεβαία όχι μόνο εσύ αλλά όποιος θέλει.επίσης δεν είναι ανάγκη στην Νίκαια συγκεκριμένα απλά το είπα έτσι επειδή ενεργούσα μόνος μου.Τώρα που πάμε σαν ΑΖ μπορεί να γίνει όπου θέλει.

Σαν αρχη :(:(:(:hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::wub:

Καλα σκεφτηκες την Νικαια μια και ειναι κοντα σου. Ο Σπυρος μπορει καποια αλλη κλπ.

Μια χαρα θα παμε. Ας περιμενουμε νεα απο τον Σταματη ετοιμαζοντας τις λιστες.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως καλό θα ήταν λόγω του ότι πολύς κόσμος θέλει να βοηθήσει και επειδή θα χρειαστεί κάποια πράγματα αναγκαστικά να αγοραστούν, να επιτραπεί και η δωρεά και σε χρήμα ενισχύοντας έτσι ακόμα περισσότερο το σκοπό αυτό.

Εγώ εφ' όσον δεν έχω διαθέσιμα υλικά προσφέρω 50€, αν πάντα γίνει αποδεκτό κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

freezer το θέμα με την οικονομική ενίσχυση θα το δούμε στο τέλος .

Προς το παρών η συγκέντρωση των υλικών μας χρειάζεται το πολύ πολύ να σου πούμε να μας πάρεις κάτι .

Link to comment
Share on other sites

freezer το θέμα με την οικονομική ενίσχυση θα το δούμε στο τέλος .

Προς το παρών η συγκέντρωση των υλικών μας χρειάζεται το πολύ πολύ να σου πούμε να μας πάρεις κάτι .

Μέσα και σε αυτό :(

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά το ειλικρινή μου συγχαρητήρια Νίκο_Κρικ. Επίσης συγχαρητήρια σε όλους όσους αγκάλιασαν αυτή την όμορφη ιδέα. Κάτι τέτοιες κινήσεις με τόσο ανιδιοτελή χαρακτήρα με κάνουν να χαίρομαι ιδιαίτερα που είμαι μέλος αυτής της κοινότητας. Αν και μακριά, θα παρακολουθώ το θέμα και όπου χρειαστεί και μπορώ να συνδράμω.

Και πάλι μπράβο!!! :(

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι κοντα στο σπιτι του παιδιου στο Καρεα.

Οσοι ειμαστε κοντα μπορουμε να ασχοληθουμε με αυτο το σπιτι.

Καρεας ..... ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΚΑΡΕΑ ..... Χαρτης

Τα αλλα σπιτια ειναι :

Νικαια ..... ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΗ ΝΙΚΑΙΑ ..... Χαρτης

Περιστερι ..... ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ..... Χαρτης

Μαρουσι ..... ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ ..... Χαρτης

Μελισσια ..... ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΑ ΜΕΛΙΣΣΙΑ ..... Χαρτης

Εδω ειναι ο Χαρτης με ολα τα σπιτια στην Αττικη για να δει ο καθε ενας που ενδιαφερεται να βοηθησει σε πιο σπιτι ειναι πιο κοντα.

Στην υπολοιπιη Ελλαδα υπαρχουν:

Θεσσαλονικη (Φοίνικας Καλαμαριάς) ..... ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΦΟΙΝΙΚΑ ..... Χαρτης

Θεσσαλονικη (Επανομη) (μονο καλοκαιρι) ..... ΤΟ ΘΕΡΙΝΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΕΠΑΝΟΜΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ..... Χαρτης

Αρχαια Κορινθος ..... ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΚΟΡΙΝΘΟ ..... Χαρτης

Πυργος ..... ΣΠΙΤΙ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟΝ ΠΥΡΓΟ ΗΛΕΙΑΣ ..... Χαρτης

Κυλληνη ..... ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΥΛΛΗΝΗ ..... Χαρτης

Κερκυρα ..... ΤΟ ΑΓΡΟΚΤΗΜΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ ..... Χαρτης

Να δουμε πρωτα πως θα πανε τα διαδικαστικα με τις επιστολες, σε ποια σπιτια εχουν τη δυνατοτητα εγκαταστασης ενυδρειου και μετα να δουμε σε ποια μπορουμε εμεις σαν φορουμ να πρσφερουμε τις υπηρεσιες μας.

Μεχρι στιγμης εχουμε μιλησει για Νικαια και Καρεα.

Επισης μπορειτε να δειτε στα λινκ, τα σπιτια εχουν πιο αμεσες αναγκες εκτος απο ενα ενυδρειο.

Ψυγεια, βιβλιοθηκες, ελαιοχρωματισμους κλπ

Οποιος θελει και μπορει, βοηθαει και ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι κοντα στο σπιτι του παιδιου στο Καρεα.

Οσοι ειμαστε κοντα μπορουμε να ασχοληθουμε με αυτο το σπιτι.

