Jump to content

Ερωτηση για αναπαραγογη...


Recommended Posts

γενησε ενα αυγο!!!! :):D:thumbup::angry2::rasp:

Ενα μόνο??

Εισαι σιγουρος οτι ειναι αυγο??

Τι συμπεριφορα έχει το ψαρι??

Link to comment
Share on other sites

fish_in_egg.jpg

Παρεμπιπτόντως, η φωτογραφία είναι αληθινή.

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ, εχουμε ενα ροζ αυγο (με ασπρο ζελε τριγυρω του) απο νεον τετρα μεσα σε 20λιτρο ενυδρειο οπου υπαρχουν :

"ενα ζευγαρι απο μονομαχους και η θηλικια χτηπησε τον αρσενικο (του κατεστρεψε την κατω ουρα), τωρα τα βρηκαν μαλον... πως και ποτε ζευγαρονουν?? ..... και 2 εχω 4 νεον και δεν ξερω τι φιλο ειναι, τα 2 εχουν φουσκομενη κηλια μηπως ειναι εγκυος?..... μην με παρεξηγησετε αν ακουγοντε χαζες ερωτησεις αλα θελω να μαθω τα παντα..." ποστ 1

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω νομιζα οτι ειχα γεμησει αυγα αγου ειδα κατι λευκα περιπου στρογγιλα μικρα πραγματακια στο ψιλοτερο σημειο του ψυλοτερου ξυλου!!!

Απο πανω ηταν το Bolivian Ramizeri και κολυμπουσε γυρω - γυρω... χαρηκα πολυ οταν το ειδα....

Μετα ομως απο μερικα δευτερολεπτα ειδα το Ram να φτυνει την αμμο που μολις ειχ φαει και να την πεταει στο ιδιο σημειο.... με την υπολοιποη που κατα δικη μου φαντασια ηταν αυγα...

:)

Link to comment
Share on other sites

Ασε να στο πω αλλιως ........ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να ειναι εγκυος!!!!! :D Αντε με το καλο στο μεγαλυτερο (ποσο μεγαλυτερο ; ) :)

καλο θα ηταν να μην εισαι απολυτος.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι απολυτος και βλεπω οτι μαλλον αυτο που σου λεω δεν το καταλαβαινεις.- :D Εχεις καποιο καινουργιο στοιχειο; :)

Έγινε επεξεργασία - diskus fan
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...