Jump to content

Νεο Aquascape Aga / Teasing


Raven

Recommended Posts

Γεια σας !

Εφτασε η ωρα για τον AGA 2009. Η προθεσμια ληξης συμμετοχης ειναι η 15η Σεπτεμβριου.

Ειμαι σχεδον ετοιμος και τα φυτα ειναι τουμπανο.

Οσοι θυμαστε το "skeleton of a bush" ...ξεχαστε το ! Αναδιαμορφωθηκε εν μερει και το νεο aquascape το ονομασα "a painters touch". Αν εστελνα το skeleton θα ειχα αρκετες πιθανοτητες για καλη θεση, αλλα καταντα μονοτονο να κατεβαινεις συνεχεια με το ιδιο ενυδρειο κι ετσι μπηκα στην επιπονη διαδικασια της δημιουργιας κατι νεου μεσα σε 3 μηνες και μαλιστα εν μεσω καλοκαιριου και υψηλων θερμοκρασιων.

Σιγουρα δεν ειναι τοσο καλο οπτικα απο το προηγουμενο αλλα τουλαχιστον θα δειξω κατι καινουρια στον διαγωνισμο.

Εξαλλου παω χαλαρα και δεν με νοιαζει τι θεση θα παρω, φτανει να συμμετασχω αξιοπρεπως.

Δεν θα σας το δειξω ακομη ολοκληρο, μιας και η φωτογραφιση θα γινει σε λιγες μερες, ειπα ομως να σας δειξω μια συλλογη φωτο απο μερη του ενυδρειου , οπως ειναι τον τελευταιο καιρο, post-6932-1252629695_thumb.jpgpost-6932-1252629541_thumb.jpgpost-6932-1252629418_thumb.jpgpost-6932-1252629727_thumb.jpgpost-6932-1252629499_thumb.jpgpost-6932-1252629614_thumb.jpgpost-6932-1252629389_thumb.jpgετσι για να παρετε μια γευση. :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Άσε τις μετριοφροσύνες, είναι υπέροχο...

έχω δει aquascapes σε υψηλές θέσεις να μην αξίζουν μπροστά σε αυτό...

Άντε και καλή επιτυχία :angry2:

Link to comment
Share on other sites

πάρα πολύ καλό το ενυδρείο :bowdown::o:rasp::angry2:

Link to comment
Share on other sites

καλη επιτυχεια στο διαγωνισμο κι απο μενα raven.το ενυδρειο ειναι πανεμορφο και εισαι απ τους πολυ λιγους εδω μεσα που θα παρατητησω και θα μελετησω σχολαστικα ολες σου τις παρουσιασεις. :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Το aquascaping είναι πανέμορφο και ας μην το βλέπουμε ολόκληρο!

Είμαστε σίγουροι για σένα Raven, πάλι με θέση θα έρθεις γιατί πάλι διαφέρεις απο τους υπόλοιπους!

καλή επιτυχια!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο Αλεξανδρε για το αριστουργημα σου!!!

καλη επιτυχια στο διαγωνισμο!

σε βλεπω πολυ ψηλα! :angry2:

Link to comment
Share on other sites

τέλειο όπως κάθε φωτογραφία που έχεις βάλλει κατά καιρούς!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ φίλε μου!!

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους τελειωσε φιλοι μου και το "αγγιγμα του ζωγραφου" [ a painters touch]. Ετρεχα σαν το μουρλο σημερα ολη μερα να προλαβω και τελικα ο χαζος δεν προσεξα οτι δωσανε παραταση στην AGA μεχρι τις 30 Σεπ 09.

Η φωτογραφιση εγινε σημερα τελευταια μερα (υποτιθετο),στα γρηγορα εν μεσω πανικου και κουρασης,και δεν προλαβα να βαλω οπισθιο φωτισμο, οποτε εμεινα στο μαυρο φοντο. Το αριστερο πλαινο τζαμι ξεχασα να το καθαρισω και δεν ειχα και πιστολακι για να κανω αναταραξη ... Ερασιτεχνης...εντελως :thumbup:

Τελος παντων αυτο ειναι το ενυδρειο και τα φυτα ειναι να σκασουν απο υγεια. Απο αρχιτεκτονικη και νεοτερισμους δεν εχει τιποτα να προσφερει αλλα γενικα ειναι ισορροπημενο και με ωραια χρωματα και υφες... οπως αρμοζει σε εναν ζωγραφο σαν και του λογου μου :)

aga1.jpg

aga6.jpg

aga6.jpg

aga9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...