Jump to content

Photobuchet


Recommended Posts

Φιλοι μου....

Ξέρω πολλοι χρησημοποιειται τη συγκεκριμενη ιστοσελίδα.

Το πρόβλημα μου ειναι οτι παρολο που τη χρησημοποιω χρονια δεν έχω καταλαβει μαλλον την πλήρη λειτουργεια της.

Πλεον, από σημερα, όλες τις φωτο που έχω ανεβάσει παρολο που υπαρχουν..... δεν μου τις εμφανιζει στο οποιο site τις έχω ανεβασει.

Εμφανίζεται μόνο οτι βλεπετε και στο avatar μου....

Τι μπορω να κάνω??

Link to comment
Share on other sites

Πόσες φωτογραφίες έχεις ανεβασμένες? Τί υπόλοιπο χώρου έχεις? Το μήνυμα που βγάζει μιλάει για υπέρβαση...

Link to comment
Share on other sites

Τις μετεφερες σε αλλο φακελο?

Εκανες αλλαγες?

δες κι αυτο http://www.aquazone.gr/forums/index.php?sh...mp;#entry249548

Δεν εκανα καμια αλλαγη...

Link to comment
Share on other sites

Πόσες φωτογραφίες έχεις ανεβασμένες? Τί υπόλοιπο χώρου έχεις? Το μήνυμα που βγάζει μιλάει για υπέρβαση...

Μου λέει οτι χρησημοποιω το 2%..... 15Mb

Tι άλλο μπορει να φταιει??

Link to comment
Share on other sites

Μου λέει οτι εχω το 100% Bandwidth για αυτο το μήνα.

Bandwidth is used when digital content is viewed from a link you have posted on another website or in an email (e.g. MySpace, eBay, message boards, etc.). Bandwidth is a measure of the number of bytes passed over time via direct linking. It is calculated by adding up the size of each of your images or videos as they are sent from Photobucket. The 'Monthly Bandwidth' number is the amount of bandwidth you have used within the last month. The month is determined by the day of the month you registered your account. Bandwidth usage is unmetered for Pro accounts, however Photobucket reserves the right to disable direct linking on accounts that are using excessive bandwidth or otherwise abusing the system. The current usage number for Pro accounts is displayed in your Account Options just to give an idea of your current usage level. Free accounts are allowed 10 GB of bandwidth per month. This is hundreds of thousands of images viewed via direct links and resets each month on the day you registered.

Ελέυθερη απευθειας μεταφραση με μεταφραστηκό:

Εύρος ζώνης χρησιμοποιείται όταν το ψηφιακό περιεχόμενο έχει θεωρηθεί από μια σύνδεση που έχετε κάνει, σε μια άλλη ιστοσελίδα ή σε ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (π.χ. MySpace, eBay, message boards, κλπ.). Εύρος ζώνης είναι ένα μέτρο του αριθμού των bytes περάσει την πάροδο του χρόνου με απευθείας σύνδεση. Είναι υπολογίζεται προσθέτοντας το μέγεθος καθεμιάς από τις εικόνες ή τα βίντεό σας, όπως αυτά αποστέλλονται από το Photobucket. Ο «αριθμός Μηνιαίο εύρος ζώνης» είναι το ποσό του εύρους ζώνης έχετε χρησιμοποιήσει κατά τον τελευταίο μήνα. Ο μήνας καθορίζεται από την ημέρα του μήνα που καταχωρήθηκε λογαριασμό σας. Χρήση του εύρους ζώνης είναι χρονικά απεριόριστη για Pro λογαριασμούς, ωστόσο Photobucket διατηρεί το δικαίωμα να απενεργοποιήσουμε την άμεση σύνδεση με τους λογαριασμούς που χρησιμοποιούν υπερβολικό εύρος ζώνης ή άλλη κατάχρηση του συστήματος. Ο σημερινός αριθμός χρήσης για Pro λογαριασμούς εμφανίζεται στο λογαριασμό επιλογές σας ακριβώς για να δώσει μια ιδέα για το τρέχον επίπεδο χρήσης σας. Επιτρέπεται Δωρεάν λογαριασμούς 10 GB του εύρους ζώνης ανά μήνα. Πρόκειται για εκατοντάδες χιλιάδες εικόνες εμφανισμένα μέσω άμεσων δεσμών και επαναφέρει κάθε μήνα, την ημέρα που καταχωρήθηκε.

