Jump to content

Νεο Quiz!!!


Recommended Posts

Εγω θα την δεχομουν ανετα...... :):thumbup::)

Σταθη... Νομιζω θες σονι και καλα να κερασεις 3 καφεδες στην εκτακτη στις 26/09.

Ενταξει λοιπον... ας πιο κερασμενους καφεδες στις επομενες 2 συναντηση.

Δεχεσαι ρσυ το στοιχημα??

Για τις 26??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 132
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φιλε Δια....

Ημουν μικρος τοτε με το πεστε κατω....

κατι θυμαμαι αμιδρα.

δεν θα θυμασαι λογικα και πως ειναι το να εισαι πρωταθλητης (15 χρονια πριν) :)

Θυμαστε και το αλλο που λεγαμε την ιδια μερα?

Βαλτε τον Ηλια (ατματζιδη) στο ρολοι

να μετραει ποσα τρωει

Μια απο τις πολλες εξαρες

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Δια....

Ημουν μικρος τοτε με το πεστε κατω....

κατι θυμαμαι αμιδρα.

Ομως η ομαδα... θα μιλισει στο γηπεδο!!!

23/09/09 η ημερομηνια σας και 27/09/09 του μονιμου σας πελατη.

Εχω μια προταση να κανω.....

Θα σου ελεγα να δουμε μαζι το ματσ τρωγοντας πιτσες και πίνοντας μπύρες και ο χαμενος να πληρώσει... αλλα δε σε συμφερω γιατι τρωω πολυ!!! :thumbup:

Οποτε.... προτεινω οποιος χασει... κερναει τον επομενο ψαροκαφε!!!

Σε προκαλω λοιπον εδω ανοιχτα... εαν εμπιστευεσαι τοσο την ομαδα σου και θεωρεις αμπαλους τους Νεμεθ-Μπλανκο-Σκοκο... αποδεξου την πρόκληση!!!! :)

Σε δικαιολογω απολυτα σε αυτα που λες,γιατι δεν ξερεις,δεν νιωθεις,και ουτε θα μπορεσεις ποτε,το τι σημαινει να εισαι Ολυμπιακος.Αυτοι που ειναι,ξερουν για τι πραγμα μιλαω......................

Δεν αποκαλεσα κανεναν αμπαλο.Απλα μνηστηρες ειναι ολοι....................θα δειξει ομως.

Αν εμπιστευομαι την ομαδα μου........ΦΥΣΙΚΑ.Αυτους που επωφελουνται απο την ομαδα μου δεν εμπιστευομαι.

13 χρονια κερναω.........για ποσο ακομα;

Παντως ειμαι αισιοδοξος και για φετος.Αν χασουμε κερναω καφε.Αν κερδισουμε δε θελω κερασμα,αλλα θα σε τρελλανω στην πλακα....................... :)

Link to comment
Share on other sites

13 χρονια κερναω.........για ποσο ακομα;

Έλα μου ντε?

Τέλος πάντων, αρχίζει και ξυπνάει μέσα μου η τιμημένη 9-11 (σκεπαστή) και μαζί με το ΝοτιοΑμερικανοΑμαζονιακό αίμα των παιχτών μας θα παρεκτραπώ...... :)

Ας νικήσει όποιος θέλει φτάνει να δούμε μπάλα....π.χ. κύπελλο πέρσι :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Έλα μου ντε?

Τέλος πάντων, αρχίζει και ξυπνάει μέσα μου η τιμημένη 9-11 (σκεπαστή) και μαζί με το ΝοτιοΑμερικανοΑμαζονιακό αίμα των παιχτών μας θα παρεκτραπώ...... :)

Ας νικήσει όποιος θέλει φτάνει να δούμε μπάλα....π.χ. κύπελλο πέρσι :blink:

Κι εμενα ξυπνανε αναμνησεις μεσα μου..........

Κατι κλωτσοπατιναδες και κυνηγητα στο αλσος,γιατι εδω ερχοσασταν κοκοκο...... :thumbup: ,αν ερχοσασταν,

παλιες καλες εποχες.......τι να πεις.......................... :):D:P

Link to comment
Share on other sites

Έλα μου ντε?

