Jump to content

Βαση για ανεμιστηρακια


fisakis

Recommended Posts

εχω φαει το τοπο αλλα δεν μπορω να βρω πουθενα.

θελω να βρω βαση-γωνια πλαστικη. η μια πλευρα να κολησει σε ενα καθετο τζαμι του ενυδρειου και στην αλλη να στιριχθει ενα ανεμηστηρακι 80mm. το ειδα στο ενυδρειο καποιου φιλου, ο οποιος μου ειπε οτι θα βρω ευκολα σε καταστηματα πληροφορικης τυπου πλαισιο., multirama, e-shop, κτλ. εχω γυρισει ολα τα καταστηματα που γνωριζω στη περιοχη μου αλλα τιποτα. δεν θελω να μπω στη διαδικασια κατασκευης με plexiglass.

γνωριζει κανεις που μπορω να βρω? δυστηχως ουτε στο διαδυκτιο μπορω να βρω καποια φωτο να σας δειξω ακριβως τι ζηταω.

οποιος γνωριζει περι αυτου ας βοηθησει παρακαλω.

επισης δεν γνωριζω αν δημοσιευσα το θεμα στη σωστη κατηγορια. αν εκανα λαθος ας μετακινηθει στη καταλληλη και ζητω συγνωμη.

Link to comment
Share on other sites

εχω φαει το τοπο αλλα δεν μπορω να βρω πουθενα.

θελω να βρω βαση-γωνια πλαστικη. η μια πλευρα να κολησει σε ενα καθετο τζαμι του ενυδρειου και στην αλλη να στιριχθει ενα ανεμηστηρακι 80mm. το ειδα στο ενυδρειο καποιου φιλου, ο οποιος μου ειπε οτι θα βρω ευκολα σε καταστηματα πληροφορικης τυπου πλαισιο., multirama, e-shop, κτλ. εχω γυρισει ολα τα καταστηματα που γνωριζω στη περιοχη μου αλλα τιποτα. δεν θελω να μπω στη διαδικασια κατασκευης με plexiglass.

γνωριζει κανεις που μπορω να βρω? δυστηχως ουτε στο διαδυκτιο μπορω να βρω καποια φωτο να σας δειξω ακριβως τι ζηταω.

οποιος γνωριζει περι αυτου ας βοηθησει παρακαλω.

επισης δεν γνωριζω αν δημοσιευσα το θεμα στη σωστη κατηγορια. αν εκανα λαθος ας μετακινηθει στη καταλληλη και ζητω συγνωμη.

Θαναση, βάλε μια φωτο να δω τι ακριβως λες και θα σου πω!!

Παντως εχω δει στα φαναρια να πουλανε ανεμηστηρα 140mm διαμετρου με δυνατο μανταλακι για 12volt (για τον αναπτηρα αυτοκινητου).

Link to comment
Share on other sites

μιλαω γι αυτο....

post-6427-1248858326_thumb.jpg

οτι ειναι μωβ!! εννοηται οτι απο την κατω πλευρα εχει τρυπα με διαμετρο οση του ανεμιστηρα για να περναει ο αερας..

Αποστολη, ενταξει τωρα? :(

Link to comment
Share on other sites

μιλαω γι αυτο....

post-6427-1248858326_thumb.jpg

οτι ειναι μωβ!! εννοηται οτι απο την κατω πλευρα εχει τρυπα με διαμετρο οση του ανεμιστηρα για να περναει ο αερας..

Αποστολη, ενταξει τωρα? :(

Γιατι αποστολη?? :(

Πηγαινε στην cosmodata ή παρτους τηλ.

Δεν το έχω ξαναδει. Αλλο φανταζομουν!!

Αυριο θα παω στουρναρα για φιλτρακια.... θα ρωτησω και για τη βαση.

Link to comment
Share on other sites

στο navy απευθυνομαι, ξερει αυτος. νικο αν σου ειναι ευκολο ρωτα ρε φιλε. δεν θελω να μπω στη διαδικασια της κατασκευης..

Link to comment
Share on other sites

(Απαντω εδω στο ΠΜ που εστειλες για δημοσια πληροφορια)

Δεν ξερω απο βασεις ανεμηστηρων.

Για ετοιματζιδικα ξερω αυτα απο abay

http://shop.ebay.co.uk/items/_W0QQ_dmptZUK...m&_osacat=0

και αυτα απο ελλαδα (17εβρω το ενα)

http://i256.photobucket.com/albums/hh176/X...is/DSC09058.jpg

http://i256.photobucket.com/albums/hh176/X...is/DSC09054.jpg

Link to comment
Share on other sites

στο navy απευθυνομαι, ξερει αυτος. νικο αν σου ειναι ευκολο ρωτα ρε φιλε. δεν θελω να μπω στη διαδικασια της κατασκευης..

Πήγα και ρωτησα... δε βρηκα πουθενα... οι περισσοτεροι μεχρι να τος εηγησω... ρωτα αυτον το φιλο σου απο που ο πηρε. :D

Link to comment
Share on other sites

Πήγα και ρωτησα... δε βρηκα πουθενα... οι περισσοτεροι μεχρι να τος εηγησω... ρωτα αυτον το φιλο σου απο που ο πηρε. :D

νικο μου ευχαριστω για το ενδιαφερον σου!!!!!

τον εχω ρωτησει και μου ειπε απο καταστηματα πληροφορικης.... :P

Link to comment
Share on other sites

νικο μου ευχαριστω για το ενδιαφερον σου!!!!!

τον εχω ρωτησει και μου ειπε απο καταστηματα πληροφορικης.... :D

Για δες αυτο.

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.554012

post-12184-1249032182_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...