Jump to content

French Anti-tank Bazooka


Recommended Posts

Έχω ένα μπουρμπουλιθροπίστολο (πετάει μπουρμπουλίθρες-αγορασμένο από τα φανάρια) το οποίο έχει μεγαλύτερο βεληνεκές!!! :)

Link to comment
Share on other sites

:):D:thumbup::angry2::rasp:

ελεος....

πληροφοριακα φιλε παρη υπαρχει ετοιμη ενοτητα για να βαζουμε βιντεο απο το youtube... :rasp:

οοπς , το ξεχασα -.- τωρα θα το ποσταρω και εκει

Link to comment
Share on other sites

Toυς φανταρους τους βρηκανε η τους ψαχνουν ακομα? :):D:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα μπουρμπουλιθροπίστολο (πετάει μπουρμπουλίθρες-αγορασμένο από τα φανάρια) το οποίο έχει μεγαλύτερο βεληνεκές!!! :)
Ηθελα να εβλεπα τη σκηνη αυτη, να αγοραζεις στα φαναρια αυτο το πιστολι και να αρχιζεις να το περιεργαζεσαι να δεις αν δουλευει.

Ειμαι σιγουρος οτι πηρες αυτο που ηταν γεματο νερο και σαπουναδα και δεν χρειαστηκε να φτασεις σπιτι για να παιξεις.

Γυρισες το οπλο εξω απο το παραθυρο και προς το εδαφος και πιεσες την σκανδαλη.

Ενα χαμογελο αστραψε στο προσωπο σου.

Μαζι με εσενα χαμογελασε και η οχι τοσο ομορφη αλλα οχι και ασχημη κοπελα που οδηγουσε το διπλανο αυτοκινητο.

Σκεφτηκες "τι εγινε μωρε θα τη ξαναδω" και πιεσες τη σκανδαλη στρεφοντας το μπουρμπουλιθροπίστολο προς το μερος της.

Ο χοντρος που οδηγουσε το πισω αυτοκινητο κορναρισε εκνευρισμενος για να ξεκινησετε αφου ειχε αναψει το πρασινο αλλα στην πραγματικοτητα ειχα σπαστει που δεν ηταν στη θεση σου.

Εσυ γελασες, γυρισες του εριξες και αυτουνου με το μπουρμπουλιθροπίστολο και του ειπες "ολη η γκομενα δικη σου" και γκαζωσες να πας στην ωρα σου στη δουλεια, γιατι ειχε πεσει ηδη προειδοποιηση.

Μεχρι το επομενο φαναρι ειχες ξεχασει το μπουρμπουλιθροπίστολο και ειχες ανοιξει παλι το ιντερνετ στο κινητο και διαβαζες ΑΖ.

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να εβλεπα τη σκηνη αυτη, να αγοραζεις στα φαναρια αυτο το πιστολι και να αρχιζεις να το περιεργαζεσαι να δεις αν δουλευει.

Ειμαι σιγουρος οτι πηρες αυτο που ηταν γεματο νερο και σαπουναδα και δεν χρειαστηκε να φτασεις σπιτι για να παιξεις.

Γυρισες το οπλο εξω απο το παραθυρο και προς το εδαφος και πιεσες την σκανδαλη.

Ενα χαμογελο αστραψε στο προσωπο σου.

Μαζι με εσενα χαμογελασε και η οχι τοσο ομορφη αλλα οχι και ασχημη κοπελα που οδηγουσε το διπλανο αυτοκινητο.

Σκεφτηκες "τι εγινε μωρε θα τη ξαναδω" και πιεσες τη σκανδαλη στρεφοντας το μπουρμπουλιθροπίστολο προς το μερος της.

Ο χοντρος που οδηγουσε το πισω αυτοκινητο κορναρισε εκνευρισμενος για να ξεκινησετε αφου ειχε αναψει το πρασινο αλλα στην πραγματικοτητα ειχα σπαστει που δεν ηταν στη θεση σου.