Τέλος πάντων, αρχίζει και ξυπνάει μέσα μου η τιμημένη 9-11 (σκεπαστή) και μαζί με το ΝοτιοΑμερικανοΑμαζονιακό αίμα των παιχτών μας θα παρεκτραπώ...... :)

Ας νικήσει όποιος θέλει φτάνει να δούμε μπάλα....π.χ. κύπελλο πέρσι :hysterical:

Κι εμενα ξυπνανε αναμνησεις μεσα μου..........

Κατι κλωτσοπατιναδες και κυνηγητα στο αλσος,γιατι εδω ερχοσασταν κοκοκο...... :D ,αν ερχοσασταν,

παλιες καλες εποχες.......τι να πεις.......................... :P:blink::hysterical:

Δεν σας πιανω βρε παιδια.... εξηγηστε και σε εμενα.... :thumbup::)

Link to comment
Share on other sites

..Παντως ειμαι αισιοδοξος και για φετος...
Αν το παρουμε και φετος με τις ομορφιες που κανουμε. δεν προκειται να τα ξαναχασουμε ποτε. :)

Δεν σας πιανω βρε παιδια.... εξηγηστε και σε εμενα.... :):D

Καλυτερα, δεν ειναι και οτι καλυτερο :thumbup:

Μπορει να αγαπαω την ομαδα μου αλλα μεχρι εκει, μεχρι την καζουρα ειναι ολα δεκτα.

Link to comment
Share on other sites

Αν το παρουμε και φετος με τις ομορφιες που κανουμε. δεν προκειται να τα ξαναχασουμε ποτε. :)

Καλυτερα, δεν ειναι και οτι καλυτερο :thumbup:

Μπορει να αγαπαω την ομαδα μου αλλα μεχρι εκει, μεχρι την καζουρα ειναι ολα δεκτα.

Ειπαμε Σπυρο,καποτε ειμασταν παιδια...........................

Link to comment
Share on other sites

Oυτε για πλάκα ρε Στράτο με τα κυνηγητά,έχει ξεφύγει το θέμα...Σκοτώνονται και μαχαιρόνται παιδιά χωρίς να ξέρουν το γιατί και απο πίσω τρέχει άφθονο χρήμα και φυσικά δούλεμα...¨Αλλαξαν πολλά... :)

Link to comment
Share on other sites

Σε δικαιολογω απολυτα σε αυτα που λες,γιατι δεν ξερεις,δεν νιωθεις,και ουτε θα μπορεσεις ποτε,το τι σημαινει να εισαι Ολυμπιακος.Αυτοι που ειναι,ξερουν για τι πραγμα μιλαω......................

Δεν αποκαλεσα κανεναν αμπαλο.Απλα μνηστηρες ειναι ολοι....................θα δειξει ομως.

Αν εμπιστευομαι την ομαδα μου........ΦΥΣΙΚΑ.Αυτους που επωφελουνται απο την ομαδα μου δεν εμπιστευομαι.

13 χρονια κερναω.........για ποσο ακομα;

Παντως ειμαι αισιοδοξος και για φετος.Αν χασουμε κερναω καφε.Αν κερδισουμε δε θελω κερασμα,αλλα θα σε τρελλανω στην πλακα....................... :)

Ας επανελθουμε λοιπον...

Το στοιχημα επικοιρωθηκε!!!

Ο χαμενος καφε στο ολυμπικο στην επομενη συναντηση.

Εχουμε και μαρτυρες!!

@Sta8hs

Τι εγινε φιλε μου??

Ειπες θα το δεχοσουν ανετα!!

Εκανα την προταση, αλλα τπτ!!!! :)

@Σε περιπτωση Χ ... κερναει ο χασκυ!!! :D

Υ.Γ. Στρατο.... Τον πίνω γλυκο!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Oυτε για πλάκα ρε Στράτο με τα κυνηγητά,έχει ξεφύγει το θέμα...Σκοτώνονται και μαχαιρόνται παιδιά χωρίς να ξέρουν το γιατί και απο πίσω τρέχει άφθονο χρήμα και φυσικά δούλεμα...¨Αλλαξαν πολλά... :)

Δημητρη διαβασε προσεκτικα τι εχω γραψει πιο πανω.......δεν το 'πιασες..................

Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε Σπυρο,καποτε ειμασταν παιδια...........................

Ναι αλλα εγω σαν παιδι πηγαινα με τους φιλους μου (αεκτζηδες και βαζελους) μαζι στην 7, και αντιστοιχα αυτοι με παιρναν μαζι στο γηπεδο τους.

Ειχαμε απλα το "τακτ" να μη προκαλουμε και να πανηγυριζουμε γκολ σε αντιπαλο γηπεδο και να μη φοραμε κασκολ. Ωραιες εποχες.

Μια φορα παραλιγο να προδοθω στο ψαλιδακι του Λιβαθυνου που σηκωθηκα να πανηγυρισω αλλα το "επνιξα", και αλλη μια παλι στη λεωφορο με το 3-2 στο κυπελο με διαιτητες Δεδε-Ζλατανο-Βουρακη που ειχα σκασει απο το σφαξιμο και δεν μπορουσα να πω και τπτ

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα εγω σαν παιδι πηγαινα με τους φιλους μου (αεκτζηδες και βαζελους) μαζι στην 7, και αντιστοιχα αυτοι με παιρναν μαζι στο γηπεδο τους.

Ειχαμε απλα το "τακτ" να μη προκαλουμε πανηγυριζουμε γκολ σε αντιπαλο γηπεδο και να μη φοραμε κασκολ.

Μια φορα παραλιγο να προδοθω στο ψαλιδακι του Λιβαθυνου που σηκωθηκα να πανηγυρισω αλλα το "επνιξα", και αλλη μια παλι στη λεωφορο με το 3-2 στο κυπελο με διαιτητες Δεδε-Ζλατανο-Βουρακη που ειχα σκασει απο το σφαξιμο και δεν μπορουσα να πω και τπτ

Το τριο στουτζες...............βγαλανε και συνθημα μετα.

Να σου πω οτι ο Βουρακης τοτε ηταν γειτονας μου χρειαζεται;;;;;; :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα εγω σαν παιδι πηγαινα με τους φιλους μου (αεκτζηδες και βαζελους) μαζι στην 7, και αντιστοιχα αυτοι με παιρναν μαζι στο γηπεδο τους.

Ειχαμε απλα το "τακτ" να μη προκαλουμε και να πανηγυριζουμε γκολ σε αντιπαλο γηπεδο και να μη φοραμε κασκολ. Ωραιες εποχες.

Μια φορα παραλιγο να προδοθω στο ψαλιδακι του Λιβαθυνου που σηκωθηκα να πανηγυρισω αλλα το "επνιξα", και αλλη μια παλι στη λεωφορο με το 3-2 στο κυπελο με διαιτητες Δεδε-Ζλατανο-Βουρακη που ειχα σκασει απο το σφαξιμο και δεν μπορουσα να πω και τπτ

Σπυρο....

Εγω ακομα και περσυ το εκανα αυτο....

Πήγαινα με βαζελο και γαυρο στο γηπεδο να δουμε Ευρολίγκα!!!

Στους αγωνες προταθληματος δεν πηγαιναμε γιατι δεν ειχαν θεαμα και ενδιαφερον.

ΠΑντως πορονόμασταν με το να κερδισει η ομαδα που αγωνιζόταν, ανεξαρτητα απο τη φανελα.(μπλε-πρασινη-κοκκινη)

Κι αυτο γιατι γουσταρουμε το αθλημα!!

Μπασκετικοι βλεπεις.... :)

Link to comment
Share on other sites

Το τριο στουτζες...............βγαλανε και συνθημα μετα.

Να σου πω οτι ο Βουρακης τοτε ηταν γειτονας μου χρειαζεται;;;;;; :)

Και δικος μου (αργοτερα οταν εμεινα πηγαδα ενα καιρο).

