Jump to content

(Κατά)-τάξη


Recommended Posts

Για να περνάει η ώρα και να μπουν σε κάποια (κατά)-τάξη τα πράγματα, κάθισα και έκανα μια κατάσταση «ταξινόμησης» των ειδών που φιλοξενούνται στο ενυδρείο μου.

Είναι ένας κατάλογος όπου μπορούμε να έχουμε συγκεντρωμένες τις απαραίτητες πληροφορίες περιληπτικά για το κάθε είδος. (στη φώτο ένα δείγμα με τις πληροφορίες που περιλαμβάνει)

Επισυνάπτω ένα αρχείο (Latin_name.doc) για το Microsoft Word, για όσους θέλουν να δημιουργήσουν ή και να μεταβάλουν τον κατάλογο σύμφωνα με τις δικές τους ανάγκες. ( έχει δημιουργηθεί ως επί το πλείστον για θαλασσινά είδη).

post-13206-1253739567_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kαλα,δεν ξεκουραζεσαι ποτε?

Αλλη μια εξαιρετικη δουλεια. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μια παροιμία που λέει... Ο διάολος δουλειά δεν είχε μπλα μπλα..

Η πλάκα είναι ότι έχω να κάνω μια δουλειά και μάλιστα επείγουσα.. άλλα η πελάτισσα μου είναι ανάποδη και μου έχει βγει μια άρνηση στο να την κάνω.... οπότε διοχετεύω την υπερένταση μου σε τέτοια !!!!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μια παροιμία που λέει... Ο διάολος δουλειά δεν είχε μπλα μπλα..

Η πλάκα είναι ότι έχω να κάνω μια δουλειά και μάλιστα επείγουσα.. άλλα η πελάτισσα μου είναι ανάποδη και μου έχει βγει μια άρνηση στο να την κάνω.... οπότε διοχετεύω την υπερένταση μου σε τέτοια !!!!

Δώσε τις ευχαριστίες μας στην πελάτισσα,να σε επισκεφθεί σύντομα ξανά :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δώσε τις ευχαριστίες μας στην πελάτισσα,να σε επισκεφθεί σύντομα ξανά :thumbup:

:P:hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Kατι αντιστοιχο φίλε μου έχω κανει κι εγω!!! :hysterical:

Εσυ όμως έχεις καλυτερα σχεδιακια!!! :P

Για στειλε τη φορμα!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Την φόρμα την έχω επισυνάψει στο πρώτο Post ως "Latin_name.doc"

...χε χε Σπύρο καλό !!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Κυριοι mod....

Σε καποιο ποστ, δε θυμαμαι πιο, αλλα ο φιλος σπυρος νομίζω θα μας δωσει το λινκ, ζητησατε να ανεβαζουμε φωτο και να δινουμε στοιχεια για τα ψαρακια για να αναβαθμιστει η βάση δεδομένων του φορουμ που αφορα τις πληροφοριες ψαριων.

Εαν κανω λάθος διορθοστε με.

Ερωτηση:

Γιατι λοιπόν να μηχρισημοποιηθει αυτή η μια τετοια φόρμα και οποιος γνωριζει και είναι σίγουραο να την συμπληρωνει για τα ψαρακια που έχει ή που θα ήθελε να έχει ή που γνωριζει.

Να δημιουργηθει μια λιστα με τα ψαρια που υπαρχουν και μπορουμε να τα βαλουμε στο ενυδρειο

Καθε φορα που θα φτιαχνεται για ένα ψαρι να σβηνετε απο τη λίστα, και έτσι θα γινει πιστευω μια υπερπληρης βάση όσο αφορα τιες πληροφοριες για τα ψαρια.

Επισης θα πρεπει καποιος να έχει χρονο, διαθεση και γνωσεις για να τα ελεγχει αυτα.

Εαν η προταση μοιυ ειναι κουλη.... (περασμενη ωρα, εχασε η ομαδα) μη βρισετε πολυ!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...