Jump to content

Συναντηση Αυγουστου


Δίας

Recommended Posts

Εξι μερες εμειναν...........

Για να βλεπω κινηση,........εισαστε εδωωωωωω;;;;;;;;; :D:P

Link to comment
Share on other sites

αν μου πει καποιος πως ερχομαι απο ηλιουπολη με λεωφορειο-μετρο-ηλεκτρικο πολυ ευχαριστως να ερθω :D

Link to comment
Share on other sites

πολυ απλο βγαινεις στην βουλιαγμενης και περνεις ταξι... :D:P (πλακα κανω...)

παρε τραμ και κατεβα στο τερμα (σταδιο καραισκακι) απο εκει δυο βηματα ειναι... :wootwoot::wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

κανονιστε εσεις να ελθετε στην δικη μας συναντηση... ιδικα Στρατος - Σωκρατης (που δεν ηρθαν στην 1η)... :P:wootwoot::wootwoot:

Με την πρωτη ευκαιρια,αφου φυγει το καλοκαιρι,θα κανονισω με το Σωκρατη να σας επισκεφτουμε.

Θελω κι εγω πολυ να γνωρισω και τα υπολοιπα παιδια απο κοντα. :D

Link to comment
Share on other sites

πολυ απλο βγαινεις στην βουλιαγμενης και περνεις ταξι... :D:P (πλακα κανω...)

παρε τραμ και κατεβα στο τερμα (σταδιο καραισκακι) απο εκει δυο βηματα ειναι... :wootwoot::wootwoot:

Mακρια απο τραμ...Παρε η τον ηλεκτρικο..Η αλλιως με την μανα σου...

Πιστεψε με δεν ειμαι απο αθηνα αλλα εχω παει συνταγμα-Σεφ 2 φορες και εινια δραματικη εμπειρια..Μια ωρα και 10 λεπτα ηταν η πιο γρηγορη διαδρομη που ειχα κανει με το τραμ...

Link to comment
Share on other sites

Mακρια απο τραμ...Παρε η τον ηλεκτρικο..Η αλλιως με την μανα σου...

Πιστεψε με δεν ειμαι απο αθηνα αλλα εχω παει συνταγμα-Σεφ 2 φορες και εινια δραματικη εμπειρια..Μια ωρα και 10 λεπτα ηταν η πιο γρηγορη διαδρομη που ειχα κανει με το τραμ...

κοιτα και γω τα ιδια ελεγα... εκραζα ασχημα το τραμ... ελεγα αν κατεβω και αρχισω να τρεχω θα παω πιο γρηγορα... αλλα μετα απο χρονια καταλαβα την μαγια του τραμ... το τραμ δεν ειναι για ταχυτητα.. ειναι για να απολαυσεις την διαδρομη...μιας και περναει μπροστα απο την παραλια... απο βουλα - φαλιρο... :D:P

Link to comment
Share on other sites

Mακρια απο τραμ...Παρε η τον ηλεκτρικο..Η αλλιως με την μανα σου...

Πιστεψε με δεν ειμαι απο αθηνα αλλα εχω παει συνταγμα-Σεφ 2 φορες και εινια δραματικη εμπειρια..Μια ωρα και 10 λεπτα ηταν η πιο γρηγορη διαδρομη που ειχα κανει με το τραμ...

αυτη τη διαδρομη την ειχα κανει κι εγω για να δω εναν αγωνα του ολυμπιακου!!!

:D:P αστα φιλος!!!

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε γαμωτο!!!!

Φευγω την Πεμπτη για Ναξο!!!!!!!!

Ελεος!!!!

Το ειχα ξεχασει!!!

:wootwoot::wootwoot::thumbup::blink:

Θα τα πουμε το Σεπτεμβρη ή οταν γυρισω θα κανουμε μια εκτακτη για την χαρη μου :D:P:wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε γαμωτο!!!!

Φευγω την Πεμπτη για Ναξο!!!!!!!!

Ελεος!!!!

Το ειχα ξεχασει!!!

:wootwoot::wootwoot::thumbup::blink:

Θα τα πουμε το Σεπτεμβρη ή οταν γυρισω θα κανουμε μια εκτακτη για την χαρη μου :D:P:wootwoot:

Πατριώτης?

Link to comment
Share on other sites

αν μου πει καποιος πως ερχομαι απο ηλιουπολη με λεωφορειο-μετρο-ηλεκτρικο πολυ ευχαριστως να ερθω :P

1. Θα πας μεχρι το σταθμο Metro του Αγ. Δημητριου (Δες εδω ποια γραμμη σε βολευει να πας στο Μετρο Αγιου Δημητριου).

2. Θα πας με το metro μεχρι Ομονοια.

