Jump to content

Συνάντηση Θεσσαλονικη 19/09/2009


Sta8hs000

Recommended Posts

Επισης να αναφερω κατι καλο που προσεξα... πλεον εχουμε πολλους διαφορετικους χομπιστες....

επιδη γυρισα ολα τα τραπεζια και μιλησα σχεδον με ολα τα παιδια...ειχαμε 3 -4 παιδια που ασχολουντε με αφρικη... ειχαμε 4 - 5 παιδια πιρανχοβιους, 3 - 4 παιδια θαλασινου νερου... κτλ κτλ.... και ετσι γινοντουσαν πολυ καλες συζητησεις και ανταλαγες αποψεων..... :P:hysterical:

Εσυ σε ποιους ανηκεις σταθη?? :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Eγω ειμαι ο master yoda????Βοκωστα εδω ειναι κ τα ενυδρεια μου που σου ελεγα..http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=23515

Link to comment
Share on other sites

Nα πώ και εγω με τη σειρά μου οτι ήταν υπέροχα,με πολύ κέφι και διάθεση!Ευχαριστώ όλα τα παιδιά για τις πληροφορίες μιας και μερικους τους ''βομβάρδισα''.Θα τα ξαναπούμε την επόμενη φορά :thumbup::P

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στους Βορειοελλαδιτες!!!!!

Παντα τετοια :hysterical:

Klazακο το περιπτερο ειχε αρκουδα και δεν πηρες ξυραφακια??? :thumbup::P:hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα!!!

Αντώνη ο Χρήστος είμαι από χθες στη συναντηση βρήκα τελικά το nickname

να στε όλοι καλά!!!

ήταν πολύ ωραία χθες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα!!!

Αντώνη ο Χρήστος είμαι από χθες στη συναντηση βρήκα τελικά το nickname

να στε όλοι καλά!!!

ήταν πολύ ωραία χθες.

Εισαι ο φιλος του piranhas2 που μιλουσαμε για την αφρικη?????????? :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Λόγο φόρτο εργασίας δεν μπόρεσα να έρθω και η αλήθεια είναι ότι ζήλεψα.

Κάθε δυο μήνες το θεωρώ μια χαρά να κάνουμε μια συνάντηση δεν ξέρω αν θέλετε να κάνουμε τέλει Νοεμβρίου μια συνάντηση ή να κάνουμε μια μεγάλη μια και έξω τον γενάρι και να κόψουμε και βασιλόπιτα.

Link to comment
Share on other sites

μπραβο παιδια,παντα τετοια!

Link to comment
Share on other sites

τελη Νοεμβρίου................. :thumbup::P

+1 για Νοέμβρη, είναι ότι πρέπει.

Και χρόνια πολλά Στάθη. :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ωραία περάσαμε , να το ξανακάνουμε . Χαίρομαι που γνώρισα τόσους χομπιστες και ανταλλάξαμε απόψεις , εμπειρίες . Ευχαριστώ τα παιδιά που έκαναν τον κόπο και φέρανε διάφορα δωράκια . Είδη έχω βάλει τα φυτά μέσα και γαριδουλες και φαίνεται πολύ ποιο όμορφο και ζωντανό . Την επόμενη φορά πιστεύω και εγώ να φέρω διάφορα μιας και τα μολλυ θα έχουν μεγαλώσει και τα φυτακια θα πολλαπλασιαστούν ( χρήσιμες συμβουλές akranidis babinio klaz ). Ο :thumbup: Santa Claus ωραίοςςςςς

Link to comment
Share on other sites

Ναι, κανονιστε και μια για το 2011 :P

Καντε μια στανταρ καθε μηνα βρε :hysterical:

εδω παμε να κανουμε περισσοτερες τις εβδομαδιαιες "ανεπισημες" απο τις στανταρ μηνιαιες στο ΣΕΦ. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα και στο Σταθη για την ονομαστικη του εορτη :thumbup::P

Σωστος ο Σπυρος!!!

Χρονια πολλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και απο 'μενα αν και λίγο αργά!

Θέλω να ρωτήσω, η δράκενα που έφερα τι απέγινε; την πήρατε ή κατέληξε στον κάδο της σκάλας;

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστήσω και εγώ τα παιδιά που γνώρισα, για την διάθεσή τους να μοιραστούν τις γνώσεις τους για το κοινό πάθος μας, για την όμορφη παρέα και φυσικά για τα δωράκια που μοιράστηκαν. Δεν ήξερα κανέναν (εκτός του Αντώνη και του KLAZ) όταν ήρθα στο μαγαζί όμως ένιωσα πολύ γρήγορα σαν να βγαίνω με τους κολλητούς μου. Δεν κατάφερα βέβαια να σας γνωρίσω όλους, ίσως την επόμενη φορά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια στους διοργανωτές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :thumbup:

Ελπίζω να τα λέμε συχνά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

+1 για Νοέμβρη, είναι ότι πρέπει.

Και χρόνια πολλά Στάθη. :thumbup:

Χρονια Πολλα και στο Σταθη για την ονομαστικη του εορτη :P:hysterical:

Ευσταθης... :hysterical:

Χρονια πολλα!

Σωστος ο Σπυρος!!!

Χρονια πολλα!!!

Χρόνια πολλά και απο 'μενα αν και λίγο αργά!

Θέλω να ρωτήσω, η δράκενα που έφερα τι απέγινε; την πήρατε ή κατέληξε στον κάδο της σκάλας;

Ευχαριστω πολυ παιδια..... :hysterical::hysterical::wub:

Link to comment
Share on other sites

Και καποιες φωτογραφιες απο εμενα.

post-1129-1253541059_thumb.jpgpost-1129-1253540968_thumb.jpgpost-1129-1253541005_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - ΑΚΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίες Άκη, να σαι καλά. Ο Κλαζ βγήκε λίγο σκοτεινός, αλλά μάλλον φταίνε τα γένια.

Link to comment
Share on other sites

για οσους ηταν στη συναντηση.μηπως βρηκε κανεις ενα ζευγαρι γυαλια;μαυρα τελειως.μαλλον τα ξεχασα εκει

Link to comment
Share on other sites

για οσους ηταν στη συναντηση.μηπως βρηκε κανεις ενα ζευγαρι γυαλια;μαυρα τελειως.μαλλον τα ξεχασα εκει

Δεν σε πηρε τηλ???? τα εχει ο Μιλτος... εγω του τα δωσα.. περνα απο το σπιτι του να τα παρεις.. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...