Jump to content

Γειά σας


Έλενα

Recommended Posts

Hi, με λένε Ελενα και είμαι από Κέρκυρα έτυχε να μπω χθές στο Forum σας καθώς έψαχνα πληροφορίες για μονομάχους, έχω ένα ενυδρείο γύρω στα 10lt στο δωμάτιο μου με έναν μονομάχο, αλλά σκέφτομαι αργότερα να πάρω ένα μεγαλύτερο. :(

Έγινε επεξεργασία - Έλενα
Link to comment
Share on other sites

Hi, με λένε Ελενα και είμαι από Κέρκυρα έτυχε να μπω χθές στο Forum σας καθώς έψαχνα πληροφορίες για μονομάχους, έχω ένα ενυδρείο γύρω στα 10lt στο δωμάτιο μου με έναν μονομάχο, αλλά σκέφτομαι αργότερα να πάρω ένα μεγαλύτερο. :thumbup:

καλως ηρ8ες ελενα .... εγω νομιζω οτι ναι χρειαζεσε ενα λιγο μεγαλυτερο ενυδρειακι με 8ερμαντηρα και φιλτρακι :(:)

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρ8ες ελενα .... εγω νομιζω οτι ναι χρειαζεσε ενα λιγο μεγαλυτερο ενυδρειακι με 8ερμαντηρα και φιλτρακι :):thumbup:

Φίλτρο έχει.. του έχω βάλει ένα μικρό του αλλαζω νερό σχεδον κάθε δύο εβδομάδες και η θερμοκρασία του νερού είναι 27 βαθμους.. σιγουρα αργοτερα θα παρω πιο μεγάλο..

:(

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ηρθες και καλο διαβασμα...

Σε αυτα τα λιτρα νερο πρεπει αν αλλαζεις καθε 2-3 μερες...

Επεισης σε αυτα τα λιτρα θα μπορουσε να ζησει ενα σαλιγκαρακι και τπτ αλλο..

Ο μονομαχος θελει μινιμουμ 25 λιτρα...

Link to comment
Share on other sites

καλωσηρ8ες Ελενα..οπως ακουσες κι απ'τον Κωστη..πρεπει να παρεις καινουριο ενυδρεο γυρω στα 30-50 λιτρα κατα τη γνωμη μου,οπου εκει 8α ειναι εντα3ει...10 λιτρα ειναι υπερβολικα λιγα, και μονο για φυτα μπορεις να το χρησημοπειησεις αυτο το ''ενυδρειο''..γιατι αμα το δεις αλλιως ειναι απλα μια μεγαλη γυαλα!σκεψου τι 8α κανεις και παρε το γρηγοροτερο ενα μεγαλυτερο ενυδρειο ..αλλιως πολυ φοβαμαι οτι το ψαρακι σου...8α τα παι3ει! :thumbup: ..κριμα ειναι...σε 10 λιτρα!...παντως καλως ηρ8ες και καλη συνεχεια! :):(

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες :(

Link to comment
Share on other sites

Καλωσορισες! :(

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...