Jump to content

ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ Dieter Undergasser


nidal

Recommended Posts

μπράβο στους διοργανωτές....ακούστικαν πράγματα πολύ ενδιαφέρον και ελπίζω να γίνουν και άλλα τέτοια event..όπως είπε και ο pan πραγματικά ακούραστος και δεν απαντούσα απλά μονολεκτικά, αλλά έμενε στο θέμα και έδινε όσες περισσότερες πληροφορίες μπορούσε στα πλαίσια του χρόνου που διέθετε.......ευχαριστούμε Κύριε Dieter Undergasser.....

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστήσουμε τους ανθρώπους της petline - αντιπροσώπους της sera - για την άψογη οργάνωση κια βέβαια τους ανθρώπους του φόρουμ και πιο ειδικά τον αγαπητό Nidal.Ακούστηκαν ενδιαφέροντα πράγματα και απαντήθηκαν όλες οι ερωτήσεις.

:blink:

Link to comment
Share on other sites

...Ακούστηκαν ενδιαφέροντα πράγματα και απαντήθηκαν όλες οι ερωτήσεις. ;)
Οσες προλαβαν να τεθουν, γιατι το παρατραβηξαμε (11μμ) και επρεπει να κλεισει ο χωρος.

Ο δοκτωρας ειμαι σιγουρος οτι ακομα θα απαντουσε σε ερωτησεις αν μας αφηναν ελευθερους. :blink:

Μπραβο σε ολους για τη διοργανωση και την αντοχη τους.

Μπραβο και για το catering στα διαλειματα.

Ευχαριστουμε και για τα δωρα (ενυδρεια, αυτοματες ταιστρες, βαλιτσες με τεστ)

ΥΓ Μπραβο και στα ομορφα και εξυπηρετικα κοριτσια της Sera. :(

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Oλοι μας αποκομισαμε πληροφοριες που δεν ξεραμε, και το κομματι των ερωτησεων ηταν το καλυτερο :blink:;)

Link to comment
Share on other sites

Οσες προλαβαν να τεθουν, γιατι το παρατραβηξαμε (11μμ) και επρεπει να κλεισει ο χωρος.

Ο δοκτωρας ειμαι σιγουρος οτι ακομα θα απαντουσε σε ερωτησεις αν μας αφηναν ελευθερους. :blink:

Μπραβο σε ολους για τη διοργανωση και την αντοχη τους.

Μπραβο και για το catering στα διαλειματα.

Ευχαριστουμε και για τα δωρα (ενυδρεια, αυτοματες ταιστρες, βαλιτσες με τεστ)

ΥΓ Μπραβο και στα ομορφα και εξυπηρετικα κοριτσια της Sera. :(

Kριμα για εμας που λογω υποχρεωσεων δεν μπορεσαμε να παρεβρεθουμε...

Υ.Γ. Αν ηξερα για το catering... θα εκανα τα αδυνατα δυνατα να ερθω!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Οσες προλαβαν να τεθουν, γιατι το παρατραβηξαμε (11μμ) και επρεπει να κλεισει ο χωρος.

Ο δοκτωρας ειμαι σιγουρος οτι ακομα θα απαντουσε σε ερωτησεις αν μας αφηναν ελευθερους. :blink:

Μπραβο σε ολους για τη διοργανωση και την αντοχη τους.

Μπραβο και για το catering στα διαλειματα.

Ευχαριστουμε και για τα δωρα (ενυδρεια, αυτοματες ταιστρες, βαλιτσες με τεστ)

ΥΓ Μπραβο και στα ομορφα και εξυπηρετικα κοριτσια της Sera. :(

Σπυρο το σεμιναριο η τα κοριτσια σου αρεσαν περισσοτερο?? ;) Να ευχαριστησω και γω με την σειρα μου καταρχας το Aquazone για την προσκληση, που πηρα απο Nidal και κατα δευτερον τον Κο Dietter Undergasser για τις απαντησεις στις ερωτησεις που δεχτηκε. Σας ευχαριστω!! :(

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο το σεμιναριο, εμαθα καινουργια πραγματα (που ισως μου χρησιμευσουν εαν στησω ποτε το ενυδρειο μου:blink:, λεμε τωρα...)

Link to comment
Share on other sites

Ααααααααα, χμμμμμμμμ, ναι, εχουμε κι'εδω εεεεεεεεεε; :( Κι'εγω τα εγραφα ... αλλου!!!!! :(:blink:

Μαθαμε περισσοτερα αλλα μειναμε με πολλες ερωτησεις αναπαντητες αφου ......... δεν μας φτανει η ωρα!!!! Ευχαριστω με την σειρα μου οσους συνεβαλαν για το σεμιναριο. Πηρα και το δωρακι μου για .......... τιμωρια!!!!!!! Τωρα θα πρεπει να κανω τις δοκιμες μου με τα τεστ της Sera και να τις συγκρινω με τα δικα μου.- ;)

Link to comment
Share on other sites

Ααααααααα, χμμμμμμμμ, ναι, εχουμε κι'εδω εεεεεεεεεε; :( Κι'εγω τα εγραφα ... αλλου!!!!! :(:blink:

Μαθαμε περισσοτερα αλλα μειναμε με πολλες ερωτησεις αναπαντητες αφου ......... δεν μας φτανει η ωρα!!!! Ευχαριστω με την σειρα μου οσους συνεβαλαν για το σεμιναριο. Πηρα και το δωρακι μου για .......... τιμωρια!!!!!!! Τωρα θα πρεπει να κανω τις δοκιμες μου με τα τεστ της Sera και να τις συγκρινω με τα δικα μου.- :(

Kαι πανω απο ολα....

