Jump to content

Aquarium Guide του ΑΖ !!!


Recommended Posts

Ξεφυλλίζοντας καθημερινά της σελίδες του ΑΖ ανακαλύπτω συνεχώς θησαυρούς / άρθρα και πληροφορίες, άλλες ταξινομημένες εκεί που πρέπει και κάποιες άλλες «χύμα» στα διάφορα post εξίσου σημαντικές που πολλές «χάνονται».

Κείμενα και άρθρα από τα μέλη μας που δεν έχουν να ζηλέψουν σε τίποτα απ αυτά των «εξειδικευμένων συγγραφέων»

Λύσεις και προτάσεις από τις εμπειρίες των «γηραιότερων» μελών που στη πορεία αποδείχτηκαν σωτήριες…

Και μην αρχίσω να απαριθμώ… δεν έχει τελειωμό η γνώση που «κρύβεται» στης σελίδες του ΑΖ.

Υπάρχει τόσο πλούσιο υλικό που όπως είχα πει παλιότερα θα μπορούσε να δεθεί σε τόμο !!!

Χμμμμμ !! δεν είναι άσχημη ιδέα.. τι λέτε?

Να οργανωθεί μια ομάδα/επιτροπή ώστε να συλλέξει τα «διαμάντια» και με τη βοήθεια όσων μελών θέλουν (και μπορούν) να εκδώσουμε έναν οδηγό.

(στη φώτο μια πρόταση.. έτσι για φτιαχτούμε λιγάκι)

Από τη μεριά μου είμαι διατεθειμένος (λόγο επαγγέλματος) να είμαι ένας απ τους εθελοντές.

Μια έκδοση φυσικά στοιχίζει… και ας είναι καλά οι χορηγοί και οι σπόνσορες αυτής της προσπάθειας.

post-13206-1252402794_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χε χε.. επειδή ανήκω στα αλμυρά… πρόταση είναι που αφορά γενικά

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα δηλαδή... Γιατί πρέπει να έχει εξώφυλλο ένα κλόουν και όχι ένα πλέκο??? :rasp:

Διαφωνώ καθέτως κάτω από αυτές τις προϋποθέσεις :angry2:

Σοβαρή γνώμη δεν μπορώ αν εκφέρω καθότι είμαι deep για deep άσχετος με το όλο θέμα. Το μόνο που έχω να πω είναι πως είναι καλή ιδέα! Για την υλοποίησή της όμως δεν γνωρίζω τίποτα. Βέβαια τα "χύμα" άρθρα που αναφέρεις ήδη έχουν αρχίσει να μαζεύονται, όσον αφορά το γλυκό νερό!

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα δηλαδή... Γιατί πρέπει να έχει εξώφυλλο ένα κλόουν και όχι ένα πλέκο??? :bowdown:

Διαφωνώ καθέτως κάτω από αυτές τις προϋποθέσεις :rasp:

Σοβαρή γνώμη δεν μπορώ αν εκφέρω καθότι είμαι deep για deep άσχετος με το όλο θέμα. Το μόνο που έχω να πω είναι πως είναι καλή ιδέα! Για την υλοποίησή της όμως δεν γνωρίζω τίποτα. Βέβαια τα "χύμα" άρθρα που αναφέρεις ήδη έχουν αρχίσει να μαζεύονται, όσον αφορά το γλυκό νερό!

:o

Εγω λεω σαν εξωυλλο να εχει ενα δισκο :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Μπατζετ????? πως θα εκδοθει???

.......Μια έκδοση φυσικά στοιχίζει… και ας είναι καλά οι χορηγοί και οι σπόνσορες αυτής της προσπάθειας........

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορουσε να ειναι μια ολοκληρη σειρα μια εγκυκλοπεδεια.... με καθε βιοτοπο εναν τόμο και ξεχωριστο εξωφυλλο!!

Επισης θα μπορουσε ολη η σειρα να εχει εξωφυλλο τον τροοπερ με το φανταστικό του μαγιω!! :rasp:

Ας σοβαρευτουμε ομως τωρα....

ΒΑΣΙΚΟ:

Υπαρχει πρόβλημα με τα πνευματικα δικαιωματα και τα σχετικα.

Δεν ειναι ευκολο να γίνει κατι τετοιο.

Θελει πολυ προσπαθεια και αγωνα. :angry2:

Έγινε επεξεργασία - nikoloutso
Link to comment
Share on other sites

.......Μια έκδοση φυσικά στοιχίζει… και ας είναι καλά οι χορηγοί και οι σπόνσορες αυτής της προσπάθειας........

Κοιτα αν θελουν και τα "μεγαλα κεφαλια" :angry2::rasp: (αστειευομαι) να γινει κατι τετοιο... Μπορω να ρωτησω την μανα μου μιας και εχει διαφ. εταιρια η οποια κανει και εκδοσεις βιβλίων για τιμες κτλ.....

σαν ειδεα ειναι παρα πολυ καλη...

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε αναλαμβάνω την στήλη με τα κουτσομπολιά, τα ζώδια και τις "καυτές" μικρές αγγελίες!!!

Επίσης θα σας κάνω την τιμή να φωτογραφηθώ ημίγυμνος για το πρώτο τεύχος... στα επίμαχα σημεία θα έχω κολλημένα πλέκο πάνω μου!

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε αναλαμβάνω την στήλη με τα κουτσομπολιά, τα ζώδια και τις "καυτές" μικρές αγγελίες!!!

Επίσης θα σας κάνω την τιμή να φωτογραφηθώ ημίγυμνος για το πρώτο τεύχος... στα επίμαχα σημεία θα έχω κολλημένα πλέκο πάνω μου!

Δε μιλησε κανες για μηνιαια εκδοση περιοδικου αλλα για βιβλια. :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε αναλαμβάνω την στήλη με τα κουτσομπολιά, τα ζώδια και τις "καυτές" μικρές αγγελίες!!!

Επίσης θα σας κάνω την τιμή να φωτογραφηθώ ημίγυμνος για το πρώτο τεύχος... στα επίμαχα σημεία θα έχω κολλημένα πλέκο πάνω μου!

Κύριε Προτζέκτορα έχουμε πει πολλές φορές....... Οι Pleco ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΦΤΡΕΣ

Link to comment
Share on other sites

Stormtrooper… και η ανεμώνη θα μπορούσε να μπει στο επίμαχο σημείο…. Δεν εγγυώμαι για τα περεταίρω !!!! :angry2::rasp::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Stormtrooper… και η ανεμώνη θα μπορούσε να μπει στο επίμαχο σημείο…. Δεν εγγυώμαι για τα περεταίρω !!!! :rasp::bowdown::o

Εχω και γω μια προταση.

Νομιζω δεν θα εiχε κανεις αντιρρηση να ταιζαμε ζωντανη τροφη ενα redbelly :angry2:

Ας βγουν πρωτα στις σελιδες του ΑΖ σαν "best" και βλεπουμε και για βιβλιο.

Ο Χρηστος εχει κανει μια αρχη εδω http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=23228

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται την τροφή, η ηθική μας βλέπεις εξαρτάται από τον τρόπο που βλέπουμε κάθε ζωντανό ον, τους γεωσκώληκες πχ: :rasp::angry2:

http://www.aquatic-forums.com/forums/index...aded&start=

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...