Jump to content

χαρας ευαγγελια...


Recommended Posts

για τους ντοπιους πιρανοβιους..... :(:(

IN.GR

Link to comment
Share on other sites

:(:(
Link to comment
Share on other sites

Έλεος!!! Άμα ο καθένας πέταγε τα σαρκοφάγα ψάρια του στα ποτάμια θα γινόταν της τρελής!!!! Πάντως θα συμφωνήσω με την άποψη του Ολυμπιακάκια!!!! :(

Link to comment
Share on other sites

Mπορειτε να το δειτε κια αλλιως...γιατι να τρεχουμε να παραγγελνουμε και να τα χρυσοπληρωνουμε???Ας δημιουργησουμε τους δικους μας βιοτοπους για να τα ψαρευουμε μονοι μας...για π.χ. στης Λαρισης το ποταμι που το λενε Πηνειο...τυφλα να εχει ο Αμαζονιος :(:(:(

Περαν της πλακας αυτο ειναι μεγαλο λαθος και ιδιαιτερα στις ημερες μας με τη γενικη αυξηση της θερμοκρασιας του πλανητη, διαφορα ειδη απο τροπικες χωρες καταφερνουν να επιβιωνουν σε χωρες οπως η δικια μας...Πριν κανα χρονο ειχαν βρει και στο Σηκουανα της Γαλιας παλι πιρανχα ...

Link to comment
Share on other sites

:(:(:(:blush: το να ζησει ενα χρυσοψαρο που ΚΑΚΟΣ, ΠΟΛΥ ΚΑΚΟΣ καποιος αφησε σε καποια λιμνη-ποταμι το θεωρω φυσιολογικο. ΠΩΣ εζησε ψαρι αμαζονιου στην Γαλλια??? :blink::blink:
Link to comment
Share on other sites

αυτος ειναι κ ενας απο τους βασικους λογους που απαγορευτηκε η εισαγωγη αυτων των ψαριων σε πολλες χωρες.

μια απαγορευση που αν δεν κανω λαθος ισχυει σε εμας ακομα κ τωρα..

Link to comment
Share on other sites

παντως αυτο ακριβως καναν και οι "φιλοι" μας Αμερικανοι..αλλα με διαφορετικο ζώο... αγοραζαν ήτε κροκοδιλάκια ητε αληγατορες και μολις μεγάλοναν ή τα πετουσαν στην αποχέτευση (εαν χωρουσαν) ή σε καποιο κοντινο βάλτο - ποταμάκι....

αποτέλεσμα... εχουν γεμισει οι υπόνομοι τις αμερικής και κυριως περιοχές οπως η φλόριντα και η καληφόρνια με κροκοδιλακια... :(:(:(

τελος να αναφερω ξανα οτι και στην πολη μου και συγκεκριμενα στο φράγμα της θερμης ειδα στην λίμνη να κολημπάνε 2 - 3 ΚΟΙ των 40cm περιπου... :blush::blink::blink:

κατι πρεπει να γινει για να σταματησει αυτη η "βλακια" οτι δεν μου κανει το πεταω :blink::blink::buttrock:

Link to comment
Share on other sites

τελος να αναφερω ξανα οτι και στην πολη μου και συγκεκριμενα στο φράγμα της θερμης ειδα στην λίμνη να κολημπάνε 2 - 3 ΚΟΙ των 40cm περιπου... :(:(:(

κατι πρεπει να γινει για να σταματησει αυτη η "βλακια" οτι δεν μου κανει το πεταω :blush::blink::blink:

Σταθη δες κ εδω

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=26377

Link to comment
Share on other sites

Αισχος.... :(:(

καλα το ειχε πει ο Τρουπης...

Πλέκο Ποδονίφτη, Πιράνχα Ιωαννίνων και Δίσκοι θερμών λουτρών Αιδηψού!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...