Jump to content

L-270 Αναπαραγωγή


djtonyel

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μια παρατηρηση μονο.....

Πλεκο-καμμενοι.... ειδατε ροη μεσα στο ενυδρειο!!! :hysterical:

Τρελα ρευματα το ποταμι!!!! :):P:angry2::thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Μια παρατηρηση μονο.....

Πλεκο-καμμενοι.... ειδατε ροη μεσα στο ενυδρειο!!! :hysterical:

Τρελα ρευματα το ποταμι!!!! :):P:angry2::thumbup::thumbup:

Έτσι.... Αυτό συν την οξυγόνωση είναι κάτι που ξεχνάμε οι περισσότεροι από εμάς :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

δουλεβη πιστεπτεμε οι μεγαλοι αρσενηκοι παντα διαλεγουν τις σπηνιες που αερισονται

Link to comment
Share on other sites

αυριο θα βαλω φοτος απο της καινουριες σπηλιες απο ξιλο διαμορφομενες για panague

Link to comment
Share on other sites

αυριο θα βαλω φοτος απο της καινουριες σπηλιες απο ξιλο διαμορφομενες για panague

Αυτό πρέπει να το δούμε :)

Link to comment
Share on other sites

απο οτι εχω καταλβη ειναι πολυ βασικο η σπηλια να ειναι απο ξηλο .εχω 4 σπηλιες η μια ειναι απο μπαμπυ και διαλεγη μονο αφτην,και ο λογος γιατη τρεφεται ταφτοχρονος.αφτη ειναι η δικια μου γνομη.

Link to comment
Share on other sites

sorry που ξεφιγε λιγο η σισιτηση σε παναγθε αλα δεν μοθ αρεση να εχω 100 τοπικ ,αλλα αν κανο λαθος να ανιξω αλο

Link to comment
Share on other sites

Όταν βγάλεις τις φωτογραφίες κάνε νέο τόπικ :)

Link to comment
Share on other sites

τη ΡΗ εχεται στα ενυδρεια σας !αν θελεται απαντατε φισικα :)

Εγώ έχω 6,2 σε φυτεμένο με μονομάχο και Ancistrus cf cirrhosus και 6,8 με Hypancistrus zebra!

Link to comment
Share on other sites

τη ΡΗ εχεται στα ενυδρεια σας !αν θελεται απαντατε φισικα :)

Εγω:

5,8 με 2 Ancistrus cf cirrhosus, Cory Leucomelas, Cardinal Tetra, Discus :P

6,2 με 1 Ancistrus cf cirrhosus, 1 Ancistrus albino, Green Neon Tetra

7,8 με χρυσοψαρα

8,6 με Altolamprologus compressiceps gold

Έγινε επεξεργασία - nikoloutso
Link to comment
Share on other sites

ορεο το 5,8 για L-134 L-183 Kai to 6.2

Περιμενω γεννα απο τα Ζεβρακια του τρουπη.... να τα βαλω μονα τους στο 6,2...... αν αποφασησει να ασχοληεθι σοβαρα.... :)

Υ.Γ. Κανε μια παρουσιαση σε νεο θεμα της σπηλια που αναφερεις..... γιατι εγω ειμαι σε κατασταση κατασκευης πήλινης....

Έγινε επεξεργασία - nikoloutso
Link to comment
Share on other sites

αληθια ! αφτο ειναι super :) αν ειναι καλα εκει που ειναι μην τα ενοχλισης.μερικες φορες βοιθαι η αλαγη περιβαλον,αλα οχι παντα,δεν ειναι δηκα σου!αφτο το καλοκερη θα γορασω και εγω. η γηνεκα μου μου το ειπαι εχει δει οτι αγαπαο αφτο που κανο ,και με δυο φορες που εχασα ολλα μου τα ψαρια σχεδον,δεν τα παρατισα

Link to comment
Share on other sites

πρεπη να αλαξο της σπιλιες μου και εγω δεν φτουρανε και κοντες για καπια plecos

Link to comment
Share on other sites

μαζεπσα κουστουρα που εχουν αλιοθη απο τον καιρο και ειναι μ****α οστε να τριπιτηουνε εφκολα τα εχω τριπιση και τα εχω στο ζεστο νερο να μουλιασουνε και μολις ειναι ετιμα μετα απο 4/5 μερες θα αποξιραθουνε και τους βαζω βαρος και ετιμασκεφτομουνα να τα περασο με εποξη απο εξω αλλα δεν ξερο αφτα τα panague εχουν δινατα δοντια

Link to comment
Share on other sites

Μονο zebra εχεις!

Ξέχασα να αναφέρω πως μέσα στα zebra έχω και μία (μάλλον θηλυκιά) Peckoltia sabaji περίπου 13-14cm και αρκετά Corydoras Aeneus από αναπαραγωγές. Πλέον δεν έχω πολλά αφού πρόσφατα έδωσα ένα ενυδρείο μου και μαζί με αυτό έφυγαν και πολλά γατόψαρα. Ο χρόνος είναι κάπως περιορισμένος και σκοπός μου είναι όταν αδειάσω λίγο από χρόνο να μπω στη διαδικασία αναπαραγωγής των L046.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...