Jump to content

Προς αναζητηση γαριδας


Recommended Posts

Καλησπερα. Ειμαι απο Θεσσαλονικη και θελω να αγορασω γαριδουλες. Αλλα σε κ α ν ε ν α μαγαζι που πηγα δεν εχω βρει. Μηπως βρε παιδια ξερει κανενας σας που να βρω???

Link to comment
Share on other sites

Παντως αν παρεις, φροντισε να εχεις μεσα και αρσενικες και θυληκες γαριδες. Σε λιγο θα εχεις γεννητουρια και θα μπορεσεις να βγαλεις το μεσημεριανο σου κανα 2, 3 φορες.

Link to comment
Share on other sites

Γινεται κατι τετοιο?

Όχι φιλαράκο μου.... :rasp:

Εκτός κι αν έχεις τεράστιες αναπαραγωγές και κλειστούμε στα σπίτια μας λόγω γρίπης και τα σούπερ μάρκετ δεν έχουν τίποτα λόγω πανικού, μόνο τότε ίσως δοκίμαζες λίγη γαριδούλα.....

Πάντως δεν παίρνω κι όρκο, στην άπω Ανατολή παίζει να τα τρώνε σουπίτσα ή με νουντλς :angry2::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Memas 13 προς τι η ειρωνεια? Εγω το κανω αυτο πανω απο 2 χρονια. Ξερεις τι νοστιμες που ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Memas 13 προς τι η ειρωνεια? Εγω το κανω αυτο πανω απο 2 χρονια. Ξερεις τι νοστιμες που ειναι?

Ερχεταιιιιιιιιιιιιιιι :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Ερχεταιιιιιιιιιιιιιιι :rasp:

Προφανώς έρχεται και πολύ σύντομα :bowdown:

:angry2:

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς έρχεται και πολύ σύντομα :rasp:

:angry2:

Για ποιο λογο δεν εχει ερθει ακομα;

Ποσα θεματα θελετε να καταστρεψει πια;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Ειμαι απο Θεσσαλονικη και θελω να αγορασω γαριδουλες. Αλλα σε κ α ν ε ν α μαγαζι που πηγα δεν εχω βρει. Μηπως βρε παιδια ξερει κανενας σας που να βρω?

αν θελεις εχω red cherry αι μπορω να σου χαρισω καποιες, γεννησανε και ειναι αρκετουλες...

σκεψου το και τα λεμε :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Πρωτον. Θα ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ τον Panagiotis Satanas να σταματησει να μπαινει στο θεμα που εχω ανοιξει. Δευτερον. zannikola, βρισκω πολυ καλη και ενδιαφερουσα την ιδεα σου. Οποτε θες μιλαμε με ποιο πολλες λεπτομερειες. Ευχαριστω :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Ειμαι απο Θεσσαλονικη και θελω να αγορασω γαριδουλες. Αλλα σε κ α ν ε ν α μαγαζι που πηγα δεν εχω βρει. Μηπως βρε παιδια ξερει κανενας σας που να βρω???

σου εστειλα προσωπικο μηνημα!!!!!περιμενω τηλεφωνο

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...