Jump to content

Γεια σας


Recommended Posts

:D Γεια σας. Εχω μια γυαλα με ενα μονομαχο και δυο μονομαχινες, η μια ομως πηδηξε εξω απο τη και... :thumbup:

Την καινουρια ομως δεν τη θελει η αλλη θυληκια, τη να κανω;; :)

Link to comment
Share on other sites

:D Γεια σας. Εχω μια γυαλα με ενα μονομαχο και δυο μονομαχινες, η μια ομως πηδηξε εξω απο τη και... :angry2:

Την καινουρια ομως δεν τη θελει η αλλη θυληκια, τη να κανω;; :)

Πόσα λίτρα είναι το ενυδρείο? Τί διακόσμηση έχεις? Γιατί έχεις έναν μονομάχο με 2 μονομαχίνες?

Καλώς ήρθες στην παρέα μας :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικα να βγαλεις την αλλη θηλυκια μεσα απο τη γυαλα :) γιατι τη βλεπω να αυτοκτονει και αυτη!

Link to comment
Share on other sites

Μπες αναβαντιδες και διαβασε το πρωτο θεμα... Αν εξακολουθεις και πιστευεις οτι φροντιζεις σωστα τα ψαρακια σου σηκωνω τα χερια ψηλα :)

Link to comment
Share on other sites

Εχω μεσα πολλα φυτα κατω χαλικι και κατι αλλα πετροδιακοσμιτηκα. Η γυαλα ειναι 12 λιτρα.

Δεν απάντησες όμως στο γιατί έχεις 2 μονομαχίνες μαζί με τον μονομάχο. Επίσης τώρα πρόσεξα πως μιλάς για γυάλα και όχι για ενυδρείο. Το set up σου είναι εντελώς λάθος. Επέστρεψε ΑΜΕΣΑ τα ψάρια σου από κει που τα πήρες και ξεκίνα το διάβασμα για να φτιάξεις ένα σωστό μονομαχοενυδρείο με ΕΝΑΝ ΜΟΝΟ αρσενικό μονομάχο!

Link to comment
Share on other sites

Δεν απάντησες όμως στο γιατί έχεις 2 μονομαχίνες μαζί με τον μονομάχο. Επίσης τώρα πρόσεξα πως μιλάς για γυάλα και όχι για ενυδρείο. Το set up σου είναι εντελώς λάθος. Επέστρεψε ΑΜΕΣΑ τα ψάρια σου από κει που τα πήρες και ξεκίνα το διάβασμα για να φτιάξεις ένα σωστό μονομαχοενυδρείο με ΕΝΑΝ ΜΟΝΟ αρσενικό μονομάχο!

Η τουλαχιστοπν πεομηθευσου ενα ενυδρειο.

Διαβασε ομως πρωτα το τι πρεπει να κανεις για μην εχεις προβληματα!!!!

Διαβασε οτιδηποτε αναφερει για αστρωσημο και για ξεκηνημα ενυδρειου.

Το απογευμα ίσως και νωριτερα θα σου δωσουν τα παιδια τα καταλληλα λινκ.

Καλη συνεχεια...

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...