Link to comment
Share on other sites

To μόνο μεμπτω που βρήκα ειναι αυτο.....

post-12891-1254215555_thumb.jpg

Τι ακριβως σημαινει το γραφω απο πανω....

Πάντως ελπιζω μόλις αλλαξει ο μήνας να δουλεψει πάλι.... γιατι και το AZ εχει αρκετες φωτογραφιες απο μενα direct απο εκει....

Κριμα να μη φαινοντια!!! :(

Link to comment
Share on other sites

Νικο και Σπύρο, να το e-mail που μου έστειλαν....

Attention nikoloutso You have exceeded the 10 GB monthly bandwidth limit on your free Photobucket account. As such, your image and video links have been temporarily disabled. Your images and videos have not been deleted but will be reactivated on the 31st of the month, when your bandwidth usage resets to zero.

With a Photobucket Pro account you get unmetered bandwidth, 25 GB of storage, removal of advertisements in the account, and premium support. Pro accounts are $24.95 for a full year -- just a drop in the bucket, but by accepting this offer you get it

Thanks! Photobucket

Link to comment
Share on other sites

Νικο και Σπύρο, να το e-mail που μου έστειλαν....

Attention nikoloutso You have exceeded the 10 GB monthly bandwidth limit on your free Photobucket account. As such, your image and video links have been temporarily disabled. Your images and videos have not been deleted but will be reactivated on the 31st of the month, when your bandwidth usage resets to zero.

With a Photobucket Pro account you get unmetered bandwidth, 25 GB of storage, removal of advertisements in the account, and premium support. Pro accounts are $24.95 for a full year -- just a drop in the bucket, but by accepting this offer you get it

Thanks! Photobucket

Όπως καταλάβατε το θέμα λυθηκε με τον εξής ευκολο τροπο..... αλλαξε ο μήνας!!! :(

Ευχαριστω όσους προσπαθησαν να με βοηθησουν!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Όπως καταλάβατε το θέμα λυθηκε με τον εξής ευκολο τροπο..... αλλαξε ο μήνας!!! :(

Ευχαριστω όσους προσπαθησαν να με βοηθησουν!!! :thumbup:

Μα εβλεπα απο χθες-προχθες το αβαταρ σου πριν αλλαξει ο μηνας. :)

Κανω λαθος?

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Μα εβλεπα απο χθες-προχθες το αβαταρ σου πριν αλλαξει ο μηνας. :)

Κανω λαθος?

Nαι... κανεις λάθος... ειχα βαλει παλι τον bean αλλα τον δερμενο.... τη φωτο που έχω στο προφιλ.... σημερα ξυμερωματα το άλλαξα... :(

Link to comment
Share on other sites

Τι ειχες κανει και ειχε φτασει σε τετοιο επιπεδο (10 GB) το monthly bandwidth?

Ποσταριζα στο ΑΖ φωτο με direct link απο εκει..... αλλα μην ξεχνας και το avatar μου ειναι με DIRECT LINK... ολοτε ακομαι και ένα πόστ χωρις φωτο.... ανεβαζει!!!!

Link to comment
Share on other sites

εχεις ιδεα ποσες φωτο με img code εχω στο ΑΖ?

και το bandwidth ειναι στο 1,4GB

Τοτε πως το εξηγεις??

Ειναι με το μηνα...

Link to comment
Share on other sites

Ανεβαζεις τις φωτο σε πολυ μεγαλη αναλυση (στο original μεγεθος) και κανεις 800Χ600 αυτοματη σμικρυνση την ωρα του uploading?

Link to comment
Share on other sites

Ανεβαζεις τις φωτο σε πολυ μεγαλη αναλυση (στο original μεγεθος) και κανεις 800Χ600 αυτοματη σμικρυνση την ωρα του uploading?

όχι... πριν την ανεβάσω τις μειωνω την αναλυση...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...