Jump to content

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΟΛΟΙ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ! :angry2: Ειμαι νεο μελος του φορουμ και πολυ νεος στο αθλημα μας(η αληθεια ειναι ειναι οτι ειναι αθλημα γιατι σεκ ραταει σε μια (αγωνια-τρεξιμο)για να κρατισεις τα ψαρια σου ζοντανα και να μην τα χασεις.Θα προσπαθησς να σας δειξς καποιοεσ απο τισ προσπαθιεσ μου για να καταλαως τι παιζει με τα ενυδρεια. :rasp:

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες και καλη συνεχεια... :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Και για να σας δςσς να καταλαβαιτε δειτε τα παρακατω ενυδρεια απο το πρωτο ωσ το τελευταιο που ακομη δεν τελειωσε.ελπιζω να μην φαω πολυ κρακσιμο :angry2::rasp::bowdown:

post-15357-1252782218_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μου αρεσουν πολυ οι ριζες σου και ιδιετερα η μεσσαια εγω θα εβαζα moss για να φαινετε σαν δεντρακι.

Link to comment
Share on other sites

οτι ναναι αφου δεν ηξερα τι παιζει και προσπαθουσα να κανω κατι ομορφο και ωσ εκει :angry2: .τωτα ομως αρχισα να μπαινω στο πνευμα πιστευω οτι εκανα ενα βημα παραπανω

Link to comment
Share on other sites

τωρα εστροσα το νερο μου και εχω βαλει 2 ζευγη gappy για αναπαραγωγη.πιστευω οτι σε λιγο καιρο απ οτι φαινονται τα θυλικα θα εχω αποτελεσματα.το θεμα ομωσ ειναι οτι δεν θελω να παρεμβω τωρα για να μην τα τρομαξω.τι να κανω?εχω διαβασει οτι χρειαζονται και λιγα φυτα αλλα δεν ξερω ποια και τον τροπο που μπαινουν

Link to comment
Share on other sites

Προς το χειροτερο στη θεση σου

1 γυρναω ολα τα ψαρια

2 βγαζω ολα τα ψευτικα φυτα

3 βαζω αληθινα φυτα

4 αφου στρωσω το ενυδρειο

5 Βαζω guppy

Υ.Γ Το βαζω guppy ειναι επειδη εισαι αρχαριος .

Link to comment
Share on other sites

Αυτο εκανα.εκανα ενα καινουργιο χωρισ ψεφτικα φυτα μονο με κορμους και αφου εστροσα το νερο μου μετα απο 1 μηνα εβαλα 2 ζευγη gappy. :rasp: το εχω αναρτησει αν δεν το ειδες.Αλλα ευχαριστω για την βοηθεια :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Στην ουσια ειναι το ιδιο απλα ειναι διαφορες προσπαθιες που εκανα απο την αρχη και στο τελος κατελειξα σ αυτο με του κορμους το σκετο

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες!

θα σε παρακαλουσα να μην ανοιγεις συνεχεια νεα θεματα.

μπορεις να συνεχισεις στο ιδιο.

τα θεματα ενωθηκαν.

Έγινε επεξεργασία - antonis t83
Link to comment
Share on other sites

Καλωσορισες στην παρεα! :angry2:

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες στο site :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Αν ειχες ασπρη αμμο κατω, πιο χαμηλο φωτισμο (ή φυτα επιφανειας για σκια) και προετοιμασια νερου με τυρφη για να "μαυρισει" το νερο θα πηγαινε ανετα για ενα ωραιο αμαζωνιο :angry2:

Δεν ξερω ομως το νερο εχει η βρυση σου, μηπως ειναι πολυ αλκαλικο και δεν "ερθει" ευκολα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...