Jump to content

Ασχετες η λαθος απαντησεις.


diskus fan

Recommended Posts

προωθηστε λιγο πιο πολυ την επιλογη αναζητηση!

αλλωστε αν κουραστεις πιο πολυ να βρεις λυση σε ενα προβλημα,το εκτιμας διαφορετικα και γινεσαι πιο προσεκτικο-ενημερωμενος!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 103
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πιστευω οτι τον τελευταίο καιρό ειναι όντως "χύμα" τα πράγματα εδώ "μέσα" πιο συγκεκριμένα παραβιαζοντε κανόνες και το χειρότερο κατα την προσωπική μου άποψη ενω υπάρχουν έμπειρα άτομα δεν συμμετέχουν ενεργά σε ερωτήσεις- απορίες νέων η ακόμα και παλαιοτέρων μελών, για αυτό πιστεύω γίνετε και αυτό το "μπάχαλο.ΦΙΛΙΚΑ Κωνσταντινος :)επισης απο 4000 περιπου μελη να πεφτουμε στα 60 η 100....ειναι και αυτο ενα θεμα...

Εδω δεν σταθηκε ουτε αναφερθηκε κανεις.Για μενα ειναι σοβαρο.Ισχυει οντως κατι τετοιο;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

προωθηστε λιγο πιο πολυ την επιλογη αναζητηση!

αλλωστε αν κουραστεις πιο πολυ να βρεις λυση σε ενα προβλημα,το εκτιμας διαφορετικα και γινεσαι πιο προσεκτικο-ενημερωμενος!!!

Δεν είναι μόνο αυτό… ανακαλύπτεις πολύ περισσότερα πράγματα !!!

Οι πληροφορίες, τα άρθρα και οι συμβουλές που ανακάλυψα κατά καιρούς (και αποθήκευσα τα κείμενα).. αν δεθούν τόμο θα κάνουν !!!!

Έγινε επεξεργασία - Aiolos-910
Link to comment
Share on other sites

Exει δίκια ο Dias !!!

Που παραβιάζονται κανόνες ;

Link to comment
Share on other sites

Exει δίκια ο Dias !!!

Που παραβιάζονται κανόνες ;

Ακούω καμπάνες!!! Μόνο εγώ τις ακούω??? :D

Σοβαρά τώρα... θεωρώ ότι κάτι τέτοιο δεν ισχύει... Τουλάχιστον στου γλυκού νερού! Τους θαλασσινούς δεν τους παρακολουθώ... :)

Link to comment
Share on other sites

Το να βγαινει καποιος και να λεει οτι παραβαινουμε κανονες χωρις να λεει τι και πως ειναι σοβαρο και πρεπει να διευκρινιστει,γιατι δεν τιμαει κανεναν μας.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να εννοει τα greeklish :D

H τα κεφαλαια :)

Τουλαχιστον γι'αυτα,πρωτος κανω παρατηρησεις................

Link to comment
Share on other sites

@nikoloutso

φιλαρακο μου πριν έγραψα "...και είναι εύκολο να βρεθεί" :) και εγώ στην αρχή χαζές ερωτήσεις έκανα

το az έχει απίστευτους θησαυρούς ακόμη και στα πιο ανύποπτα threads. Δεν είναι λίγες οι φορές που πήρα με τη σειρά τα threads από κάποια θεματική ενότητα (γαρίδες-ασπόνδυλα, φυτεμένο, ψύξη-θέρμανση, κλπ) στον ελεύθερο χρόνο μου. Κυρίως γιατί βαριόμουν να περιμένω απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

επιδη δεν μιλαει κανεις θα μιλησω εγω με 2 παραδηγματα....

1. Τους θηρευτες τους κραταει αυτη την στιγμη μονος του ο Αντωνακης.. το παιδι προσπαθει οσο μπορει και το καταφερνει αλλα ειναι μονος του...

2. την αφρικη την εχουν μονο ο Στρατος και ο Σωκρατης... αν λειψουν μαυρο φιδι που μας εφαγε....

εχουμε μελη με απιστευτες γνωσεις απλα δεν συμετεχουν τον τελευταιο καιρο....

αυτο για μενα... τπτ αλλο....

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

αν και νεος στο δικο σας φορουμ καποια αλλα που παρακολουθω κανουν το εξης,ωστε να διατηρουνται ''λιγοι και καλοι'' και οχι ''οτι να ναι''...

διαγραφουνα τα μελη που πληρουν ΚΑΙ ΤΙΣ 2 παρακατω προυποθεσεις:

1. Έχουν 0 πόστ από την ημέρα έγγραφης τους.

2. Δεν έχουν εισέλθει (log in) στο φόρουμ τους τελευταίους 6 μήνες.

ειναι νομιζω καλη λυση και διατηρει ενα φορουμ αξιοπρεπες.