Περιττο να σου πω οτι του ελεγα καλημερα με ιδιαιτερο τροπο καθε μερα που περνουσα απο το χρυσοχοειο :thumbup::):D

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη διαβασε προσεκτικα τι εχω γραψει πιο πανω.......δεν το 'πιασες..................

Εχεις δίκιο Στράτο,το έχασα λίγο!Απλά αναλογίζομαι κάποιες φορές την νοοτροπία κάποιων παιδιών(την οποία αντιλαμβάνομαι ακούγωντας τα στο σχολείο κάθε μέρα) και αγχώνομαι στη σκέψη,τι θα ακολουθήσει ακόμα.....

Πίσω στις μπύρες να ισιώσω!

Link to comment
Share on other sites

Ας επανελθουμε λοιπον...

Το στοιχημα επικοιρωθηκε!!!

Ο χαμενος καφε στο ολυμπικο στην επομενη συναντηση.

Εχουμε και μαρτυρες!!

@Sta8hs

Τι εγινε φιλε μου??

Ειπες θα το δεχοσουν ανετα!!

Εκανα την προταση, αλλα τπτ!!!! :thumbup:

@Σε περιπτωση Χ ... κερναει ο χασκυ!!! :)

Υ.Γ. Στρατο.... Τον πίνω γλυκο!!! :)

Εγω ειμαι μεσα 100%... αλλα ποτε ειναι ο αγωνας... ειναι πριν τη συναντηση???

Μιλαμε για Ολυμπιακο - Αεκ ετσι???

Link to comment
Share on other sites

Και δικος μου (αργοτερα οταν εμεινα πηγαδα ενα καιρο).

Περιττο να σου πω οτι του ελεγα καλημερα με ιδιαιτερο τροπο καθε μερα που περνουσα απο το χρυσοχοειο :):D:P

Την αλλη μερα,ειχε στο μαγαζι 3 φουσκωτους..................τι αλλο να πουμε;

Περνουσαμε απ'εξω με τη μανα μου,και της λεω,κατσε να πουμε μια καλημερα στον ανθρωπο.......... :)

Καταλαβαινεις βεβαια τι εγινε ετσι; :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι μεσα 100%... αλλα ποτε ειναι ο αγωνας... ειναι πριν τη συναντηση???

Μιλαμε για Ολυμπιακο - Αεκ ετσι???

ΝΑι....

ΑΕΚ - Ολυμπιακακι 23/09/09

ΑΕΚ-ΠΑΟ 27/09/09

Link to comment
Share on other sites

εχω παει γηπεδο δυο μονο φορες. μια με το γαυρο που επαιζε ευρωπη και μια με το βαζελο για το πρωταθλημα. και καποιες αλλες με ασχετες ερασιτεχνικες ομαδες ή μικρης κατηγοριας. αγωνες βλεπω αν κατσει κανενας σημαντικος αγωνας ή αν κατσει καλη παρεα. οποτε δεν μπορω να πω οτι ειμαι ποδοσφαιροφιλος.

αληθεια... ολοι εσεις που ασχοληστε με τη μπαλα δεν αναρωτηθηκατε ποτε:

πως γινεται τοσα χρονια να ειναι ο ιδιος πρωταθλητης?

πως γινεται ο δευτερος και βαλε βαζελος(και οχι μονο ο βαζελος καποες φορες) να τα πηγαινει καλυτερα απο τον ολυμπιακο στην ευρωπη?

πως γινεται ο βαζελος να κερδιζει μια δυνατη ομαδα και μετα απο μια εβδομαδα να χανει απο μια που κινδυνευει με υποβιβασμο?

λεω.. μηπως... μηπως ειναι στημενα ολα?

και στο κατω κατω γιατι να αφιερωνει καποιος χρημα και χρονο για να παρακολουθει αηδιες? και οχι μονο αηδιες αλλα να οικονομανε καποιοι εις βαρος αυτου του καποιου?

ολα ειναι για το χρημα και παρτε το χαμπαρι. καποτε ναι... αλλα τωρα το χρημα τα κατευθυνει ολα αυτα.