Καρεας ..... ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΚΑΡΕΑ ..... Χαρτης

Τα αλλα σπιτια ειναι :

Νικαια ..... ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΗ ΝΙΚΑΙΑ ..... Χαρτης

Περιστερι ..... ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ..... Χαρτης

Μαρουσι ..... ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ ..... Χαρτης

Μελισσια ..... ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΑ ΜΕΛΙΣΣΙΑ ..... Χαρτης

Εδω ειναι ο Χαρτης με ολα τα σπιτια στην Αττικη για να δει ο καθε ενας που ενδιαφερεται να βοηθησει σε πιο σπιτι ειναι πιο κοντα.

Στην υπολοιπιη Ελλαδα υπαρχουν:

Θεσσαλονικη (Φοίνικας Καλαμαριάς) ..... ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΦΟΙΝΙΚΑ ..... Χαρτης

Θεσσαλονικη (Επανομη) (μονο καλοκαιρι) ..... ΤΟ ΘΕΡΙΝΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΕΠΑΝΟΜΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ..... Χαρτης

Αρχαια Κορινθος ..... ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΚΟΡΙΝΘΟ ..... Χαρτης

Πυργος ..... ΣΠΙΤΙ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟΝ ΠΥΡΓΟ ΗΛΕΙΑΣ ..... Χαρτης

Κυλληνη ..... ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΥΛΛΗΝΗ ..... Χαρτης

Κερκυρα ..... ΤΟ ΑΓΡΟΚΤΗΜΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ ..... Χαρτης

Να δουμε πρωτα πως θα πανε τα διαδικαστικα με τις επιστολες, σε ποια σπιτια εχουν τη δυνατοτητα εγκαταστασης ενυδρειου και μετα να δουμε σε ποια μπορουμε εμεις σαν φορουμ να πρσφερουμε τις υπηρεσιες μας.

Μεχρι στιγμης εχουμε μιλησει για Νικαια και Καρεα.

Επισης μπορειτε να δειτε στα λινκ, τα σπιτια εχουν πιο αμεσες αναγκες εκτος απο ενα ενυδρειο.

Ψυγεια, βιβλιοθηκες, ελαιοχρωματισμους κλπ

Οποιος θελει και μπορει, βοηθαει και ετσι.

Υποκλινομαι!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι κοντα στο σπιτι του παιδιου στο Καρεα.

Οσοι ειμαστε κοντα μπορουμε να ασχοληθουμε με αυτο το σπιτι.

Καρεας ..... ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΚΑΡΕΑ ..... Χαρτης

Τα αλλα σπιτια ειναι :

Νικαια ..... ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΗ ΝΙΚΑΙΑ ..... Χαρτης

Περιστερι ..... ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ..... Χαρτης

Μαρουσι ..... ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ ..... Χαρτης

Μελισσια ..... ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΑ ΜΕΛΙΣΣΙΑ ..... Χαρτης

Εδω ειναι ο Χαρτης με ολα τα σπιτια στην Αττικη για να δει ο καθε ενας που ενδιαφερεται να βοηθησει σε πιο σπιτι ειναι πιο κοντα.

Στην υπολοιπιη Ελλαδα υπαρχουν:

Θεσσαλονικη (Φοίνικας Καλαμαριάς) ..... ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΦΟΙΝΙΚΑ ..... Χαρτης

Θεσσαλονικη (Επανομη) (μονο καλοκαιρι) ..... ΤΟ ΘΕΡΙΝΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΕΠΑΝΟΜΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ..... Χαρτης

Αρχαια Κορινθος ..... ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΚΟΡΙΝΘΟ ..... Χαρτης

Πυργος ..... ΣΠΙΤΙ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟΝ ΠΥΡΓΟ ΗΛΕΙΑΣ ..... Χαρτης

Κυλληνη ..... ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΥΛΛΗΝΗ ..... Χαρτης

Κερκυρα ..... ΤΟ ΑΓΡΟΚΤΗΜΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ ..... Χαρτης

Να δουμε πρωτα πως θα πανε τα διαδικαστικα με τις επιστολες, σε ποια σπιτια εχουν τη δυνατοτητα εγκαταστασης ενυδρειου και μετα να δουμε σε ποια μπορουμε εμεις σαν φορουμ να πρσφερουμε τις υπηρεσιες μας.

Μεχρι στιγμης εχουμε μιλησει για Νικαια και Καρεα.

Επισης μπορειτε να δειτε στα λινκ, τα σπιτια εχουν πιο αμεσες αναγκες εκτος απο ενα ενυδρειο.

Ψυγεια, βιβλιοθηκες, ελαιοχρωματισμους κλπ

Οποιος θελει και μπορει, βοηθαει και ετσι.

Μπραβο Σπυρο. Αντε και οι υπολοιπες περιοχες να κανουμε οσα πιο πολλα παιδια γινεται

να χαμογελασουν. Παμε παιδια φιλοι AQUAZONISTES. :(

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...