Εσυ γελασες, γυρισες του εριξες και αυτουνου με το μπουρμπουλιθροπίστολο και του ειπες "ολη η γκομενα δικη σου" και γκαζωσες να πας στην ωρα σου στη δουλεια, γιατι ειχε πεσει ηδη προειδοποιηση.

Μεχρι το επομενο φαναρι ειχες ξεχασει το μπουρμπουλιθροπίστολο και ειχες ανοιξει παλι το ιντερνετ στο κινητο και διαβαζες ΑΖ.

Μήπως εσύ ήσουν ο παπάρας που κόρναρε???

Η αληθινή ιστορία πάντως δεν απέχει και πολύ από τη δική σου:

Γύριζα στο γραφείο από ένα εξωτερικό ραντεβού και είχα συνοδηγό έναν συνάδελφο! Στα φανάρια της Βουλιαγμένης με την Αλίμου (απέναντι από Πλαίσιο) ήταν, όπως πάντα, Πακιστανοί που καθάριζαν τζάμια και πουλούσαν φορτιστές και καλάμια ψαρέματος (δεν γ**** που δεν γ****, δεν πας για ψάρεμα?). Μέσα σε όλους αυτούς ήταν και ένα τύπος που πούλαγε το εν λόγο φονικό όπλο. Εντυπωσιάστηκα από την λάμψη των μπουρμπουλίθρων καθώς και από τα λαμπάκια "αλά χριστουγεννιάτικο δέντρο" που άναβαν σε όλο το πιστόλι όταν πάταγες τη σκανδάλη! Δεν ήθελε πολύ... Το πήρα! Πριν προλάβει να ανάψει το πράσινο το είχα βγάλει από το κουτί του και του είχα βιδώσει τη μπουκάλα με το έτοιμο σαπουνόνερο!

Στρίβω Αλίμου και στο τελευταίο φανάρι πριν την Ποσειδώνος με ξαναπιάνει φανάρι. Ήμουν στην αριστερή λωρίδα ενώ δεξιά ήταν ένα Renault ασημί (δεν θυμάμαι μοντέλο) με 2 γκομενάκια (πολύ καλά ομολογουμένως). Στο φανάρι βρήκα την ευκαιρία να λούσο τον συνάδελφο με σαπουνάδα! Καθώς όμως είχε το παράθυρο ανοιχτό και δεν καθόταν ήσυχος να τον "σκοτώσω" έφευγαν σαπουνόφουσκες προς το δίπλα αμάξι με τα εν λόγω γκομενάκια! Φυσικά εξ αρχής μας βλέπανε και αρχικά χασκογελούσανε με ύφος "Ρε τα κοκάμοιρα", αλλά όταν άρχισαν οι σαπουνόφουσκες να σκάνε στα καλοχτενισμένα μαλλιά τους (και μάλιστα 2-3 σκάσανε και πάνω στα γυαλιά ηλίου της οδηγού), σαν να ξενέρωσαν και μας κοίταζαν με ένα ύφος "Ρε κοίτα με κάτι μ***κες που μπλέξαμε"! Να μη στα πολυλογώ, απτόηττος εγώ, συνέχισα το "έργο" μου, αλλά το εν τω μεταξύ είχε ανάψει πράσινο και ο πίσω οδηγός, που παρακολουθούσε προφανώς όλη τη σκηνή κόρναρε και έριχνε και κάτι γαλλικά. Μέχρι να αφήσω το πιστόλι σε ασφαλές σημείο (δηλαδή μακρυά από τον συνάδελφο που θα μπορούσε να το πάρει και να πάρει την εκδίκησή του, ασχέτως που τον είχα σκοτώσει και δεν ήθελε να το παραδεχτεί), μέχρι να βάλω πρώτη, μέχρι να ξεκινήσω, το φανάρι είχε γίνει πορτοκαλί. Με το που ανάβει κόκκινο ξεκινάω, οπότε ο παπάρας με τα γαλλικά του έμεινε πίσω... ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ!!! Όσο για τα γκομενάκια, αγνοείται η τύχη τους... Πιθανόν να πέθαναν από τα αδέσποτα βλήματα... Εμένα και τον συνάδελφο εννοώ!!!

