Jump to content

Αρέσει στις Κιχλίδες το ρεύμα; (όχι το ηλεκτροσόκ!)


ΚΩΣΤΗΣ

Recommended Posts

Σήμερα έβαλα καινούργιο κυκλοφορητή (RENA 580l/h) και έχει δημιουργηθεί ένα ρεύμα απο τα αριστερά προς τα δεξιά του ενυδρείου, κοντά στην επιφάνεια του νερού. Έχω διαβάσει οτι η λίμνη Ταγκανίκα έχει ρεύματα και η αλήθεια είναι ότι τα Brichardi γουστάρουν τρελά. Μπαίνουν στο ρεύμα συνέχεια και το έχουν κάνει παιδική χαρά. Έχει κανείς άποψη για το θέμα;

ΥΓ. συγνώμη για το διπλό post, ας διαγραφεί απο τους υπεύθυνους.

Έγινε επεξεργασία - karydas
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έβαλα καινούργιο κυκλοφορητή (RENA 580l/h) και έχει δημιουργηθεί ένα ρεύμα απο τα αριστερά προς τα δεξιά του ενυδρείου, κοντά στην επιφάνεια του νερού. Έχω διαβάσει οτι η λίμνη Ταγκανίκα έχει ρεύματα και η αλήθεια είναι ότι τα Brichardi γουστάρουν τρελά. Μπαίνουν στο ρεύμα συνέχεια και το έχουν κάνει παιδική χαρά. Έχει κανείς άποψη για το θέμα;

ΥΓ. συγνώμη για το διπλό post, ας διαγραφεί απο τους υπεύθυνους.

Θα έλεγα οτι εφόσον βρίσκεται στη επιφάνεια αυτή η ανατάραξη βοηθά και στην καλύτερη οξυγόνωση.Δεν νομίζω οτι θα έχουν πρόβλημα.

:(

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου, δεν έχει κανένα πρόβλημα, αντίθετος το διασκεδάζουν και παίζουν εναντια στο ρεύμα :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Φιλε μου, δεν έχει κανένα πρόβλημα, αντίθετος το διασκεδάζουν και παίζουν εναντια στο ρεύμα :P

Σωστα!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...