Jump to content

ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ


χρηστος96

Recommended Posts

γεια σας χερομαι που μπηκα στην παρεα σας ειμαι νεος στον hobby και ειμαι προ8υμος να μα8ω πολλα ...ειμαι ο χρηστος 13 χρονων απο Αθηνα :angry2:

Link to comment
Share on other sites

enoeite

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη το ξεχασα

Link to comment
Share on other sites

να ρωτισω κατι ....εχω ενα χρυσοψαρακι σε γυαλα 8 λιτρων το 3ερω δν ειναι σωστο αλλα τον πηρα απο εναν φιλο μου που το ειχε σε πολυ μικρο κουβα και το ζητισα....πως μπορει να ζησει εκει μεσα? :angry2:

Link to comment
Share on other sites

να ρωτισω κατι ....εχω ενα χρυσοψαρακι σε γυαλα 8 λιτρων το 3ερω δν ειναι σωστο αλλα τον πηρα απο εναν φιλο μου που το ειχε σε πολυ μικρο κουβα και το ζητισα....πως μπορει να ζησει εκει μεσα? :angry2:

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?s=...st&p=254904

Link to comment
Share on other sites

να ρωτισω κατι ....εχω ενα χρυσοψαρακι σε γυαλα 8 λιτρων το 3ερω δν ειναι σωστο αλλα τον πηρα απο εναν φιλο μου που το ειχε σε πολυ μικρο κουβα και το ζητισα....πως μπορει να ζησει εκει μεσα? :rasp:

Δεν μπορει :angry2:

Link to comment
Share on other sites

το ψαρακι μου δηλαδη τωρα τι 8α το κανω?

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες. :angry2:

Καλα να περασεις και καλη προοδο στο νεο σου χομπυ.

Ξεκινα με τα βασικα εδω

Στην αρθογραφια θα βρεις υλικο και πληροφοριες για τα παντα στο χομπυ.

Χρησιμοποιησε αφειδως τη μηχανη αναζητησης του φορουμ καθως εχουν γινει συζητησεις που εχουν πολλες πληροφοριες και απαντησεις για ολα τα θεματα.

Και οτι δεν καταλαβεις ρωτα στο φορουμ.

Αν θελεις και μπουρου-μπουρου απο κοντα, ελα και στη μηνιαια συναντηση που γινεται καθε 2ο σαββατο του μηνα στο Ολυμπικο Καφε μεσα στο χωρο του ΣΕΦ στο Ν. Φαληρο.

Το Σαββατο θα ειμαστε εκει.

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=30381

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την προσκληση ειμαι ακομα πολυ μικρος 13 και δν νομιζω παντος 8α διαβασω τα παντα για να εχο τη μπεμπα (χρυσοψαρο μου) ευτιχησμενη

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την προσκληση ειμαι ακομα πολυ μικρος 13 και δν νομιζω παντος 8α διαβασω τα παντα για να εχο τη μπεμπα (χρυσοψαρο μου) ευτιχησμενη
ΟΚ :bowdown:

Αν το θελεις παντως μπορεις να ερθεις με τον μπαμπα ή τη μαμα οπως ο Bakis :rasp:http://www.aquazone.gr/forums/index.php?s=...st&p=213425

Ειναι και πιο μικρος (του '97) :angry2:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την προσκληση ειμαι ακομα πολυ μικρος 13 και δν νομιζω παντος 8α διαβασω τα παντα για να εχο τη μπεμπα (χρυσοψαρο μου) ευτιχησμενη

[/q

ποσ παει χριστο 96 καλα η μπεμπα

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες φίλε έχουμε την ίδια ηλικία

Link to comment
Share on other sites

παντος οχι δικα μου¨)

Link to comment
Share on other sites

:thumbup:

Kαλωσορισες μικρε :)

χμμμμ...μιλησε και ο μεγαλοοοοος!! :D:P:blink: χαχαχα...καλωσηρ8ες κι απο μενα φιλε μ...καλη συνεχεια με την μπεμπα... :):hysterical: ,...και οχι σε γυαλα!!

ουτε...κουβαα... :hysterical::rasp:

Link to comment
Share on other sites

σημερα εχω!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...