Jump to content

Ασχετες η λαθος απαντησεις.


diskus fan

Recommended Posts

Σπυρο αυτο που εργαψα για το αρθρο ηταν απλα για να δωθει προσοχη. δεν με ενδιαφερει αυτο καθολου.

Καλά τώρα μας δουλεύεις ;

Μου στέλνεις το π.μ. για να δω αν ειναι σωστά αυτά που γράφεις , μου τη λες δημόσια οτι δεν σου έδωσα σημασία , και μετα γράφεις αυτά ;

Εχω την εντύπωση οτι κάτι δεν πάει καλά ....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 103
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλά τώρα μας δουλεύεις ;

Μου στέλνεις το π.μ. για να δω αν ειναι σωστά αυτά που γράφεις , μου τη λες δημόσια οτι δεν σου έδωσα σημασία , και μετα γράφεις αυτά ;

Εχω την εντύπωση οτι κάτι δεν πάει καλά ....

το να δεις αν ειναι σωστο για να μην υπαρχουν ανακριβιες. με αυτο που ειχα πει εγω εδω πριν, οτι δν υπαρχει ανταποκριση απο διαφορα μελη τι σχεση εχει???

φαινετε οτι δεν καταλαβες τι ειπα πραγματικα..

Link to comment
Share on other sites

Με αυτο που γραφεις με προσβαλεις προσωπικα. δεν θελω να δωσω συνεχεια στο θεμα.

Ελπιζω να καταλαβεις τι ηθελα να πω απο την αρχη γιατι εσενα συγκεκριμενα σε εχω σε μεγαλη εκτιμηση.

Τελος παντων

Ζητω Συγνωμη αν εθιξα καποιον.

Link to comment
Share on other sites

Εεε… αφού μιλήσατε σχεδόν όλοι δεν θα μπορούσα να λείψω και εγώ.

Εγώ δεν θα μπω σε προσωπική κόντρα αλλά αφήνω ένα μήνυμα για όλους.

Όταν γράφεται σε ένα φόρουμ ο σκοπός είναι να βοηθήσετε τα άτομα που έχουν ανάγκη είναι μια οικειοθελή βοήθεια εντελώς δωρεάν.

Οι συντονιστές προσπαθούν από την μεριά τους να προσφέρουν όσο μπορούν από τον χρόνο τους για την εύρυθμη λειτουργία του φόρουμ.

Αν κάποιοι περιμένουν ένα φόρουμ να το διοικούν και να το συντονίζουν ακούραστοι συντονιστές με το μεγάλο προνόμιο του πάπα τότε έχουν καταλάβει κάποια πράγματα λάθος.

Εγώ ο Χρήστος λοιπόν μια έχω όρεξη, μια βαριέμαι, μια έχω χρόνο, μια δεν έχω, μια βλέπω, μια δεν βλέπω, μια λέω σωστά, και καμιά φορά πολληηηηηηηηηηηηη σπανια (μια φορά στα χίλια χρόνια) κάνω λάθει.

Link to comment
Share on other sites

Παλληκάρια τι έγινε ??

Έλειψα κανένα δίμηνο και με το που ανοίγω το forum με όρεξη να γράψω και κανένα μήνυμα σας βρίσκω (σχεδόν) όλους με το δάχτυλο στη σκανδάλη.

Κανένας δεν φαίνεται να είχε πρόθεση να προσβάλει προσωπικά κανέναν.

Ο γραπτός λόγος παρεξηγείται και ισχύουν όλα όσα έγραψε ο Χρήστος (εκτός από το τελευταίο :angry2: )

όχι μόνο για τους συντονιστές αλλά για όλους μας εδώ μέσα (ΟΚ υπάρχουν και εξαιρέσεις που επιβεβαιώνουν τον κανόνα, ονόματα δε λέμε).

Λοιπόν ας κλειδώσει (για να έχω εγώ και το τελευταίο post !!!! :rasp::bowdown::o )

ΠΕΙΤΕ ΤΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΦΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!

Ανδρέας

Link to comment
Share on other sites

Για το δάχτυλο στη σκανδάλη φταίει η αλλαγή του καιρού και η πανσέληνος.. νύχτα είναι θα περάσει :angry2::rasp:

Link to comment
Share on other sites

Αν το κλειδώσουμε φίλε vag0s θα κατηγορηθούμε οτι φιμώνουμε τα μέλη .

Για το δεύτερο που λες ... κάνω πως δεν το διάβασα !!! :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Αν το κλειδώσουμε φίλε vag0s θα κατηγορηθούμε οτι φιμώνουμε τα μέλη .

Για το δεύτερο που λες ... κάνω πως δεν το διάβασα !!! :rasp:

:angry2:

Kαποιος ομως πρεπει να υποχωρησει καποια στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

Κατι που ισως δεν εχετε προσεξει ειναι αυτο

Οποιος διαβαζει ή γραφει κατι που θεωρει ενδιαφερον μπορει να ποσταρει το λινκ εδω για διευκολυνση των μοντ :angry2:

Χέρι βοηθείας από τα μέλη μας, Μια προσπάθεια βελτίωσης του φόρουμ μας

Link to comment
Share on other sites

:angry2:

Kαποιος ομως πρεπει να υποχωρησει καποια στιγμη.

Θέλεις να πείς όταν απευθύνεστε προς τους συντονιστές να μην απαντάμε ;

Σε αυτό το θέμα .

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ γιατί τέτοιου είδους «αντιπαραθέσεις» δεν τις πραγματοποιούμε στο chat..να το «ζωντανέψουμε» και λίγο !!!!...

