Jump to content

καλησπερα σε ολους


ovelixg

Recommended Posts

καλησπερα σε ολους τους φιλους.χαιρομαι πολυ που επιτελους μπηκα κ εγω στην παρεα σας. ευχομαι να εχουμε μια ευχαρηστη παρεα και συζητηση. :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους τους φιλους.χαιρομαι πολυ που επιτελους μπηκα κ εγω στην παρεα σας. ευχομαι να εχουμε μια ευχαρηστη παρεα και συζητηση. :)

Καλως ηρθες θα μπορουσες να πεις πληροφοριες γιατο ενυδρειο σου .Εαν εχεις.

Link to comment
Share on other sites

το ενυδριο μου ειναι το 5 που φτιαχνω.....εχω τωρα μια βδομαδα που εχω αρχησει να βαζω ψαρακια.εχω 2 pleco μικρους 5 ροδοστολμους που προσπαθω να κανω ενα μικρο σμηνος.2 ινδιανους 2 τιγρακια 6 penguin και 2 γαριδες.και επετε συνεχεια ειναι 130 λιτρα οποτε εχω μελλον....

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες καλε μου φιλε το ονομα μου ειναι Μιχαλης.Χαρηκα!!Περιμενω να μαθω πληροφοριες για σενα και τα ενυδρεια σου! :):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι εχω μεινει μονο με 2 ενυδρια τωρα.το ενα το αφησα στο πατρικο μου γιατι οι δικοι μου δεν ηθελαν να τους το παρω καιτα αλλα 2 βοηθησα απλως κατι παιδια να γινουν φιλοι των ενυδριων και συντομα θα ειναι και αυτοι κοντα μας.οποτε εχω μεινει με το μεγαλο που σας ανεφερα και ενα μικρο 60 αρι.οπου εχω κατι σκαλαρια

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε μου απο πειραια εσυ??

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες φίλε :) το όνομα μου είναι χρήστος και άμα μπορείς να βάλεις καμία φωτογραφία από το ενυδρείο σου :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

νομίζω ότι πρέπει κάτω από 640 x 480

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...