Jump to content

Pleco καταστασεις!


kwstas_original

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

κουκλ-οι! :angry2::rasp:

Τι τροφή τους δίνεις??

Εγω στον δικό μου δίνω ταμπλετες βυθου "Omega One Veggie Rounds" και ξετρελένετε :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

:bowdown::angry2::rasp:

ηρεμησε λιγο greenpeace...

Ειναι ο αγαπημενος μου γατος αλλα γινεται τεραστιος και τρωει οτι χωραει στο στομα του..

Μπορεις να του παρεχεις οτι χρειαζεται?

redtail-catfish---08020057.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kανε οτι νομιζεις

αυτο θα κανω φυσικα :rasp: θα φτιαξω τα 2000 λιτρα και θα μπαινω και γω μεσα :angry2::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

αυτο θα κανω φυσικα :rasp: θα φτιαξω τα 2000 λιτρα και θα μπαινω και γω μεσα :angry2::bowdown:

Συγνωμη το θεωρεις αστειο ή οτι σου κανουμε πλακα;

Εγω και ο Σπυρος φταιμε που ασχοληθηκαμε και χαλασαμε το χρονο μας εδω, για να μην εχεις εσυ προβληματα μελλοντικα.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη το θεωρεις αστειο ή οτι σου κανουμε πλακα;

Εγω και ο Σπυρος φταιμε που ασχοληθηκαμε και χαλασαμε το χρονο μας εδω, για να μην εχεις εσυ προβληματα μελλοντικα.

καθολου αστειο δεν το θεωρω.απλα προσπαθω να κρατησω τη συζητηση στο επιπεδο που εγω θελω και δεν αφηνω κανενα να με μειωσει και να με υποβαθμισει....

επισης κανενα προβλημα δεν θα εχω αφου ειμαι συνηδητοποιημενος -ενημερωμενος και ειμαι σε θεση να γνωριζω τι με περιμενει...αν θελεις να βαλεις μυαλο σε μενα οντως χανεις το χρονο σου γιατι δεν πεζει να σε ακουσω.ουτε επισης τον φιλο Σπυρο που εχει κανει μπανερακι ενα ψαρι που αποτελει ρεκορ γκινες το συγκεκριμενο στη φωτο και ''ψαρωνει'' τους νεους.....να ερθω σε αντιπαραθεση ειναι το τελευταιο που επιθυμω..μην μου την λες και μην με αντιμετωπιζεις σαν να βγηκα μολις απο το αυγο μου...

ευχαριστω και συγνωμη

Link to comment
Share on other sites

καθολου αστειο δεν το θεωρω.απλα προσπαθω να κρατησω τη συζητηση στο επιπεδο που εγω θελω και δεν αφηνω κανενα να με μειωσει και να με υποβαθμισει....

επισης κανενα προβλημα δεν θα εχω αφου ειμαι συνηδητοποιημενος -ενημερωμενος και ειμαι σε θεση να γνωριζω τι με περιμενει...αν θελεις να βαλεις μυαλο σε μενα οντως χανεις το χρονο σου γιατι δεν πεζει να σε ακουσω.ουτε επισης τον φιλο Σπυρο που εχει κανει μπανερακι ενα ψαρι που αποτελει ρεκορ γκινες το συγκεκριμενο στη φωτο και ''ψαρωνει'' τους νεους.....να ερθω σε αντιπαραθεση ειναι το τελευταιο που επιθυμω..μην μου την λες και μην με αντιμετωπιζεις σαν να βγηκα μολις απο το αυγο μου...

ευχαριστω και συγνωμη

Τοτε δεν εχεις καμια θεση εδω μεσα, αφου το λαθος θεωρεις σωστο.

Φυσικα μπορεις να κανεις οτι θελεις με τα ψαρια σου.

Αφου δεν τα αγαπας.

Link to comment
Share on other sites

Τοτε δεν εχεις καμια θεση εδω μεσα, αφου το λαθος θεωρεις σωστο.

Φυσικα μπορεις να κανεις οτι θελεις με τα ψαρια σου.

Αφου δεν τα αγαπας.

και γιατι εσυ αγαπας τις γαριδες σου που τις εχεις σε 20 λιτρα????σε τι διαφερουμε???

