Jump to content

νέος στο θαλασσινό


Recommended Posts

απλά ρωτάω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 141
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βιολογικό υλικό

Link to comment
Share on other sites

Ζωντανό βράχο θα βάλεις?

Αν ναι τότε το βιολογικό υλικό μόνο προβλήματα θα σου δημιουργήσει!

Καλήτερα να το κάνεις χημικό.

Έγινε επεξεργασία - vagouras
Link to comment
Share on other sites

ναι θα βάλω ζωντανό βράχο αλλά θα βάλω στο φίλτρο χημικό υλικό

Link to comment
Share on other sites

χρηστο, υπάρχουν δεκάδες θέματα που θα ΕΠΡΕΠΕ να γνωρίζεις και δεν προκειτε να κάτσουν να σου τα αναλυσουν εδώ όλα, ειναι πολλα! καλο θα ήταν να διαβάσεις τα πάντα που έχουν προ αναφερθεί και μέτα να γυρίσεις με απορίες!

σε ρωτησα εαν εχεις λεφτα για πέταμα για αυτόν ακριβώς τον λόγο, εαν δεν κατσεις μονος σου να στρωθείς να μάθεις γυρο απο το θαλασσινο τι παίζει το μόνο που θα κάνεις ειναι να πεταξεις ΠΟΟΟΟΛΛΛΑΑ χρηματα!

Στους πιο εμπειρους γινονται στραβες ανεπανορθοτες και πετάνε ολοκληρα συστήματα... εσυ που δεν καθεσε να διαβάσεις τα βασικα τι εξελιξη περιμένεις να έχεις;

φιλικόταΤΑ!

Γιωργος!

Link to comment
Share on other sites

λεφτά για πέταμα έχω από τις 8.00 το πρωί διαβάζω μέχρι τις 15.00 διάβασα μόνο 7 ολόκληρα θέματα μα είναι ατελείωτα

Link to comment
Share on other sites

έχω πολύ υπομονή και μεράκι για να κάνω ένα τέλειο θαλασσινό ενυδρείο :)

Link to comment
Share on other sites

λεφτά για πέταμα έχω από τις 8.00 το πρωί διαβάζω μέχρι τις 15.00 διάβασα μόνο 7 ολόκληρα θέματα μα είναι ατελείωτα

Απο αυτά τα θέματα δηλαδή συμπέρανες οτι στο εξωτερικό φύλτρο πρέπει να βάλεις βιολογικό υλικό? :)

Διάβασε τα άρθρα για αρχή!!Μην βαριέσαι........

Link to comment
Share on other sites

απλός κάποιος είχε βάλει βιολογικό υλικό σε νεκρό βράχο και μπερδεύτηκα με τον ζωντανό

Link to comment
Share on other sites

απλός κάποιος είχε βάλει βιολογικό υλικό σε νεκρό βράχο και μπερδεύτηκα με τον ζωντανό

:):thumbup::) τι θελει να πει ο ποιητης βρε παιδια.....?
Link to comment
Share on other sites

είχα διαβάσει ένα ποστ είχε νεκρό βράχο με εξωτερικό φίλτρο με βιολογικό υλικό και νόμιζα ότι δεν πείραζε τον ζωντανό

Link to comment
Share on other sites

εγω βλεπω πως βιαζεσαι και δεν εχεις καθολου υπομονη.

κατσε και διαβασε με πολυ προσοχη τα αρθρα για το πως ξεκιναμε ενα θαλασσινο ενυδρειο,και να μην αναλωνομαστε σε μπλαμπλα ασκοπα...

ειναι κουραστικο νομιζω να σου λενε ολοι πως πρεπει να διαβασεις και εσυ να συνεχιζεις να ρωτας πραγματα που ειναι ηδη απαντημενα μεσα στα αρθρα που σου δωσαμε....

Link to comment
Share on other sites

εντάξει μην νευριάζει απλές ερωτήσεις κάνω πειράζει

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δεν καταλαβένεις είναι οτί αυτές οι απλές ερωτήσεις που κάνεις είναι απαντημένες ΟΛΕΣ σαυτά που

σου λέμε να διαβάσεις....

Με αυτόν τον τρόπο που ξεκινάς δεν θα δείς και πολύ βοήθεια απο εδώ.....

Link to comment
Share on other sites

εντάξει απλώς σήμερα είχα ελεύθερο χρόνο και ρώτησα μερικά πράγματα ναι όμως για να βρεις αυτό που θέλεις πρέπει να διαβάζεις μια βδομάδα για να βρεις αυτό που θες

Link to comment
Share on other sites

Aυτη τη μηχανη αναζητησης του Aquazone την εχεις δοκιμασει?
Link to comment
Share on other sites

Ζωντανό βράχο θα βάλεις?

Αν ναι τότε το βιολογικό υλικό μόνο προβλήματα θα σου δημιουργήσει!

Καλήτερα να το κάνεις χημικό.

Φίλε vagouras θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω ως προς το βιολογικό φίλτρο που σκόπιμα το πρότεινα στον chris99 γιατί σαν αρχάριος και παραπάνω ψάρια θα βάλει και πολύ θα ταΐζει και σωστή κυκλοφορία μπορεί να μην έχει, οπότε καλύτερα παραπάνω λίγα νιτρικά παρά αμμωνία. Δε νομίζεις;

Link to comment
Share on other sites

τα νιτρικά θα κάνουν κακό στον βράχο ή στα ψάρια

Link to comment
Share on other sites

εντάξει απλώς σήμερα είχα ελεύθερο χρόνο και ρώτησα μερικά πράγματα ναι όμως για να βρεις αυτό που θέλεις πρέπει να διαβάζεις μια βδομάδα για να βρεις αυτό που θες

Φιλε μου επιδη εχεις πολλεεεεες ερωτησεις και ακοοοοοοοομα περισοτερα κενα.... αν θελεις το Σαββατο το απογευματακι περνεις το αμαξι σου και ερχεσε στην συναντηση μας...

Εκει θα ειναι ο Ακης, Ο Κλαζ, Ο Ορεστης, κτλ κτλ... ατομα με μεγαλη εμπιρια στο Θαλασσινο που θα σε βοηθησουν.... :thumbup::)

Συγνωμη για το offtopic... :)

Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω να έρθω :)

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρεις την ηλικία μου όμως

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...