Jump to content

Τ5 διάρκεια ζωής (απορία)


Aiolos

Recommended Posts

Ειναι οτι καποιοι ακομα κι οταν τους δινεται "στο πιατο" η πληροφορια για να τη διαβασουν και να λυσουν το προβλημα τους (κατανοοντας το πρωτα), δεν το κανουν.

Θελουν απλως τη λυση "κανε αυτο" και δεν τους ενδιαφερει να μαθουν πως δημιουργηθηκε το προβλημα για να το αποφυγουν για παντα.

Επισης ενα μειονεκτημα αυτων των "χρηστων" του φορουμ, ειναι οτι δεν θα βοηθησουν κι αυτοι με τη σειρα τους τον επομενο με την ιδια απορια.

Δεν νομίζω ότι ο Aiolos-910 ανήκει στη κατηγορία που περιγράφεις φίλε delta66 :thumbup:

@akkorteon μάλλον εσύ πήρες τη φόρα, από ότι φάνηκε και στη συνέχεια της συζήτησης… Αλλά πέρα από αυτό δεν έχεις καμία αρμοδιότητα νομίζω να μου κάνεις συστάσεις σε ποιο φόρουμ θα γράφω και τι. Η θέση που εξέφρασα δεν ήταν προσωπική επίθεση προς εσένα αλλά αντίθεση σε μία νοοτροπία (λάθος κατά τη γνώμη μου) που διατυπώνεται σε πολλά φόρουμ από ορισμένους και η οποία φυσικά και δεν χαρακτηρίζει την πλειοψηφία, ούτε την εικόνα και την προσφορά που έχει το φόρουμ στο χόμπι.

Link to comment
Share on other sites

...Δεν νομίζω ότι ο Aiolos-910 ανήκει στη κατηγορία που περιγράφεις φίλε delta66 :thumbup: ...
Συμφωνω και επαυξανω. :hysterical:

Το σχολιο του Akkornteon (και το δικο μου) δεν ειχε να κανει με τον Aiolo.

Μαλλον δεν ειχες παρακολουθησει μερικα θεματα στο ΑΖ που ειχαν να κανουν με το θεμα μερικων μαζεμενων τωρα τελευταια χρηστων, που αρεσκονται να μη διαβαζουν τα αρθρα και να ρωτανε ανουσιες ερωτησεις χωρις να εχουν ριξει ουτε μια ματια στα ετοιμα λινκ με τα αρθα που τους δωθηκαν. :P:hysterical:

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι διαβαστερό παιδί !!! το ξεφύλλισα το AZ... αλλά έχει ακόμη πολύ πράμα για διάβασμα για τις κρύες νύχτες του χειμώνα !!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

offtopic

1. Το ποστ μου είναι εκεί, δεν είπα σε ποιο φορουμ να γραφεις!

2. Εξέφρασες μια θέση και μίλαγες σε μένα με συγκεκριμένες ερωτήσεις.

3. Η μόνη σύσταση που έκανα ήταν να μην συνεχίσουμε τη συζήτηση που άνοιξες σε ένα άσχετο thread που κάποιο μέλος εκφράζει απορίες γιατι είναι spam.

4. Δεν είναι κάτι κατακριτέο αλλά κανόνας του φόρουμ

5. Όντως αναφερόμουν στη συζήτηση που λέει ο φίλος delta

6. Έδειξα και δείχνω καλή διάθεση.

7. Θεωρώ το θέμα λήξαν και δεν θα υπάρξει άλλη δημοσίευση από εμένα εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δεν ειχες παρακολουθησει μερικα θεματα στο ΑΖ που ειχαν να κανουν με το θεμα μερικων μαζεμενων τωρα τελευταια χρηστων, που αρεσκονται να μη διαβαζουν τα αρθρα και να ρωτανε ανουσιες ερωτησεις χωρις να εχουν ριξει ουτε μια ματια στα ετοιμα λινκ με τα αρθα που τους δωθηκαν. :P:hysterical:

Ναι έχεις δίκιο Σπύρο! Δεν έχω τον χρόνο να παρακολουθώ και πως πάνε τα γκαπάκια του καθενός από τον χώρο του γλυκού. :thumbup:

Στο θαλασσινό νομίζω δεν έχουμε τέτοιο θέμα. Μπορεί να βρεθεί ίσως κάποιο 10χρονο από το πουθενά που να φαντασιώνεται ότι φτιάχνει θαλασσινό και να ρωτάει τα ίδια και τα ίδια αλλά αυτό είναι πολύ σπάνιο.

Link to comment
Share on other sites

Aχ !!! πως μ αρέσουν αυτές οι "παρεκτροπές" στα θέματα....

Τουλάχιστον απαντήθηκε η απορία μου !! γιατί σε λίγο όλο και κάπου αλλού θα πάει η συζήτηση... τι θα λέγατε να συνεχίσουμε τη κουβέντα για τη σχέση των Blue ray DVD με αυτήν των Blue Tank?

:thumbup::P:hysterical:

Έγινε επεξεργασία - Aiolos-910
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...