Jump to content

νεκρα τα ψαρακια μου


Recommended Posts

βασικα εβαζα τα χερια μου στο νερο και τα επαιζα,και μερικες φορες επιανα τα ψαρια εξω απ το νερο και τα αφηνα να ξαναπεσουν μεσα.δεν ηξερα οτι ειναι κακο.νομιζα οτι το διασκεδαζαν

:angry2::rasp::bowdown:

:o:rasp::excl:

Σοβαρα μιλας τωρα;

:thumbup::thumbdown::hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

καλά σου φαίνεται φυσικό να πιάνεις τα ψάρια με τα χέρια η με τίποτα άλω φυσικό είναι να τεστάρονται

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι??? ποιος ο λογος που μπηκες στο ΑΖ??? λεει πουθενα φορουμ για ατομα που σπανε πλακα με τα ψαρια και δουλευουν ο ενας τον αλλο????

παρακαλω το θεμα.............. :angry2::rasp::bowdown::o

Link to comment
Share on other sites

σας ορκιζομαι δεν τα τρομαξα ουτε τα εβγαλα απο το νερακι τους.σημερα το πρωι που ξυπνησα τα ειδα αναποδα και τρομαξα πολυ γιατι ειχα αρχισει να τα συνιθιζω.για τρεις ωρες δεν ξαναπατησα στο δωματιο.αφου να φανταστειτε η μικρη μου αδερφη τα εβγαλε και τα πεταξε στα σκουπιδια!τι να κανω τινα κανω....

Tι μια έτσι.....

βασικα εβαζα τα χερια μου στο νερο και τα επαιζα,και μερικες φορες επιανα τα ψαρια εξω απ το νερο και τα αφηνα να ξαναπεσουν μεσα.δεν ηξερα οτι ειναι κακο.νομιζα οτι το διασκεδαζαν

Την αλλη γουβετσι!!!

:angry2:

Link to comment
Share on other sites

Άστρωτο νερό, ίσως δεν έκανες την απαιτούμενη προσαρμογή, υψηλές θερμοκρασίες και ποιος ξέρει τι είχες πιάσει προηγουμένως με τα χέρια σου, ίσως κάνα σαπούνι... και τα ψόφησες. Τα χάιδευες κιόλας; Βασανιστήριο....το 20λιτρο σου

Link to comment
Share on other sites

καλά σου φαίνεται φυσικό να πιάνεις τα ψάρια με τα χέρια η με τίποτα άλω φυσικό είναι να τεστάρονται

ενταξει δεν το ηξερα.και τον σκυλο μου τον πιανω με τα χερια και το διασκεδαζει.που να το φανταστω δηλαδη?

Link to comment
Share on other sites

μα γιατι γελατε??τα ψαρια νομιζετε δεν εχουν αισθηματα?ολα τα ζωντανα χαιρονται οταν τους δειχνεις στοργη

Mηπως εισαι απο αυτους που ηρθαν εδω για να κανουν την πλακα τους;

Αυτο το λεω επειδη..

1)Δεν ψοφανε τα ψαρια ολα μαζι ετσι ευκολα!!!

2)Απο τα περιεργα ποστ σου που λες οτι επιανες τα χρυσοψαρα και τα ξαναεριχνες μεσα και τους αρεσε..

3)Λες οτι τα ταιζες με αποφαγια...

Πραγματικα ευχομαι να μην εισαι απο αυτους..

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι??? ποιος ο λογος που μπηκες στο ΑΖ??? λεει πουθενα φορουμ για ατομα που σπανε πλακα με τα ψαρια και δουλευουν ο ενας τον αλλο????

παρακαλω το θεμα.............. :angry2::rasp::bowdown::o

Μηπως ειναι ο Satanas μεταμορφωμενος??? :rasp:

Τρουπη.. δικος σου ειναι!!

Link to comment
Share on other sites

ναι μόνο που του σκύλου του αρέσει να το χαϊδεύεις να αναπνέει οξυγόνο αλλά τα ψάρια δεν το νομίζω

Έγινε επεξεργασία - chris99
Link to comment
Share on other sites

Mηπως εισαι απο αυτους που ηρθαν εδω για να κανουν την πλακα τους;

Αυτο το λεω επειδη..

1)Δεν ψοφανε τα ψαρια ολα μαζι ετσι ευκολα!!!

2)Απο τα περιεργα ποστ σου που λες οτι επιανες τα χρυσοψαρα και τα ξαναεριχνες μεσα και τους αρεσε..

