Jump to content

Σωστε ενα καρχαριακι τωρα...


Recommended Posts

καλησπερα βρε παιδια εδω και μερικες μερες το Pangasius μου καθεται κατω αναπνεει γρηγορα καθεται ακινητο και τιναζεται σα να χει λοξυγγα...δεν εχει τιποτα πανω στο σωμα του...θερμοκρασια 28-30 αμμωνια κλπ κανονικα...η αντλια του Ο2 μου δε πρεπει να ειναι σωστα βαλμενη ομως και ισως αυτο να φταιει...αλλα μηπως γνωριζετε καποια ασθενεια με αυτα τα συμπτωματα μπας και το προλαβω?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Δώσε κάποια περισσότερα στοιχεία ωστε να υπάρχει μια πίο ολοκληρωμένη εικόνα. Κατ' αρχείν τα 100lt σου είναι πολύ λίγα για τέτοιο ψάρι. Τι μέγεθος έχει το Pangasius?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα βρε παιδια εδω και μερικες μερες το Pangasius μου καθεται κατω αναπνεει γρηγορα καθεται ακινητο και τιναζεται σα να χει λοξυγγα...δεν εχει τιποτα πανω στο σωμα του...θερμοκρασια 28-30 αμμωνια κλπ κανονικα...η αντλια του Ο2 μου δε πρεπει να ειναι σωστα βαλμενη ομως και ισως αυτο να φταιει...αλλα μηπως γνωριζετε καποια ασθενεια με αυτα τα συμπτωματα μπας και το προλαβω?

Κανε αυτο που σου λεει ο Sta8hs000,αλλα οντως το ψαρι αυτο οχι απλα δεν κανει για τα λιτρα σου,κατα τη γνωμη μου δεν θα επρεπε να πουλιεται κιολας........

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...