αν μου το εξηγεισεις και σε παραδεχτω να αποσυρθω απο μονος μου αφου εσυ συμπερανες οτι ''μισω'' τα ψαρια μου...

Link to comment
Share on other sites

και γιατι εσυ αγαπας τις γαριδες σου που τις εχεις σε 20 λιτρα????σε τι διαφερουμε???

αν μου το εξηγεισεις και σε παραδεχτω να αποσυρθω απο μονος μου αφου εσυ συμπερανες οτι ''μισω'' τα ψαρια μου...

Απο ποτε οι γαριδες Red Cherry δεν μπαινουν σε 20 λιτρα;

Οταν εξαναγκαζεις ενα ψαρι σε νανισμο ενω το ξερεις υπαρχει προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Απο ποτε οι γαριδες Red Cherry δεν μπαινουν σε 20 λιτρα;

Οταν εξαναγκαζεις ενα ψαρι σε νανισμο ενω το ξερεις υπαρχει προβλημα.

ασε μας ρε φιλαρακι εχετε γινει ολοι γεννετιστες και εχετε κανει καραμελα το νανισμο και το πετατε.....

σου εδωσα παραδειγμα τις γαριδες σου για να καταλαβεις τι αναλογια εχω εγω στο ψαρι μου στο ενυδρειο που το διατηρω....οτι και συ στις γαριδες σου δηλαδη!αλλα οχι...εγω ειμαι ασυνηδιτος,εσυ που αποτελεις την πλειοψηφια των χομπιστων ομως εισαι ο σωστος.....ενω εγω το ''μαυρο προβατο''....

δεν βλεπω επιχειριματα,τσαμπα επιθεση..

Link to comment
Share on other sites

ασε μας ρε φιλαρακι εχετε γινει ολοι γεννετιστες και εχετε κανει καραμελα το νανισμο και το πετατε.....

σου εδωσα παραδειγμα τις γαριδες σου για να καταλαβεις τι αναλογια εχω εγω στο ψαρι μου στο ενυδρειο που το διατηρω....οτι και συ στις γαριδες σου δηλαδη!αλλα οχι...εγω ειμαι ασυνηδιτος,εσυ που αποτελεις την πλειοψηφια των χομπιστων ομως εισαι ο σωστος.....ενω εγω το ''μαυρο προβατο''....

δεν βλεπω επιχειριματα,τσαμπα επιθεση..

Aστο φιλε αν δεν καταλαβενεις, ενω υποτιθεται οτι τα ξερεις ολα τελεια συνεχισε αυτο που κανεις.

Μπραβο σου.

Βαλε και πεντε χρυψαρα σε μια γυαλα να του κανουν παρεα.

Πρωτη φορα βλεπω ανθρωπο να λεει οτι γαριδες γινονται εναμισο μετρο.

Link to comment
Share on other sites

Aστο φιλε αν δεν καταλαβενεις, ενω υποτιθεται οτι τα ξερεις ολα τελεια συνεχισε αυτο που κανεις.

Μπραβο σου.

Βαλε και πεντε χρυψαρα σε μια γυαλα να του κανουν παρεα.

Πρωτη φορα βλεπω ανθρωπο να λεει οτι γαριδες γινονται εναμισο μετρο.

για αναλογια μιλησα....εισαι συντονιστης επρεπε να διαβαζεις καλητερα

σου εδωσα παραδειγμα τις γαριδες σου για να καταλαβεις τι αναλογια εχω εγω στο ψαρι μου στο ενυδρειο που το διατηρω....

Link to comment
Share on other sites

για αναλογια μιλησα....εισαι συντονιστης επρεπε να διαβαζεις καλητερα

σου εδωσα παραδειγμα τις γαριδες σου για να καταλαβεις τι αναλογια εχω εγω στο ψαρι μου στο ενυδρειο που το διατηρω....

Ωραια και;

Φιλε δεν την κατεχεις την πειθω..

Δεν θα μεγαλωσει το ψαρι;

"και γιατι εσυ αγαπας τις γαριδες σου που τις εχεις σε 20 λιτρα????σε τι διαφερουμε???"

Καλυτερα να κλειδωσουμε το θεμα, να κανεις οτι θεωρεις σωστο, και να μην εκφερεις λανθασμενες γνωσεις στο φορουμ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...