Jump to content

Πόσοι έχουμε προσέξει την αλλαγη ;  

43 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Εχω τη περιέργεια να δώ πόσοι από εμάς παρακολουθούμε το Portal και τις αλλαγές που γίνονται .

Η ψηφοφορία αύριο θα κλείσει .

Link to comment
Share on other sites

ισως και πιο πριν αλλα επιδη δεν θυμαμαι βαζω για σιγουρια 5...

παντως να πω οτι η αλλαγη ειναι μεγαλη κατα την γνωμη μου και πολυ ευχαριστη!!

Ενα μεγαλο μπραβο στην ομαδα του AZ!! :(:(

Link to comment
Share on other sites

σταματη, θα υπαρξουν και καποιοι που δεν θα το προσεξαν καθολου και δεν μπορουν να ψηφισουν γιατι δεν εχουν την καταλληλη επιλογη. σιγουρα πανω απο εβδομαδα η αλλαγη και βαζω 10 ημερες

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως επισκέπτομαι το πόρταλ μόνο όταν θα κάτσω σε υπολογιστή που δεν είναι δικός μου, με αποτέλεσμα να χρειαστεί να πληκτρολογήσω την διεύθυνση www.aquazone.gr. Αλλιώς, σε δικούς μου υπολογιστές η προεπιλογή είναι το Aquazone Forum. Ο Σταμάτης όμως με "δίδαξε" πλέον να κοιτάζω καθημερινά το πόρταλ :(

Πολύ καλό αυτό που γίνεται αυτές τις τελευταίες μέρες καθότι θεωρώ πως για μεγάλο χρονικό διάστημα το πόρταλ ήταν "άχρηστο" για τους χρήστες του ΑΖ αφού ανακοινωνόντουσαν μόνο οι συναντήσεις και τα σεμινάρια, όπου λίγο-πολύ τα μαθαίναμε και μέσα από το φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Απο την πρωτη στιγμη και μπορω να πω οτι ομορφηνε αρκετα και δεν κουραζει, αφου αλλαζει συνεχως με νεα θεματα. :( Σταματη!

Link to comment
Share on other sites

Απο την πρωτη στιγμη.Μου αρεσει παρα πολυ αυτη η κινηση και μακαρι να συνεχισει!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και δέκα μέρες περίπου!!!Είναι καλό αυτό Σταμάτη γιατί εκτός από τις ωραίες φωτογραφίες τονίζεις και μερικά ¨καλά¨ θέματα!Το θέμα είναι ότι από τότε που ξεκίνησε αυτό ορισμένες φορές δεν μπορώ να μπω αλλά μετά από λίγο φτιάχνει.Δεν ξέρω βεβαία αν έχει σχέση αυτό,ίσως να είναι τυχαίο.

Link to comment
Share on other sites

Το θεωρώ λογικό οταν ανοίγεις το πόρταλ μερικές φορές να αργεί .

Αυτο συμβαίνει γιατί χρησιμοποιούμε τις φωτογραφίες που έχουν ανέβει απο τα μέλη μας έτσι όπως είναι .

Θα μπορούσαμε να το διορθώσουμε αυτο αν τις κατεβάσουμε και τις επεξεργαστούμε για να εχουν μικρότερο μέγεθος και τις ανεβάσουμε πάλι σαν ξεχωριστό αρχείο .

Αυτό όμως δεν εχει καμία σχέση με το φόρουμ .

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως επισκέπτομαι το πόρταλ μόνο όταν θα κάτσω σε υπολογιστή που δεν είναι δικός μου, με αποτέλεσμα να χρειαστεί να πληκτρολογήσω την διεύθυνση www.aquazone.gr. Αλλιώς, σε δικούς μου υπολογιστές η προεπιλογή είναι το Aquazone Forum. Ο Σταμάτης όμως με "δίδαξε" πλέον να κοιτάζω καθημερινά το πόρταλ :(

Πολύ καλό αυτό που γίνεται αυτές τις τελευταίες μέρες καθότι θεωρώ πως για μεγάλο χρονικό διάστημα το πόρταλ ήταν "άχρηστο" για τους χρήστες του ΑΖ αφού ανακοινωνόντουσαν μόνο οι συναντήσεις και τα σεμινάρια, όπου λίγο-πολύ τα μαθαίναμε και μέσα από το φόρουμ.