3. Θα αλλαξεις με τρενο που παει προς Πειραια, θα κατεβεις μια σταση πριν το τερμα, στο Νεο Φαληρο. (Διαδραστικός Χάρτης Δικτύου ΜΕΤΡΟ)

4. Απεναντι απο το σταθμο ειναι το Σταδιο Ειρηνης και Φιλιας, πηγαινοντας προς τα εκει με τα ποδια (5 λεπτα), θα δεις πινακιδες που λενε προς Olympico Cafe.

(αν δεν ξερεις πως να πας, ρωτας στα ταμεια εισητηριων)

Αλλιως κατεβαινεις τη Σοφοκλη Βενιζελου απο Ηλιουπολη μεχρι τη Λ. Βουλιαγμενης και περναω και σε παιρνω με το αυτοκινητο εγω.

Που ειναι το δυσκολο? :D

Αν θελεις να παμε μαζι στειλε ΠΜ.

Link to comment
Share on other sites

Προβλεπω απουσιες πολλες αυτο το μηνα......... :D

εγω παντως θα δωσω το παρων!! καποιο πουλακι μου ειπε οτι ισως εχεις νουφαρα περισευμα.... αν εχεις, θελεις και μπορεις κανα δυο φυλαρακια θα ηταν χρισημα!!!!

αν μου πει καποιος πως ερχομαι απο ηλιουπολη με λεωφορειο-μετρο-ηλεκτρικο πολυ ευχαριστως να ερθω :P

μικρε αν ανεβαινεις σε μηχανη μπορουμε να συναντηθουμε στη βουλιαγμανης οπου θελεις αλλα καλυτερα στη διασταυρωση με την αλιμου και να παμε παρεα! αν οχι στελε πμ να σου πω οσους τροπους θελεις. Ο πλεον ειδικος!!!!

κοιτα και γω τα ιδια ελεγα... εκραζα ασχημα το τραμ... ελεγα αν κατεβω και αρχισω να τρεχω θα παω πιο γρηγορα... αλλα μετα απο χρονια καταλαβα την μαγια του τραμ... το τραμ δεν ειναι για ταχυτητα.. ειναι για να απολαυσεις την διαδρομη...μιας και περναει μπροστα απο την παραλια... απο βουλα - φαλιρο... :wootwoot::thumbup:

το τραμ οπως κατασκευαστηκε μονο για αυτο ειναι και για εμας τους νοτιους για τις βροχερες ημερες που μποτιλιαρει η παραλια και θελουμε να παμε προς πειραια. αφηνεις το ιχ στο αεροδρομιο και περνεις το τραμ. λιγα φαναρια και καθολου μποτιλιαρισμα. παντως απο πρακτικης πλευρας θα μπορουσαν να εδιναν πολυ λιγοτερα χρηματα και να ειχε η παραλικη καλυτερη (τακτικοτερη και γρηγοροτερη) συγκοινωνια και τα λεωφορεια δεν θα επιβαρυναν καθολου τη παραλικη λεωφορο. μιλαω μονο για τη συγκεκριμενη λεωφόρο...

αυτη τη διαδρομη την ειχα κανει κι εγω για να δω εναν αγωνα του ολυμπιακου!!!

:wootwoot::wootwoot: αστα φιλος!!!

ειδες να εισαι γαυρος? ενω εμεις τα βαζελακια εχουμε μετρο!!!!

αν θελει κανεις γκαπακια να μου πει να φερω...

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δε θα ερθω στη συναντηση αφου θα παω στο χωριο μου!ουτε που το ηξερα..

αλλα στην επομενη θα ειμαι εκει!

ευχαριστω Σπυρο για τις πληροφοριες :D

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω εκει θα ειμαι.....

Και λοντως.. μετα από μελέτη του πολυεχνιου αποδειχτηκε ότι το τρμ της παραλιακης ειναι απλώς πεταμενα λεφτα και show off!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δυστυχως εγω θα απουσιαζω μετα απο πολυ καιρο απο καφε του ΑΖ. :P

Παιζω στον Πυργο Ηλειας το βραδυ. :D

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον συννεφακια βλεπω αρα παραλια τελος για σημερα.

Για μαζευτειτε οι εναπομειναντες.

Αυριο φευγω και εγω :D αλλα σημερα θα ειμαι εκει ομως. :P

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως καποιο προβλημα της τελευταιας στιγμης με αναγκαζει να απουσιασω........

Να περασετε καλα. :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί να είμασταν λίγοι, αλλά περάσαμε όμορφα με κυρίαρχο θεμα, τι άλλο...

το αγαπημένο μας χομπυ :D:P:wootwoot:

Ραντεβού το Σεπτέμβρη :wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...