Jump to content

Pleco Cave


nikoloutso

Recommended Posts

Διαβασα αυτο που λεει εκει που μου εστειλες.

Τρουπη:

Που μπορουμε να βρουμε ευκολα νωπό πυλο??

Εχω φουρνο που φτανει 1200 βαθμους κελσιου, κανει???

Μαθε που μπορουμε να βρουμε πυλο... τι θερμοκρασια και τι χρόνο έκθεσης στη θερμοκρασια αυτη θελει....

Και παμε να φτιάξουμε πολλες!!!

:hysterical::thumbup::P:hysterical::hysterical:

νωπο πυλό πουλάει το praktiker σε κομματια (αν θυμαμαι καλα τον αφηνες μονο να στεγνωσει) και μεχρι εδω που εχω διαβασει μου φενεται σαν η καλυτερη λυση..... επεισης αν ειναι χειροποιητη η κατασκευη θα φενεται ισως ακομα πιο φυσικο....

Link to comment
Share on other sites

νωπο πυλό πουλάει το praktiker σε κομματια (αν θυμαμαι καλα τον αφηνες μονο να στεγνωσει) και μεχρι εδω που εχω διαβασει μου φενεται σαν η καλυτερη λυση..... επεισης αν ειναι χειροποιητη η κατασκευη θα φενεται ισως ακομα πιο φυσικο....

DΔενξερουμε ομως εαν ειναι τοξικος και κατλληλος για ενυδρειακη χρηση... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

νωπο πυλό πουλάει το praktiker σε κομματια (αν θυμαμαι καλα τον αφηνες μονο να στεγνωσει) και μεχρι εδω που εχω διαβασει μου φενεται σαν η καλυτερη λυση..... επεισης αν ειναι χειροποιητη η κατασκευη θα φενεται ισως ακομα πιο φυσικο....

Δέν κάνει μιάς και λιώνει μέσα στον νερό και παρόλο που δοκίμασα να τον ψήσω την δεύτερη φορά δέν πέτυχε! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...