Jump to content

ONLINE shop για Ψάρια????


Recommended Posts

παιδιά μιας και εδώ υπάρχει αρκετή εμπειρία συγκεκντρωμένη και σίγουρα κάποιοι/κάποιες ίσως και να έχουν δοκιμάσει.

Μπορεί να μας πει κανείς αν υπάρχει online κατάστημα που να κάνει αποστελές ζωντανών ψαριών στην Ελλάδα? Το θέμα δεν είναι τόσο οι καλύτερες τιμές όσο πιθανόν η μεγάλη πικοιλία που θα διαθέτει. Το έχει λοιπόν δοκιμάσει κανείς αυτο??? Έρχονται τα ερημά τα ψαράκια ζωντανα ή με τίποτα???

Υ.Γ. Εγώ πάντως από το aquaristic που παρήγγειλα κάποια φυτά τα Ελληνικά ΕΛΤΑ φρόντισαν να τα πάρω "λάσπη" (15 μέρες οι κύριοι απο την ώρα που έφυγαν από Γερμανία) δεν λέω βέβαια για τροφή καλά ήταν!!!!

Έγινε επεξεργασία - minas78
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κάνεις ερώτηση στην ενότητα των καταστημάτων. Ισως κάποια να έχουν αυτή την δυνατότητα.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μιας και εδώ υπάρχει αρκετή εμπειρία συγκεκντρωμένη και σίγουρα κάποιοι/κάποιες ίσως και να έχουν δοκιμάσει.

Μπορεί να μας πει κανείς αν υπάρχει online κατάστημα που να κάνει αποστελές ζωντανών ψαριών στην Ελλάδα? Το θέμα δεν είναι τόσο οι καλύτερες τιμές όσο πιθανόν η μεγάλη πικοιλία που θα διαθέτει. Το έχει λοιπόν δοκιμάσει κανείς αυτο??? Έρχονται τα ερημά τα ψαράκια ζωντανα ή με τίποτα???

Υ.Γ. Εγώ πάντως από το aquaristic που παρήγγειλα κάποια φυτά τα Ελληνικά ΕΛΤΑ φρόντισαν να τα πάρω "λάσπη" (15 μέρες οι κύριοι απο την ώρα που έφυγαν από Γερμανία) δεν λέω βέβαια για τροφή καλά ήταν!!!!

19103[/snapback]

Καλησπερα φιλε minas78.Και βεβαια υπαρχουν μαγαζια που στελνουν ψαρια και φυτα σε ολη την Ελλαδα.Εμενα στη Παρο μου στελνει η Αβυσσος.Δε ξερω για πιο μερος της Ελλαδας ενδιαφερεσε να ξερεις ομως οτι θα πληρονεις μεταφορικα, θα πρεπει να κανεις παραγγελια ανω καποιου χηματικου ποσου (συνηθως 60-80 EYRO)αναλογα το μαγαζι.Οπως σου ειπε κι ο Νικος κανε μια ερωτιση η παρτους ενα τηλεφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...