Link to comment
Share on other sites

...Στρίβω Αλίμου και στο τελευταίο φανάρι πριν την Ποσειδώνος με ξαναπιάνει φανάρι.....
Εκει τωρα που το θυμηθηκα ειδα το πιο θεικο στικ σε πορτμπαγκαζ αυτοκινητου με δυο "παιδια" μεσα και ελεγε "shaved pussy in the car"
Link to comment
Share on other sites

Στρίβω Αλίμου και στο τελευταίο φανάρι πριν την Ποσειδώνος με ξαναπιάνει φανάρι. Ήμουν στην αριστερή λωρίδα ενώ δεξιά ήταν ένα Renault ασημί (δεν θυμάμαι μοντέλο) με 2 γκομενάκια (πολύ καλά ομολογουμένως).

Ελπιζω η... "δικια σου" να μηνν έχει internet ..... :D:thumbup:

Γιατι μετα στο σπιτι.... :)

Και μετα εσυ θα πρεπει.... :rasp::angry2::rasp:

Έγινε επεξεργασία - nikoloutso
Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω η... "δικια σου" να μηνν έχει internet ..... :thumbup::angry2:

Γιατι μετα στο σπιτι.... :)

Και μετα εσυ θα πρεπει.... :thumbup::rasp::thumbup:

1) Σε καμία γυναίκα δεν επιτρέπω να μου πει τί θα κάνω και πως θα το κάνω και πολύ περισσότερο να μου επιβάλλει το τι θα βλέπω!!!

2) Και φυσικά μιλάω εκ του ασφαλούς, καθότι ναι μεν έχει internet, αλλά δεν γνωρίζει ελληνικά οπότε μπορώ να γράφω ότι παπαριά μου κατέβει στο κεφάλι :rasp::D

Link to comment
Share on other sites

1) Σε καμία γυναίκα δεν επιτρέπω να μου πει τί θα κάνω και πως θα το κάνω και πολύ περισσότερο να μου επιβάλλει το τι θα βλέπω!!!

2) Και φυσικά μιλάω εκ του ασφαλούς, καθότι ναι μεν έχει internet, αλλά δεν γνωρίζει ελληνικά οπότε μπορώ να γράφω ότι παπαριά μου κατέβει στο κεφάλι :rasp::angry2:

Ααααααααααααααυτα ειναι.... :):D:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

1) Σε καμία γυναίκα δεν επιτρέπω να μου πει τί θα κάνω και πως θα το κάνω και πολύ περισσότερο να μου επιβάλλει το τι θα βλέπω!!!

2) Και φυσικά μιλάω εκ του ασφαλούς, καθότι ναι μεν έχει internet, αλλά δεν γνωρίζει ελληνικά οπότε μπορώ να γράφω ότι παπαριά μου κατέβει στο κεφάλι :D:)

Μονο οι ξενες θα μπορουσαν να ειναι ετσι , γιαιτ οι δικες μας :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Μονο οι ξενες θα μπορουσαν να ειναι ετσι , γιαιτ οι δικες μας :D

Καλά... μη τα τσουβαλιάζεις και όλα!

Ωραία κουβεντούλα θα ήταν πάντως αυτή, καθότι τώρα τελευταία το σκέφτομαι το θέμα, αλλά φοβάμαι μην ακουστούν ακραίες απόψεις :)

Link to comment
Share on other sites

Καλά... μη τα τσουβαλιάζεις και όλα!

Ωραία κουβεντούλα θα ήταν πάντως αυτή, καθότι τώρα τελευταία το σκέφτομαι το θέμα, αλλά φοβάμαι μην ακουστούν ακραίες απόψεις :)

πλακα κανω βρε :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...