Jump to content

Recommended Posts

γεια σας εχω μια γυαλα με χρυσοψαρο 5.5 λιτρα και για αυτο 8α δοσω το μικρο μου φιλαρακι ....μπορο να βαλω μεσα γαριδες η κανενα ειδος σαλιγκαριου για να μην μεινει αδεια ? συγχορεστε με δν 3ερω κα8ολου απο αυτα τα ειδη .... :angry2:

Link to comment
Share on other sites

ποσα λιτρα περιπου μπορειτε να μου πειτε και διαστασεις γιατι ειναι στο γραφειο....

Link to comment
Share on other sites

Α ξεχασα οιγαριδες μπαινουν σε 30 λ κακος που εβαλες χρυσοψαρο σε 5 λιτρα γιατι το ενα χρυσοψαρο θελει το λιγοτερο 30 λιτρα.Μπορεις να παρεις ενα 30 λ με φως,θερμοστατη,και φιλτρο να το στρωσεις διαβαζοντας και να βαλεις εναν πανεμορφο μονομαχο.

Αλλα οπως σου ειπα διαβασε πρωτα πολυ καλα για να κανεις ενα πετυχιμενο ενυδρειο.

καλη συνεχεια σου ευχομαι. :angry2::rasp::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

ποσα λιτρα περιπου μπορειτε να μου πειτε και διαστασεις γιατι ειναι στο γραφειο....

πες διαστασεις να μπορει να μπει στο γραφειο σου.

Link to comment
Share on other sites

Α ξεχασα οιγαριδες μπαινουν σε 30 λ κακος που εβαλες χρυσοψαρο σε 5 λιτρα γιατι το ενα χρυσοψαρο θελει το λιγοτερο 30 λιτρα.Μπορεις να παρεις ενα 30 λ με φως,θερμοστατη,και φιλτρο να το στρωσεις διαβαζοντας και να βαλεις εναν πανεμορφο μονομαχο.

Αλλα οπως σου ειπα διαβασε πρωτα πολυ καλα για να κανεις ενα πετυχιμενο ενυδρειο.

καλη συνεχεια σου ευχομαι. :angry2::rasp::bowdown:

συγνωμη που γραφω εδω αλλα τωρα ανοι3αμε το 8εμα.... και εγω μονομαχο η8ελα εχο διαβασει τα παντα για αυτο αλλα οπως σας ειπα δν ξερω γιατι το ενυδρειακι μονο στο γραφειο μου μπορει να μπει και δν 3ερω διαστασεις αν εχετε κανενα λινκ με διαφορα ενυδρειακια να δω αν μου κανουν ...σας ευχαριστω για τον χρονο σας

Link to comment
Share on other sites

Μπες στο www.water inn.eu και γραψου για να σου πει τιμες πηγαινε στα νανοενυδρεια και βρες της Dennerle ειναι πολυ καλα ειδικα αν παρεις το Dennerle 30 complete plus βαλε γαριδες γιατια απο 30λ πιστευω οτι ειναι τα πιο επυτιχημενα.

Link to comment
Share on other sites

είναι πολύ ακριβά τα ενυδρεία της dennerle, ειδικά το complete plus. Αφού είσαι Αττική ή παρακολούθησε τις αγγελίες ή πάρε καινούργιο ενυδρειάκι μεγαλύτερο και καινούργιο!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...