Jump to content

Myspace


stormtrooper

Myspace - Facebook  

55 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Μετά το facebook γιατί δεν δημιουργείτε και ένα προφίλ στο myspace???

Επίσης θεωρώ καλό το ανοιχτεί ένα κανάλι aquazone στο youtube!

Τί λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Μετά το facebook γιατί δεν δημιουργείτε και ένα προφίλ στο myspace???

Επίσης θεωρώ καλό το ανοιχτεί ένα κανάλι aquazone στο youtube!

Τί λέτε?

Λεω οτι εισαι γατααααααααααααααααα :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Aquazone Channel στο YouTube υπάρχει!!!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/user/AquazoneGr

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Aquazone Channel στο YouTube υπάρχει!!!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/user/AquazoneGr

:thumbup:

Ε, τότε ας το εμπλουτίσουμε! Υπάρχουν όμορφα βιντεάκια των χρηστών μας που μπορούν να γίνουν favorite στο ΑΖ channel ή ακόμα και να σηκωθούν από το ΑΖ! Ξέρω πως πρόκειται για μεγάλη δουλειά και χρόνος δεν υπάρχει, αλλά σιγά σιγά θα μπορέσει να εμπλουτιστεί και θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε και ως link για διάφορες περιπτώσεις, πχ ασθένειες ή συμπεριφορές ή ιδανικές διακοσμήσεις κλπ κλπ

Link to comment
Share on other sites

Ε, τότε ας το εμπλουτίσουμε! Υπάρχουν όμορφα βιντεάκια των χρηστών μας που μπορούν να γίνουν favorite στο ΑΖ channel ή ακόμα και να σηκωθούν από το ΑΖ! Ξέρω πως πρόκειται για μεγάλη δουλειά και χρόνος δεν υπάρχει, αλλά σιγά σιγά θα μπορέσει να εμπλουτιστεί και θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε και ως link για διάφορες περιπτώσεις, πχ ασθένειες ή συμπεριφορές ή ιδανικές διακοσμήσεις κλπ κλπ

Κάτι τέτοιο θα γίνει με την βοήθεια όλων.... μόλις χθες το βράδυ, αργά, φτιάχτηκε... να πω με την ευκαιρία ότι video μπορείτε να ανεβάζετε και στην σελίδα μας στο Facebook (όπως και φωτογραφίες, φυσικά!!)

Link to comment
Share on other sites

Ε, τότε ας το εμπλουτίσουμε! Υπάρχουν όμορφα βιντεάκια των χρηστών μας που μπορούν να γίνουν favorite στο ΑΖ channel ή ακόμα και να σηκωθούν από το ΑΖ! Ξέρω πως πρόκειται για μεγάλη δουλειά και χρόνος δεν υπάρχει, αλλά σιγά σιγά θα μπορέσει να εμπλουτιστεί και θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε και ως link για διάφορες περιπτώσεις, πχ ασθένειες ή συμπεριφορές ή ιδανικές διακοσμήσεις κλπ κλπ

Κάτι τέτοιο θα γίνει με την βοήθεια όλων.... μόλις χθες το βράδυ, αργά, φτιάχτηκε... να πω με την ευκαιρία ότι video μπορείτε να ανεβάζετε και στην σελίδα μας στο Facebook (όπως και φωτογραφίες, φυσικά!!)

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=30905

:P:thumbup::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια facebook δεν κανω με τιποτα.

Ηδη εχω να μπω 2-3 μηνες στο myspace και υποτιθεται ειναι προφιλ και για τη δουλεια μου :P

Με εχει φαει ενα παλιοσαιτ με ψαροκαμενους που μιλαμε ολα για ενυδρεια :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια facebook δεν κανω με τιποτα.

Ηδη εχω να μπω 2-3 μηνες στο myspace και υποτιθεται ειναι προφιλ και για τη δουλεια μου :P

Με εχει φαει ενα παλιοσαιτ με ψαροκαμενους που μιλαμε ολα για ενυδρεια :thumbup:

Κι εμεις που τα εχουμε χρονια και τα δυο... τι καταλαβαμε??? :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Μετά το facebook γιατί δεν δημιουργείτε και ένα προφίλ στο myspace???

Επίσης θεωρώ καλό το ανοιχτεί ένα κανάλι aquazone στο youtube!

Τί λέτε?

Νομιζω ειναι καιρος να κανεις facebook.... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω ειναι καιρος να κανεις facebook.... :thumbup:

Είχα και το "διέγραψα". Και λέω "διέγραψα" και όχι διέγραψα, γιατί πολύ απλά το facebook είναι τρελό φακέλωμα! Το μετάνιωσα και που το έκανα εξ αρχής! Δεν θέλω να μεταπίσω κανέναν για το facebook, απλά εγώ δεν υπάρχει περίπτωση να το ξαναενεργοποιήσω!

Link to comment
Share on other sites

Είχα και το "διέγραψα". Και λέω "διέγραψα" και όχι διέγραψα, γιατί πολύ απλά το facebook είναι τρελό φακέλωμα! Το μετάνιωσα και που το έκανα εξ αρχής! Δεν θέλω να μεταπίσω κανέναν για το facebook, απλά εγώ δεν υπάρχει περίπτωση να το ξαναενεργοποιήσω!

Εγω φίλε μου νικο, το ήξερα εξαρχης οτι θα ειναι έτσι, οπότε ουτε φωτο ανεβάζω ουτε τα στοιχεια μου ολα και δε τα πραγματικα έχω!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

μετά τα μεσάνυχτα γίνεται το aquazone channel να δείχνει το ενυδρείο του nikoloutso?

Μετά από τόσα τσαμπιά σε τόσο λίγο χρόνο εξάπτεται η περιέργειά μου!

Link to comment
Share on other sites

μετά τα μεσάνυχτα γίνεται το aquazone channel να δείχνει το ενυδρείο του nikoloutso?

Μετά από τόσα τσαμπιά σε τόσο λίγο χρόνο εξάπτεται η περιέργειά μου!

Τι εννοεις?? :P

Να ανεβασω φωτο απο όλα τα τσαμπια?? :hysterical:

Το ενυδρειο με τα τσαμπια είναι εδω.

Όσο για το παραπανω που γραφω, αναφερομαι στο facebook. :thumbup:

Έγινε επεξεργασία - nikoloutso
Link to comment
Share on other sites

δεν εννοει αυτο....

εννοει............................. vi1jzc.png

aaaaaaa.......... :hysterical::wub::hysterical::rasp:

Aστα έχει φικαρει η μανα!!!

Μα καλα μου λεει, αλλη δουλεια απο το να αυτονονται δεν έχουν!!! :thumbup::P:hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Εγω φίλε μου νικο, το ήξερα εξαρχης οτι θα ειναι έτσι, οπότε ουτε φωτο ανεβάζω ουτε τα στοιχεια μου ολα και δε τα πραγματικα έχω!! :thumbup:

Ετσι ακριβως...

Εγω δεν εχω δωσει κανενα αληθινο στοιχειο...

Γραφτηκα μονο και μονο για το AquaZone...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...