Jump to content

Συνάντηση Θεσσαλονικη 19/09/2009


Sta8hs000

Recommended Posts

Δεν σε πηρε τηλ???? τα εχει ο Μιλτος... εγω του τα δωσα.. περνα απο το σπιτι του να τα παρεις.. :thumbup:

ευχαριστω ρε συ σταθη.και χρονια πολλα φιλε για προχθες. :P:hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν σε πηρε τηλ???? τα εχει ο Μιλτος... εγω του τα δωσα.. περνα απο το σπιτι του να τα παρεις.. :hysterical:

Μεγειά τα γυαλιά βρε Μίλτο. :thumbup::P:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίες Άκη, να σαι καλά. Ο Κλαζ βγήκε λίγο σκοτεινός, αλλά μάλλον φταίνε τα γένια.

Ετσι ειναι, σκοτεινος τυπος :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήταν υπέροχα, μπράβο στους οργανωτές κι ένα μεγάλο ευχαριστώ:

.....

- στον lion που μάζεψε όλα τα δωράκια κι εμείς δεν προλάβαμε τίποτα, :P

.....

Βρε παλιοψεύτη, απατεώνα, κακο!^%!&%&^!, αχρηστ%&@!#, διαλ&*^*!&^@, !^*!&^&@#, που γέμισες όσες σακκούλες και σακκουλάκια έφερες από το σπίτι .... :thumbup:

Παιδιά όλα ήταν πολύ καλά. Σας ευχαριστώ όλους που με ανεχτήκατε.

Μίλτο, ευχαριστώ για τις γαριδούλες.

post-7663-1253625083_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βρε παλιοψεύτη, απατεώνα, κακο!^%!&%&^!, αχρηστ%&@!#, διαλ&*^*!&^@, !^*!&^&@#, που γέμισες όσες σακκούλες και σακκουλάκια έφερες από το σπίτι .... :hysterical:

Μίλτο, ευχαριστώ για τις γαριδούλες.

Α πήρες και γαριδούλες? Αυτό πάλι πότε έγινε, τι είσαι εσύ βρε παιδάκι μου, δε σε προλαβαίνω.

Κι ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, κι εγώ σ' αγαπώ, γι αυτό σε πειράζω :thumbup::P

Link to comment
Share on other sites

κρίμα παιδιά που δεν ήρθα :thumbup::P:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε όλη τη παρέα αν και λίγο καθυστερημένα (Λόγω φόρτου εργασίας). Οι φωτογραφίες υπέροχες άντε και με περισσότερα άτομα σε νέα συνάντηση. Την επόμενη φορά ελπίζω να έχω γέννα απο τα αγγελόψαρα μου για να δώσω σε όσους βρεθούμε και στο φίλο Κώστα :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε όλη τη παρέα αν και λίγο καθυστερημένα (Λόγω φόρτου εργασίας). Οι φωτογραφίες υπέροχες άντε και με περισσότερα άτομα σε νέα συνάντηση. Την επόμενη φορά ελπίζω να έχω γέννα απο τα αγγελόψαρα μου για να δώσω σε όσους βρεθούμε και στο φίλο Κώστα :hysterical:

:thumbup::wub::P:hysterical: :hysterical: :rasp::hysterical:

Να 'σαι καλά βρε Γιώργο, μ' έκανες και γέλασα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...