:angry2:

καλως σας βρηκα! :)

Δεν καταλαβαινω το σκεπτικο σου. :thumbup:

Τι σχεση εχει η διαγραφη μελων που δεν ποσταρουν, με τις σωστες απαντησεις στα ερωτηματα που ειναι το ζητουμενο στο θεμα που συζητειται εδω?

Αφου δεν ποσταρουν καποιοι ή δεν κανουν login, πως ειναι δυνατον να εχουν δωσει λαθος πληροφοριες και απαντησεις και να κανουν ενα φορουμ αναξιοπρεπες?

Εγω πιστευω οτι αλλα θες να πεις και τα λες με χειρουργικο τροπο. :rasp:

ΥΓ Οσοι δεν ποσταρουν εχουν διαγραφει και αυτοι που εχουμε μεινει ειμαστερ οχι λιγοι, αλλα πολλοι και καλοι :D

Εκκαθάριση ανενεργών μελών με μηδενικά θέματα(post)

Link to comment
Share on other sites

Και να πω και τη γνωμη μου επι του θεματος.

Εχει γραφτει οτι αυτος που θελει να παρει μια πληροφορια απο το ιντερνετ ειναι να σαν θελει να πιει νερο απο πυροσβεστικο κρουνο.

Τοσο πολυ ογκο πληροφοριων θα βρει, και πολλες θα ειναι και αντιθετες οι αποψεις.

Δοξα τω θεω (των ψαριων), στο ΑΖ βγαζει ακρη και ο πιο αρχαριος.

Οι επαλαμβανομενες ερωτησεις (μεχρι ενος οριου και για θεματα που εχουν καποιες ιδιαιτεροτητες) για μενα δεν ειναι κακο να γινονται, αρκει να διαβαζονται οι απαντησεις.

Γιατι αυτο που δεν με ικανοποιει ειναι ενω καποιοι βγαζουν τα χερακια τους και τα ματακια τους να απαντησουν ή να γραψουν αρθρα ή να δωσουν τα λινκ με τις πληροφοριες, ο ερωτων .... "περα βρεχει".

Επισης γνωμη μου, ενα θεμα με πληροφοριες δεν πρεπει να "κλειδωνει" και να μενουμε σε αυτο χωρις να το ξανασυζηταμε, γιατι πολλες φορες οι αποψεις αλλαζουν ή καποιος που απαντησε εχει δωσει λαθος απαντηση και δεν εχει δωθει μια σωστη απαντηση στο τελος ή η εξελιξη του χομπυ αλλαζει μονη της τα δεδομενα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα κανει μια αναζητηση για Rhombeus στο φορουμ και μου εβγαλε θεματα στα οποια την λεξη Rhombeus την εγραφε καπου εντος στην διμοσιευση και οχι σαν το ονομα της.Θελω να καταληξω οτι δηλαδι εψαχνα να βρω για το Rhombeus καποιες φοτο η γενικα να δω για αυτο το ψαρι και μου εβγεναν POST στα οποια καποιος ειχε αναφερει την λεξει αυτη και οχι ενα αρθρο στο οποια εγραφε μονο για αυτο.

Ελπιζω να καταλαβατε τι θελω να πω :):D

Link to comment
Share on other sites

Αμα τωρα κανει καποιος Search για Rhombeus Θα του βγαλει και αυτο το θεμα που μιλαμε εδω το οποιο ειναι εντελος ασχετο με αυτο το θεμα. :thumbup:
εχεις δει αυτη τη μηχανη αναζητησης του φορουμ? :D

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?act=Search

Λεει καπου "Αναζήτηση μόνο στους τίτλους"

Να τσεκαρεις αυτο θα σου βρει τη λεξη Rhombeus μονο στους τιτλους.

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?ac...ghlite=rhombeus

Επισης μπορεις να επιλεξεις να σου βρει τη λεξη Rhombeus που εχει αναφερθει μονο σε μια κατηγορια του φορουμ (στα αριστερα της σελιδας "Αναζήτηση σε") πχ θηρευτες και ταυτοχρονα εχω κρατησει και το φιλτρο για αναφορα της λεξης μονο σε τιτλους.

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?ac...ghlite=rhombeus

Μπορεις να ζητησεις ακομα και οπου εχει αναφερθει συγκεκριμενο μελος στο Rhombeus

πανω δεξια που λεει "Φίλτρο με όνομα μέλους (προαιρετικό)" βαζετε το ονομα του μελους πχ antonis t83

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?ac...ghlite=rhombeus

Μαθετε να χρησιμοποιητε τη μηχανη αναζητησης :)

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα κανει μια αναζητηση για Rhombeus στο φορουμ και μου εβγαλε θεματα στα οποια την λεξη Rhombeus την εγραφε καπου εντος στην διμοσιευση και οχι σαν το ονομα της.Θελω να καταληξω οτι δηλαδι εψαχνα να βρω για το Rhombeus καποιες φοτο η γενικα να δω για αυτο το ψαρι και μου εβγεναν POST στα οποια καποιος ειχε αναφερει την λεξει αυτη και οχι ενα αρθρο στο οποια εγραφε μονο για αυτο.