και το ποιο χαζο... γιατι οταν μια ομαδα ειναι πρωταθλητης ή εχει κερδισει να γινεται χαζουρα(και οχι μονο χαζουρα αλλα και επεισοδια). μηπως υπαρχει ανασφαλεια? μηπως ειναι αποθημενα ή ψυχολογικα?

τελος σιχαινομαι αφανταστα τη φανατιλα και τη ξεροκεφαλια ορισμενων γαυρων και παοκτζιδων. απαραδεκτα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

εχω παει γηπεδο δυο μονο φορες. μια με το γαυρο που επαιζε ευρωπη και μια με το βαζελο για το πρωταθλημα. και καποιες αλλες με ασχετες ερασιτεχνικες ομαδες ή μικρης κατηγοριας. αγωνες βλεπω αν κατσει κανενας σημαντικος αγωνας ή αν κατσει καλη παρεα. οποτε δεν μπορω να πω οτι ειμαι ποδοσφαιροφιλος.

αληθεια... ολοι εσεις που ασχοληστε με τη μπαλα δεν αναρωτηθηκατε ποτε:

πως γινεται τοσα χρονια να ειναι ο ιδιος πρωταθλητης?

πως γινεται ο δευτερος και βαλε βαζελος(και οχι μονο ο βαζελος καποες φορες) να τα πηγαινει καλυτερα απο τον ολυμπιακο στην ευρωπη?

πως γινεται ο βαζελος να κερδιζει μια δυνατη ομαδα και μετα απο μια εβδομαδα να χανει απο μια που κινδυνευει με υποβιβασμο?

λεω.. μηπως... μηπως ειναι στημενα ολα?

και στο κατω κατω γιατι να αφιερωνει καποιος χρημα και χρονο για να παρακολουθει αηδιες? και οχι μονο αηδιες αλλα να οικονομανε καποιοι εις βαρος αυτου του καποιου?

ολα ειναι για το χρημα και παρτε το χαμπαρι. καποτε ναι... αλλα τωρα το χρημα τα κατευθυνει ολα αυτα.

και το ποιο χαζο... γιατι οταν μια ομαδα ειναι πρωταθλητης ή εχει κερδισει να γινεται χαζουρα(και οχι μονο χαζουρα αλλα και επεισοδια). μηπως υπαρχει ανασφαλεια? μηπως ειναι αποθημενα ή ψυχολογικα?

τελος σιχαινομαι αφανταστα τη φανατιλα και τη ξεροκεφαλια ορισμενων γαυρων και παοκτζιδων. απαραδεκτα πραγματα.

Ευχαριστουμε πολυ.....κι εμεις σε αγαπαμε :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε πολυ.....κι εμεις σε αγαπαμε :)

:):D:P

Με εστειλες....!!!

Προψανως ομως ο θανασης δεν αναφερεται σε εμας....

Ως αναρχηκους..

Ως χαζους ομως σιγουρα! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

:thumbup::):D

Με εστειλες....!!!

Προψανως ομως ο θανασης δεν αναφερεται σε εμας....

Ως αναρχηκους..

Ως χαζους ομως σιγουρα! :)

νικο, δεν αποκαλεσα κανενα χαζο. προσπαθω να δωσω να καταλαβετε οτι υπαρχει ενα κοστος ευκαιριας. δηλαδη με το χρονο και το χρημα που χαλαει καποιος για τη μπαλα θα μπορουσε να κανει κατι αλλο. πχ ενα ενυδρειο!! οι χαζοι ειναι ελαχιστοι. και σιγουρα δεν ασχολουνται με μπαλα. θα μου πειτε: αυτο με ευχαριστει εμενα ρε φιλε... ποιο το προβλημα σου?

πασο. οσοι θελουν ας ξοδευτουν και ας κανουν χαζουρα. αλλα μην κανουν ζημιες επεισοδια και να λενε βρισιες σε μανες και θεια. μονο που τα λενε (και ας μην τα εννοου) τρελαινομαι..

Έγινε επεξεργασία - fishaki
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...