Jump to content

Ενα γεια απο κι απο μενα


Βιταλης Εμμ.

Recommended Posts

Καλως σας βρηκα χαιρομε πολυ ππου βρηκα μια κοινοτητα σαν κι αυτη οπου θα μπορεσω να μοιραστω προβληματισμους αποριες να παρω συμβουλες και να μαθω για το πως θα μπορω να φιλοξενω τα ψαρια μου με τον καλυτερο δυνατο τροπο. Και πανω απολα χωρις να τα ταλαιπωρω. εχω 2 μικρα ενυδρεια των 30 λιτρων και φιλοξενω 2 χρυσοψαρα στο ενα και εναν μπλε αστακο μονο του στο αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ ολους για το καλωσορισμα θα ηθελα καποιος εμπειρος εδω στο φορουμ να μου απαντηση στο που πρεπει να γραψω για καποιες αποριες που εχω σχετικα με τα ψαρια μου (Χρυσοψαρα) και με τον αστακο μου επισης ευχαριστω εκ των προτερων . Μανος

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ ολους για το καλωσορισμα θα ηθελα καποιος εμπειρος εδω στο φορουμ να μου απαντηση στο που πρεπει να γραψω για καποιες αποριες που εχω σχετικα με τα ψαρια μου (Χρυσοψαρα) και με τον αστακο μου επισης ευχαριστω εκ των προτερων . Μανος

Kαλως ηρθες και απο εμενα.Καλη αρχη και καλο διαβασμα.

Για τα χρυσοψαρα σου θα ανοιξεις θεμα στην κατηγορια ''Ψαρια κρυου νερου'' και για τον αστακο σου στην κατηγορια ''Γαριδες,σαλικγαρια και αλλα ασπονδυλα''.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες....

Κανε μας μια μικρη παρουσιαση των ενυδρειων σου... στο αντιστοιχο θεμα φυσικα. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλωσορισες!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλωστον φιλο ... :)

Καλη αρχη στο ΑΖ και καλο διαβασμα ... :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...