και αν βγει κάποιο αποτέλεσμα.. γίνεται μια ανακοίνωση του «ρεζουμέ»

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ γιατί τέτοιου είδους «αντιπαραθέσεις» δεν τις πραγματοποιούμε στο chat..να το «ζωντανέψουμε» και λίγο !!!!...

και αν βγει κάποιο αποτέλεσμα.. γίνεται μια ανακοίνωση του «ρεζουμέ»

λειτουργει το Chat τελικα?

παω να δω

http://www.aquazone.gr/forums/chat/flashchat.php

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

πιστεύω οτι το όλο θέμα ξεκίνησε για να βελτιωθεί και άλλο το forum και για κανένα άλλο λόγο.ΟΛΟΙ αγαπάμε αυτό το ΧΟΜΠΙ και όλοι μαζί πρέπει να αλληλοϋποστηριζόμαστε ώστε να εμπλουτίζονται οι γνώσεις μας και να συνεχίζουμε να γουστάρουμε αυτό που κάνουμε :angry2:

Link to comment
Share on other sites

:angry2:

Όλοι μαζί μπορούμε να το βελτιώσουμε !!!

Link to comment
Share on other sites

Θέλεις να πείς όταν απευθύνεστε προς τους συντονιστές να μην απαντάμε ;

Σε αυτό το θέμα .

Oχι απλα απαντησα λαθος στο προηγουμενο σου ποστ..

Δεν το διαβασα σωστα..

Θελω να πω οτι δε χρειαζονται τα ιδια και τα ιδια να λεμε συνεχεια...

Εγινε με καποιο μελος κατι αλλα τωρα δε χρειαζεται να συνεχιζεται και να ερχονται ολοι οι συντονιστες και να λενε...

'Αααα εμεις εχουμε προσβληθει απο αυτο'

Δεν ξερω αν με πιανεις;

Με το κανετε ολοι μαζι επιθεση στο Σταθη δε θα βγαλει καπου..

Για αυτο ειπα να κλειδωσει..

Γιατι θα δεις οτι αν συνεχισει ετσι το θεμα (οfftopic δηλαδη) δε θα βγαλει πουθενα :angry2:

Αυτα ειχα να πω..

Δεν ξαναγραφω εδω γιατι θα πω πραγματα που δεν πρεπει!!!

Φιλικα προς ολους,

Βαγγελης.

Link to comment
Share on other sites

πιστεύω οτι το όλο θέμα ξεκίνησε για να βελτιωθεί και άλλο το forum και για κανένα άλλο λόγο.ΟΛΟΙ αγαπάμε αυτό το ΧΟΜΠΙ και όλοι μαζί πρέπει να αλληλοϋποστηριζόμαστε ώστε να εμπλουτίζονται οι γνώσεις μας και να συνεχίζουμε να γουστάρουμε αυτό που κάνουμε :rasp:

ας μπει ενα τελος!!!!!!!!!!!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ :bowdown::o:angry2:

Link to comment
Share on other sites

Δεν κανει κανεις επιθεση στο σταθη, κουβεντα γινεται θα εχουμε και διαφωνιες παραξηγησεις.

Καλο βραδυ, παω για δουλεια τα λεμε αυριο.

Μπηκα στο chat μαζι με αλλα παιδια

δυσκολη η συννενονηση

Εχει μονο κεφαλαια και greeklish και αυτα δεν φαινονται αφου δεν μπορω να αλλαξω γραμματοσειρα και ειναι αισχος αυτη που εχει

Link to comment
Share on other sites

Και οι συντονιστές τι κάνουν για να διορθωθεί το θέμα της γραμματοσειρά ε?

:angry2::rasp::bowdown::o:rasp:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ας χαλάρώσουμε όλοι μας ,εγώ δεν γράφω ξανά εδώ και κακώς έγραψα ,πάω να συνεχίσω το άρθρο μου για τις κιχλίδες Ταγκανίκας και παρακαλώ τουλάχιστον οι αφρικάνοι να το διαβάζουν γιατί θα εμπλουτίζεται.

Γειά χαρά

Έγινε επεξεργασία - ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ας χαλάρώσουμε όλοι μας ,εγώ δεν γράφω ξανά εδώ και κακώς έγραψα ,πάω να συνεχίσω το άρθρο μου για τις κιχλίδες Ταγκανίκας και παρακαλώ τουλάχιστον οι αφρικάνοι να το διαβάζουν γιατί θα εμπλουτίζεται.

Γειά χαρά

:angry2:

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λογo ΔΕΝ το κλειδωνετε;

ΨΑΧΝΕΤΕ ΤΗΝ ΑΦΟΡΜΗ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΕΤΕ WARNINGS????

Δε.....χαλαρωνεις λιγακι;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ας χαλάρώσουμε όλοι μας ,εγώ δεν γράφω ξανά εδώ και κακώς έγραψα ,πάω να συνεχίσω το άρθρο μου για τις κιχλίδες Ταγκανίκας και παρακαλώ τουλάχιστον οι αφρικάνοι να το διαβάζουν γιατί θα εμπλουτίζεται.

Γειά χαρά

Ας μην το πω τωρα......................... :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Δε.....χαλαρωνεις λιγακι;

Δε θα συνεχισω.

Ομως .................................................................................................................................................................................................................................

Φιλικα :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Δε θα συνεχισω.

Ομως .................................................................................................................................................................................................................................

Φιλικα :rasp:

Δε σε καταλαβα καθολου καλα.Μηπως να εξηγησεις; :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...