Jump to content

Compressiceps με Moorii ?


giapanos

Recommended Posts

Καλημέρα . Ετοιμάζομαι να στήσω το καινούργιο μου ενυδρείο 300lt και θα ήθελα να μάθω αν υπάχει συμβατότητα και δυνατότητα ειρηνικής συμβίωσης ανάμεσα σε κάποια είδη που μου αρέσουν .

- Dimidiochromis compressiceps

- Green terror

- Cyrtocara moorii

- H κλασική κίτρινη αφρικάνα με το μαύρο πτερύγιο που δεν ξέρω το όνομά της

Αυτά , ευχαριστώ προκαταβολικά , και όποιος γνωρίζει θα με βοηθούσε αν έγραφε και πόσα ψάρια απο το κάθε είδος θα ήταν ιδανικά για τα lt μου :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα . Ετοιμάζομαι να στήσω το καινούργιο μου ενυδρείο 300lt και θα ήθελα να μάθω αν υπάχει συμβατότητα και δυνατότητα ειρηνικής συμβίωσης ανάμεσα σε κάποια είδη που μου αρέσουν .

- Dimidiochromis compressiceps

- Cyrtocara moorii

- H κλασική κίτρινη αφρικάνα με το μαύρο πτερύγιο που δεν ξέρω το όνομά της

Αυτά , ευχαριστώ προκαταβολικά , και όποιος γνωρίζει θα με βοηθούσε αν έγραφε και πόσα ψάρια απο το κάθε είδος θα ήταν ιδανικά για τα lt μου :angry2:

Για τα λιτρα που αναφερεις,απο τα ψαρια που μας λες,μια τριαδα Cyrtocara moorii και μια τριαδα labidochromis.

Tα αλλα που λες δεν κανουν,και το Green terror δεν ειναι καν αφρικανικο.

Link to comment
Share on other sites

Για τα λιτρα που αναφερεις,απο τα ψαρια που μας λες,μια τριαδα Cyrtocara moorii και μια τριαδα labidochromis.

Tα αλλα που λες δεν κανουν,και το Green terror δεν ειναι καν αφρικανικο.

Για το green terror το ξέρω οτι δεν είναι Αφρικανικό απλά ρώτησα αν ταιριάζει σε συνθήκες με τα Αφρικάνικα .

Το compressiceps απο θέμα lt το αποκλείεις ή για κάποιον άλλο λόγο ?

Link to comment
Share on other sites

Για το green terror το ξέρω οτι δεν είναι Αφρικανικό απλά ρώτησα αν ταιριάζει σε συνθήκες με τα Αφρικάνικα .

Το compressiceps απο θέμα lt το αποκλείεις ή για κάποιον άλλο λόγο ?

Και θεμα λιτρων,και θεμα επιθετικοτητας.

Δεν ειναι απο τα πιο επιθετικα ειδη,αλλα η ελειψη ανοιχτου χωρου,σιγουρα θα επιδεινωσει το προβλημα.

Έγινε επεξεργασία - Dias
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...