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΥΑΛΟΒΑΜΒΑΚΑΣ !!!!

:(:hysterical::ninja::wub:

Ευχαριστω και εγω πολυ για την κλεμμενη αλλα τελικα κερδισμενη ταιστρα μου ;):(

Έγινε επεξεργασία - Panos1990
Link to comment
Share on other sites

..... Τωρα θα πρεπει να κανω τις δοκιμες μου με τα τεστ της Sera και να τις συγκρινω με τα δικα μου.- :blink:
Και δεν μενει να παραδεχτεις οτι τελικα δειχνουν σωστες μετρησεις (οπως παλια δεν ηθελες οσμωση και προτιμουσες ρυτινες) ;):(:(:(
Link to comment
Share on other sites

Kαι πανω απο ολα....

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΥΑΛΟΒΑΜΒΑΚΑΣ !!!!

:(:(:(:(

Ευχαριστω και εγω πολυ για την κλεμμενη αλλα τελικα κερδισμενη ταιστρα μου :blink:;)

Τι να πουμε για αυτη την ταιστρα αμα σε θελει η τυχη ....

Link to comment
Share on other sites

Ααααααααα, χμμμμμμμμ, ναι, εχουμε κι'εδω εεεεεεεεεε; :( Κι'εγω τα εγραφα ... αλλου!!!!! :(:blink:

Μαθαμε περισσοτερα αλλα μειναμε με πολλες ερωτησεις αναπαντητες αφου ......... δεν μας φτανει η ωρα!!!! Ευχαριστω με την σειρα μου οσους συνεβαλαν για το σεμιναριο. Πηρα και το δωρακι μου για .......... τιμωρια!!!!!!! Τωρα θα πρεπει να κανω τις δοκιμες μου με τα τεστ της Sera και να τις συγκρινω με τα δικα μου.- ;)

για πες στα παιδια τη φαση στο τελος... ντρεπεσαι παππουλη-τσεκουρατε?

το σκεφτομουν οταν ξαπλωσα και γελουσα!!!!

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλοστημενο σεμιναριο,λιγο κουραστικο με την παρουσιαση τών νεων φαρμακων..θα επρεπε να ειχαμε μια ωριτσα ακομα για ερώτησεις στο τελοςγιατι δεν προλαβαμε..παντως ο dιeτer σου εδινε την εντυπωση οτι τις"ειχε" τις απαντησεις ολες και δε προβληματιστηκε με καποια ιδιαιτερα!βεβαια μετα το τελος του συνεδριου(δε θα το ειδατε πολλοι)χαρισε 2 wιld catch discus στο nidal επειδη δεν ρωτησε οσες ερωτησεις ειχε σημειωσει στο μπλοκ του καθ ολη τη διαρκεια του συνεδρειου...!!

Link to comment
Share on other sites

.....βεβαια μετα το τελος του συνεδριου(δε θα το ειδατε πολλοι)χαρισε 2 wιld catch discus στο nidal επειδη δεν ρωτησε οσες ερωτησεις ειχε σημειωσει στο μπλοκ του καθ ολη τη διαρκεια του συνεδρειου...!!

:blink:;):(

Link to comment
Share on other sites

για πες στα παιδια τη φαση στο τελος... ντρεπεσαι παππουλη-τσεκουρατε?

το σκεφτομουν οταν ξαπλωσα και γελουσα!!!!

Για τα κλειδια λες ωρε; :blink:

Link to comment
Share on other sites

Και από Θεσσαλονίκη μεριά... Να ευχαριστήσουμε τους ανθρώπους της petline και της sera για την άψογη οργάνωση!!!

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστήσω με τη σειρά μου τον δώκτορ και τους ανθρώπους της petline και της sera για την άψογη οργάνωση και τα δώρα..(ενα βαλιτσάκι με τεστ το κέρδισα εγώ :) )

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά καλό σεμηνάριο αλλά και εξωντοτική προσπάθεια από τον Dieter αλλά και από τον υπεύθυνο της sera που προσπάθησε αρκετά με την Ελληνική μετάφραση.

Τα τεστ της sera είναι από τα πιό αξιόπιστα της αγοράς μιας και χρησιμοποιούν βάση από ίσως την ποιό αξιόπιστη εταιρεία ελέγχων στον φαρμακευτικό χώρο. Είμαι ειδικός και ξέρω, άρα χρησιμοποιήστε τα!!!! δεν δαγκώνουν!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...