Jump to content

Pleco καταστασεις!


kwstas_original

Recommended Posts

Παιδιά κακά τα ψέματα αν δεν μπορεί να έχει ο kwstas_original αυτό το ψάρι με 2000 λιτρα που ετοιμάζει ποιος είναι αυτος που μπορεί να το έχει ;

Συμφωνώ οτι και πάλι είναι λίγα τα λίτρα , αλλα και εάν το διώξει το ψάρι πού θα βρεθούν καλύτερες συνθήκες ;

Το να του λέμε να το πάει στον Αμαζόνιο δεν νομίζω να είναι λύση .

Το να τον βοηθήσουμε να του βρούμε μια ποιο μόνιμη λύση θα ήταν το λογικό .

Το ότι δεν θα πρέπει αυτα τα ψάρια να εισάγονται είναι ενα άλλο θέμα και φυσικά δεν φταίει ο kwstas_original .

Να λέμε και δόξα τω Θεό που το ψαράκι βρήκε τέτοιο ενυδρείο για να ζήσει , γιατί τα μάτια μας έχουν δεί πολλά .

σε ευχαριστω πολυ.τοποθετηθηκες αψογα,με καλυψες και προπαντων μου εδωσες δικιο που ξερω οτι ειναι με το μερος μου στη συγγεκριμενη περιπτωση. :angry2:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

σε ευχαριστω πολυ.τοποθετηθηκες αψογα,με καλυψες και προπαντων μου εδωσες δικιο που ξερω οτι ειναι με το μερος μου στη συγγεκριμενη περιπτωση. :bowdown:

Και απο μενα μπραβο για την συμπεριφορα σου και για την δυνατοτητα διαλογου που κατεχεις.

Εγω το σταματαω εδω αφου εσυ τα ξερεις ολα και μπορεις να εισαι τελειος.

Το να το αφησουμε στο Αμαζονιο δεν γινεται, αλλα αν σταματησουμε να τα αγοραζουμε θα μεινουν εκει.

:angry2::rasp:

Link to comment
Share on other sites

Και απο μενα μπραβο για την συμπεριφορα σου και για την δυνατοτητα διαλογου που κατεχεις.

Εγω το σταματαω εδω αφου εσυ τα ξερεις ολα και μπορεις να εισαι τελειος.

Το να το αφησουμε στο Αμαζονιο δεν γινεται, αλλα αν σταματησουμε να τα αγοραζουμε θα μεινουν εκει.

:angry2::rasp:

ευχομαι να διορθωθει αυτη η σταση και η συμπεριφορα απο μεριας σου γιατι θα εχουμε πολλα να πουμε στο μελλον μιας και ολοι μαθενουμε.

καλως σας βρηκα ακομα και ετσι και ευχαριστω για την θερμοαιμη υποδοχη!

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ.τοποθετηθηκες αψογα,με καλυψες και προπαντων μου εδωσες δικιο που ξερω οτι ειναι με το μερος μου στη συγγεκριμενη περιπτωση. :angry2:

Εγω πήρα το μέρος σου επειδή έτσι το νιώθω και τα έγραψα σαν απλό μέλος .

Θα ήθελα ομως σαν συντονιστής να πώ οτι θα πρέπει να είμαστε λίγο ποιο συγκρατημένοι στο τρόπο που εκφραζόμαστε .

Link to comment
Share on other sites

Εγω πήρα το μέρος σου επειδή έτσι το νιώθω και τα έγραψα σαν απλό μέλος .

Θα ήθελα ομως σαν συντονιστής να πώ οτι θα πρέπει να είμαστε λίγο ποιο συγκρατημένοι στο τρόπο που εκφραζόμαστε .

συμφωνω.αυτο να ισχυει και σε αυτους που κανουν δουλεια συντονισμου και επρεπε να ριχνουν τους τονους.οχι να δημιουργουν καυγα,να χαλαν ενα θεμα και να ριχνουν λαδι στη φωτια...αυτα απο εμενα.

μονο πλεκο δεν παρουσιαστηκαν εδω τελικα....να το σβησουμε???

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω.αυτο να ισχυει και σε αυτους που κανουν δουλεια συντονισμου

Απόλυτα σωστος αλλα να διευκρινησω επειδη το ανεφερες 2-3 φορες οτι ο Panos1990 (γιατι λογικα σε αυτον αναφερεσαι) ΔΕΝ ειναι συντονιστης...

Link to comment
Share on other sites

Απόλυτα σωστος αλλα να διευκρινησω επειδη το ανεφερες 2-3 φορες οτι ο Panos1990 (γιατι λογικα σε αυτον αναφερεσαι) ΔΕΝ ειναι συντονιστης...

να του αφαιρεσετε τον τιτλο τοτε γιατι με απειλισε δημοσια οτι θα μου στειλει warning και μετα εσβησε το ποστ....

κατι ειναι τελος παντων παραπανω απο μενα που ειμαι ενα απλο μελος :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Η ομαδα καταχώρισης ΔΕΝ εχει ΚΑΜΙΑ σχεση με διαχειριση...

Εχουν τα ιδια δικαιωματα και υποχρεωσεις με ολους τους υπολοιπους χρηστες...

Έγινε επεξεργασία - Zorba_The_Freak
Link to comment
Share on other sites

Το τί θα κάνουμε εμείς είναι δικό μας θέμα αν ήταν να ρίξουμε warning θα έπρεπε και σε εσένα να ρίξουμε .

Μας θέλεις ποιο αυστηρούς ;

Το θέμα :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...