Ελπιζω να καταλαβατε τι θελω να πω :):D

Το να υπαρχει αρθρογραφια για ολα τα θεματα και πολυ περισσοτερο για ολα τα ειδη των ψαριων, μπορεις να καταλαβεις ποσο δυσκολο ειναι να γινει και ποσο δουλεια θελει απο καποιον ο οποιος θα ασχοληθει θυσιαζοντας απιστευτο προσωπικο χρονο???

Link to comment
Share on other sites

Εδω δεν σταθηκε ουτε αναφερθηκε κανεις.Για μενα ειναι σοβαρο.Ισχυει οντως κατι τετοιο;;;;;;;

αγαπητε μου φιλε ΣΤΡΑΤΟ οταν λεω οι κανόνες παραβιαζοντε εννοώ οτι πολλές φορές θα πρέπει οι συντονιστές να επεμβαίνουν και να βάζουν καθε "καρτεργαρη" στην θεση του ΟΤΑΝ απο αυτό το βημα προσπαθεί να "δείξει" δεν ξέρω και εγώ τι??????υπάρχουν βέβαια ειδικοί αλλά είναι στην nasa και δεν δειχνωντε......Επίσης θα πρέπει οι mods (όλοι μας τρέχουμε) να είναι πιο κοντά στο aquazone είναι η άποψη ενος απλου χομπιστα που βλέπει και είναι ΜΟΝΟ μέσα σε αυτό το forum.Παντα ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ. :)

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβενω οτι θελει πολυ προσωπικο χρονο.

Αλλα οταν καποιος παει να φτιαξει ενα site η πρωσφερετε να γινει moderator δεν σημαινει οτι ειναι διαθεσιμος να ξωδεψει πολυ χρονο?Αν δεν ειναι διατεθημενος μπορει η να μην ανοιξει καθολου το site η να μην γινει modarator.(Γνωμη μου) :)

Link to comment
Share on other sites

αγαπητε μου φιλε ΣΤΡΑΤΟ οταν λεω οι κανόνες παραβιαζοντε εννοώ οτι πολλές φορές θα πρέπει οι συντονιστές να επεμβαίνουν και να βάζουν καθε "καρτεργαρη" στην θεση του ΟΤΑΝ απο αυτό το βημα προσπαθεί να "δείξει" δεν ξέρω και εγώ τι??????υπάρχουν βέβαια ειδικοί αλλά είναι στην nasa και δεν δειχνωντε......Επίσης θα πρέπει οι mods (όλοι μας τρέχουμε) να είναι πιο κοντά στο aquazone είναι η άποψη ενος απλου χομπιστα που βλέπει και είναι ΜΟΝΟ μέσα σε αυτό το forum.Παντα ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ. :)

Κωστα,πολλες φορες εχει τυχει και εγω,και τα υπολοιπα παιδια να ανιληφθουμε κατι η καποιον που ενοχλουσε με τον α η β τροπο,και δεν κατσαμε απραγοι.Ακομα και προσωπικες αντιπαραθεσεις ειχαμε...................

Μηπως ενοεις κατι αλλο μιλωντας για παραβαση κανονων;

Link to comment
Share on other sites

επισης απο 4000 περιπου μελη να πεφτουμε στα 60 η 100....ειναι και αυτο ενα θεμα...

Έγινε επεξεργασία - kwstas_original
Link to comment
Share on other sites

Με ολο το σεβασμο αλλα απο τα "ανωτατα στρωματα" αν μου επιτρεπεται η εκφραση (και εννοω τους mod, ομαδα καταχωρισης, Admin κτλ...) μονο 3 - 4 μελη βλεπω ενεργα.....

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαινω το σκεπτικο σου. :D

Τι σχεση εχει η διαγραφη μελων που δεν ποσταρουν, με τις σωστες απαντησεις στα ερωτηματα που ειναι το ζητουμενο στο θεμα που συζητειται εδω?

Αφου δεν ποσταρουν καποιοι ή δεν κανουν login, πως ειναι δυνατον να εχουν δωσει λαθος πληροφοριες και απαντησεις και να κανουν ενα φορουμ αναξιοπρεπες?

Εγω πιστευω οτι αλλα θες να πεις και τα λες με χειρουργικο τροπο. :angry2:

ΥΓ Οσοι δεν ποσταρουν εχουν διαγραφει και αυτοι που εχουμε μεινει ειμαστερ οχι λιγοι, αλλα πολλοι και καλοι :)

Εκκαθάριση ανενεργών μελών με μηδενικά θέματα(post)

σε λιγο θα με βγαλεις και off topic??

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...