3)Λες οτι τα ταιζες με αποφαγια...

Πραγματικα ευχομαι να μην εισαι απο αυτους..

δεν ξερω τι μπορω να κανω για να σας πεισω οτι δεν ειμαι,αλλα δεν περιμενα τετοια δυσαρεσκεια στο φορουμ αυτο.και επειδη δεν μπορουσα να καταλαβω την αιτια του θανατου εθεσα το τοπικ

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ειναι ο Satanas μεταμορφωμενος??? :angry2:

Τρουπη.. δικος σου ειναι!!

Παιδια Τελος.... απλα μην ασχοληστε αλλο... δν υπαρχει λογος.... εχουμε χορτασει απο τετοιες παρουσιες στο φορου μας....

Link to comment
Share on other sites

Ασ μην βιαστουμε να βγαλουμε συμπερασματα βρε παιδια. Αρχαριος θα ειναι. Δικαιολογειται. Ολοι καναμε μαλ....ς στην αρχη. Θα δουμε τι ειναι,,

Link to comment
Share on other sites

τελικα τι να κανω?να αγορασω καινουργια ψαρια?τι ψαρια?βοηθηστε με δεν γινεται να πεθανουν και τα αλλα.και ναι τα επλενα τα χερια μου πριν τα βαλω στο νερο

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι μονο ενας ειδικος θα σε βοηθησει... και δεν εννοω στα ψαρια χαχχαχαχα :angry2:

Παει για κλειδωμα :rasp:

Link to comment
Share on other sites

αφου οπως δηλωνεις και στο profil σου εχεις εμπειρια πολυ καλη βρες την ακρη μονος σου.........

καλο θα ηταν να υπηρχε και κατω απο την εμπειρια και η βλακεια!!!! να δω ποσο μετριοφρονες θα ησασταν καποιοι εξυπνοι και τι θα συμπληρωνατε στο κενο........

υπαρχουν και αλλα site που και εκει μπορει να βρειτε να παιξετε με κατι :angry2:

Link to comment
Share on other sites

θερμοκρασια ειχα στους 32 βαθμους περιπου.τα ταιζα με τα αποφαγια του μεσημεριανου.ξερω οτι ακουγεται ανορθοδοξο αλλα τους αρεζαν παρα πολυ.ετσι κι αλλιως δεν εχουμε αρκετα λεφτα για φυλλαρακια

Παλι εδω ετσι.....

τελικα τι να κανω?να αγορασω καινουργια ψαρια?τι ψαρια?βοηθηστε με δεν γινεται να πεθανουν και τα αλλα.και ναι τα επλενα τα χερια μου πριν τα βαλω στο νερο

Κι εδω... γουβετσι,. :angry2:

Τελος εγω.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι υπερ της φωτογραφιας οπως λεει ο Νικος..

Θελω μια φωτογραφια με τα χρυσοψαρα μια φωτογραφια με το 100λιτρο που εχει τα πιρανχα

Και μια φωτογραφια δικια σου...

Παρακαλω τους MOD να μην τον κανουν μπαν και σημερα τον κυριο Σατανα γιατι περημενουμε τις φωτογραφιες που υποσχεθηκε....

Link to comment
Share on other sites

εβαλα εμπειρος για να εμπνεω σεβασμο ασε που ειχα και μια γυαλα παλιοτερα..εμενα με αρεσουν πιρανχα με μονομαχους αλλα ειναι πολυ ακριβα για μενα γι αυτο συμβιβαζομαι με χρυσοψαρα.να σας ρωτησω εγκυκλοπαιδικα,καρχαριακια μπορεις να αγορασεις?

Link to comment
Share on other sites

:rasp::bowdown::o:rasp::excl::thumbup:

Πραγματικα ποσο για ποσο Μαλ@@@ς μας περνας ρε φιλε..??

Εισαι το ειδωλο μου πραγματικα.....

Παρακαλω οι mod να του δωσουν τον τιτλο του Διακεκριμενου Μελους.... :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Αναφερθηκε :angry2:

Δεν εχει νοημα να συνεχιζετε να ποσταρετε εδω.

τι αναφερθηκε δηλαδη?προσεξτε γιατι ο μπαμπας μου εχει λεφτα και δεν θα ανεχτω κοροιδιες.και ετσι για να σας δειξω θα βαλω μαζι γλυφτες με 4 red throat piranhα και 2 μονομαχους

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...