+φωνω απολυτα!! :(:(

Link to comment
Share on other sites

Είναι όντως πολύ σημαντική η αλλαγή.

Ίσως θα ήταν προτιμότερο οι επικεφαλίδες να έχουν μικρότερα γράμματα και όχι με τόσα πολλά χρώματα.

Link to comment
Share on other sites

Ηταν εμφανεις η αλλαγη. Ίσως θα ήταν προτιμότερο οι επικεφαλίδες να έχουν μικρότερα γράμματα και όχι με τόσα πολλά χρώματα.

Link to comment
Share on other sites

Χε χε Σταμάτη.. για μένα που είμαι πρεσβύωπας καλά είναι.. αλλά αν ήταν και λίγο μικρότερα ακόμη θα ήταν πιο όμορφα !!!

Είναι πιο έντονα από το λογότυπο του τίτλου του ΑΖ και κάτι τέτοιο δεν είναι σωστό από γραφιστικής άποψης.

Με λίγα λόγια το λογότυπο πρέπει να υπερτερεί όλων τω άλλων.

Έγινε επεξεργασία - Aiolos-910
Link to comment
Share on other sites

Ναι το εχει δει αφου εκει "ανοιγει" το ΑΖ για μενα.

Ηθελα να το πω τοσες μερες οτι ειναι φανταστικη ιδεα.

Μου θυμιζει "εξωφυλλο" απο περιοδικο ή πρωτη σελιδα εφημεριδας.

Με θεματα που μπορει να διαβασει κανεις μεσα.

Καλο ειναι να αλλαζουν καθε μερα.

Και να εχουν ποικιλια σε υλη (οχι μονο φωτο απο ενυδρια που ειναι τα πιο πιασιαρικα, αλλα πχ οπως το θεμα με τα chiller, ακομα και για ενα βασικο αρθρο σαν τον κυκλο του αζωτου.

Καλυτερα χωρις υπερβολες στα χρωματα και στα μεγεθη των γραμματων.

Μπραβο και παλι. :(

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοιο (όπως είπε και ο Delta66) προϋποθέτει συχνές αλλαγές και φυσικά με πιο ουσιαστικά θέματα.

Οι φωτογραφίες των ενυδρείων είναι κάτι που μπορεί να ενταχτεί ως μια ενότητα και όχι να πιάνει το 60% του χώρου.

Link to comment
Share on other sites

Όρεξη να έχουμε και χρόνο και σιγά σιγά όλα θα γίνουν .

Ψήφους δεν βλέπω έχουμε πολύ μικρή συ συμμετοχή .

Και αύριο θα κλείσει η ψηφοφορία .

Link to comment
Share on other sites

απο την πρωτη στιγμη,και εχει αερα φρεσκο και δημιουργικο. :(

Link to comment
Share on other sites

πχ οπως το θεμα με τα chiller

Για ποιό θέμα λες ;

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή η αλλαγή!

Εγω το παρατήρησα απο την πρώτη στιγμή... κι αυτό γιατί η πρώτη φωτογραφία που είδα ήταν με altospinosus :(:(:( πως να μην το παρατηρήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Μια πρόταση για την ομαδοποίηση των θεμάτων και με κάποια θέματα που είναι άξια προσοχής θα μπορούσε να είναι κάπως έτσι.

post-13206-1248215350_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα κλειδώνει .

Σας ευχαριστώ πολύ όλους όσους έλαβαν μέρος .

Οι παρατηρήσεις και τα σχόλια θα ληφθούν υπ όψιν της ομάδας .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...