Jump to content

νεο μελος


mariathk

Recommended Posts

θα ηθελα να σας ευχαριστησω που με δεχτηκατε στην παρεα σας! :P ειμαι παντρεμενη με 2 παιδια.εχω μαγαζι με εργαλεια και προσφατα αποκτησα ενα 60λτ ενυδρειο περισσοτερο για τα παιδια.μη γνωριζοντας πολλα το εστησα οπως οπως.του εβαλα οτι ψαρι μου αρεσε εξωτερικα αφου δεν ειχα κανενα να με ενημερωση σχετικα.και δεν φτανει μονο αυτο,δεν ξερω ουτε πως τα λενε.ξερω δηλαδη μερικα.πιστευω οτι με την βοηθεια σας και τα σχολια σας θα φτιαξω ενα σωστο ενυδρειο. :D

τα παιδια εχουν ξετρελαθει με τα ψαρακια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα! καλό διάβασμα και καλή αρχή στο νέο σου χόμπι!

Link to comment
Share on other sites

Καλωστην φιλη ... :D

Καλη διαμονη στο ΑΖ και καλο διαβασμα ... :P

Καλο θα ηταν να ανεβασεις φωτο ετσι ωστε να δουμε τι ψαρια εχεις στο ενυδρειο και να σε ενημερωσουμε σχετικα με τι αλλαγες θα πρεπει να γινουν .

Link to comment
Share on other sites

Ωραια ...

Θα ηταν ευκολο αυτα που ξερεις τουλαχιστον να τα αναφερεις για να δουμε τυχον ασυμβατοτητες ?

Ετσι ωστε να βοηθησουμε εσενα και τα ψαρακια ? :D

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες. :D

Καλο ειναι να διορθωσεις τυχων λαθη στην ιχθυοφορτωση κλπ του ενυδρειου, για να μη στεναχωρεθουν και τα παιδια αν αρχισουν οι απωλειες. :P

Link to comment
Share on other sites

Ωραια ...

Θα ηταν ευκολο αυτα που ξερεις τουλαχιστον να τα αναφερεις για να δουμε τυχον ασυμβατοτητες ?

Ετσι ωστε να βοηθησουμε εσενα και τα ψαρακια ? :D

λοιπον.....

σε ενα 60 λτ ενυδρειο εχω : 2 αγγελοψαρα , 1 χηρα ,1 γκαπυ θηλυ ,1 γλειφτη? ,1 καφε νεον τετρα, 3 ψαρακια (μπλε πορτοκαλι κανουν κοπαδι)? 2 ψαρακια σχεδον διαφανα με λιγο κιτρινο πτερυγια τους (νεον?)και 1 που μοιαζει με το καφε νεον αλλα δεν ειναι καφε η γραμμη στο σωμα του αλλα μαυρη και τελειωνει με μαυρο το ενα μερος της ουρας και ειναι και επιθετικο.σε ενα μικρο ενυδρειο σχεδον 20 λτ (σημερα το πηρα) θα βαλω τα 17 ημερων γκαπακια

τη εχετε να πειτε? :P

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...