Jump to content

Καλως σας βρηκα!


nanti

Recommended Posts

Καλημέρα!Μόλις πριν από δύο εβδομάδες ξεκίνησε μία νέα πρόκληση για μένα, πήραμε ένα ενυδρείο 60 λίτρα για θαλασσινά είδη. Αν και ακόμη έχει μόνο βράχο και αρογονίτη και ένα κλόουν είναι χάζεμα.Ο βράχος είναι ζωντανός με κατοίκους δύο μικρά καβουράκια.Έχουμε και ένα ακόμη γλυκού νερού 120 λίτρα με ψάρια που κοντέβουν δύο χρονών τώρα.

Θα ήθελα τη βοηθειά σας σε θέματα όπως το τι και ποιά είδη κοράλια μπορώ να βάλω μέσα σε ένα τόσο μικρό ενυδρείο και ποιά είδη ψαριών συμβιώνουν με κλόουν.

Link to comment
Share on other sites

Από εμένα Καλώς όρισες! Τώρα για το θέμα σου δεν έχω καμία απολύτως ιδέα, μόνο σε ντοκιμαντέρ έχω δει ψάρια κλόουν! :) Καλή συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες κι απο εμενα. επειδη δεν γνωριζω απο θαλασσινο, μην βιαστεις αν δεν παρεις απαντησεις. καλυτερα ανοιξε ενα αλλο θεμα στην καταλληλη κατηγορια και περιμενε λιγο. εχεις λιγα λιτρα και αν δεν κανω λαθος τα κοραλια θελουν δυνατο φωτισμο. καλη συνεχεια!

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ηρθες και απο εμενα.Καλη αρχη και καλο διαβασμα.

Σιγουρα θα σε βοηθησει καποιος αρκει να ανοιξεις καινουργιο θεμα με αυτα που θες να μαθεις στην καταλληλη κατηγορια.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες....

Ανοιξε θεμα στην αντιστοιχη ενοντητα του θαλασσινου και οι θαλασσινοι φιλοι μας θα σε βοηθησουν. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθες !!!!

Καλη διαμονη στο ΑΖ ... :)

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες....

Ανοιξε θεμα στην αντιστοιχη ενοντητα του θαλασσινου και οι θαλασσινοι φιλοι μας θα σε βοηθησουν. :)

Δηλαδη εδω

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...