Jump to content

Recommended Posts

Φιλη το προτινε!! Εγω που εχω σκυλι σε μεγεθος πονυ ( στη φωτο ειναι 3,5 μηνων)και ολοι μου λενε επιτρεπονται αρκει να μην ειναι πολυ μεγαλα τι να απαντησω ε?Ε?Ε?

post-11548-1249296156_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - AmaliaZ
Link to comment
Share on other sites

Χιλιαδου Ευβοια με χιλια!!

:D:P:wootwoot::wootwoot::wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Χιλιαδου ελευθερο συμφωνω!! Αλλα οργανωμενο που να δεχεται και το παιδι μου ???

Link to comment
Share on other sites

Φιλη το προτινε!! Εγω που εχω σκυλι σε μεγεθος πονυ ( στη φωτο ειναι 3,5 μηνων)και ολοι μου λενε επιτρεπονται αρκει να μην ειναι πολυ μεγαλα τι να απαντησω ε?Ε?Ε?

Dogo Argentino :D ??

Link to comment
Share on other sites

φιλε ακουσε με και δεν θα το μετανιωσεις....TSOLIS CAMPING στο λαμπιρι κοντα στο αιγιο αν χερεις

πηγαινω απο παιδι.επιτρεπονται και τα σκυλια.τρελος ισκιος εισαι μεσα στα δεντρα.και καθε κυριακη παιζει και beach party εχει και καταδυτικο κεντρο αν θες να ξεφυγεις....!

Link to comment
Share on other sites

Yeap :P Dogo trelokomeio :wootwoot:

Γλυκα ειναι!!

Εχει και αδερφη μου ενα!!!

Ειναι μεγαλουτσικο :wootwoot::D

Link to comment
Share on other sites

χρειαζεται κρατηση τον αυγουστο? πως ειναι απο κοσμο?

Πανο κοριτσακι η αγορακι ?? Μηπως κανουμε καμια γνωριμια :D

Link to comment
Share on other sites

Πανο κοριτσακι η αγορακι ?? Μηπως κανουμε καμια γνωριμια :D

Κοπελιτσα :P

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για την βοήθεια, θα τα ψάξω και βλέπουμε...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Θέλω να παρατηρούν και να μαθαίνουν από την πραγματική ζωή, έτσι θέλω να πάω κατασκήνωση, όπου μπορώ να πάω, απλώς κοιμούνται σε υπαίθριο night.I αισθάνομαι τόσο excting. Αλλά, τώρα θέλω να αγοράσω ένα φακό για κατασκήνωση. Θα μπορούσατε να μου πείτε, αν μπορώ να αγοράσω το πολλαπλών λειτουργιών LED φακό.

Ένας φίλος παρουσιάζει την Δάδα για μένα, και είπε, όταν η γεννήτρια χέρι-εξουσία ασκεί, 1 λεπτό για 10 λεπτά τουλάχιστον τη χρήση του φλας.

http://www.tinydeal.com/Camping-px8rp-fsi6087-p-5940.html

Και την ad είπε, αυτό το πολλαπλών λειτουργιών φακό είναι ενσωματωμένη με:

Solar Energy + bright LED λαμπτήρα + φως FM ραδιόφωνο + φόρτισης για διάφορες ψηφιακές συσκευές

Τώρα θα σας παρακαλέσω να μου δώσετε μια επαγγελματική παροχή συμβουλών, ποιο είναι το πάνελ ηλιακής ενέργειας;

(Πάνελ ηλιακής ενέργειας: 0,4 ανήλθε σε 80 Mas)

Link to comment
Share on other sites

Απλα...τελειο! Ισως η καλητερη παραλια στην Ευρωπη...με τεραστιο camping. Αξιζει ο κοπος και το ταξιδι.

http://www.simoscamping.gr/

Link to comment
Share on other sites

Απλα...τελειο! Ισως η καλητερη παραλια στην Ευρωπη...με τεραστιο camping. Αξιζει ο κοπος και το ταξιδι.

http://www.simoscamping.gr/

Όντως η καλύτερη παραλία!!!

Αλλα σαν camping, δεν λέει και πολλά. Σκιά μηδέν, παρά κάτι καλάμια. Τιμές? Έβγαινες έξω και ήταν πιο φτηνά.

Αλλα σε αποζημιώνει η παραλία :excl:

Ολα αυτά πριν 3 χρόνια που πήγα :excl:

Link to comment
Share on other sites

εγω θα σου πρωτεινω ενα στο παραλειο Αστρος αν ξερεις που ειναι επιτρεπονται και σκυλια (οχι αμωλητα βεβαια ) αλλα ειναι οργανωμενο με μπανια εστιατορειο και ρευμα

Link to comment
Share on other sites

Eνα απο τα καλυτερα camping poυ εχω παει και εδω και 10 χρονια δεν το αλλαζω με κανενα:

http://www.clubagiaanna.gr/index.php?actio...mp;articleid=15

Bandwidth Limit Exceeded

The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.

Apache/2.2.15 (Unix) mod_ssl/2.2.15 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 DAV/2 mod_bwlimited/1.4 Server at www.clubagiaanna.gr Port 80

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...