Jump to content

Παρουσίαση 70 λίτρα Tanganyika


Sta8hs000

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 100
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:bowdown::thumbup::helpsmilie:

Tελεια!!!!!!!!!

Ετοιμαζω ενυδρειο :thumbup:

Μπραβο ρε σταθη....

Υ.Γ. Εγω το έχω ετοιμο!!! :helpsmilie:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε Σταθη....

Με κανεις περιφανο... :helpsmilie:

Υ.Γ Βαγγο ποτε θα στησεις το 100λιτρο για το πιρανι :thumbup:

:thumbup::helpsmilie:

Αυτο που λεγαμε ε; :bowdown:

οφφτοπικ :helpsmilie:

Link to comment
Share on other sites

Ασχημα νεα.... τα αυγα δεν υπαρχουν πια.... το μεγαλο ψαρι (λογικα αρσενικο) κινηγαει το μικροτερο και του ορμαει... σα να προσπαθει να το δαγκωσει... το μικρο προσπαθει να κρυφτει.... :blush:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως τελικά το ενυδρείο σου είναι πολύ μικρό για αυτό το ψάρι;

Γνωρίζω πως είναι αρκετά επιθετικά ψάρια, ακόμα και μεταξύ τους, γι' αυτό πρόσεχε μήπως στρεσαριστεί πολύ το μικρότερο ψάρι :blush:

Link to comment
Share on other sites

τις τελευταιες ωρες ολα καλα... ξανα ηρεμησαν.... :)

Με προβλημάτισε αυτή η συμπεριφορά ,όμως αφού τώρα υπάρχει ηρεμία ας περιμένουμε.

:blush:

Link to comment
Share on other sites

Σε αποδεδειγμενο ζευγαρι,και με αυγα,πολυ περιεργη αυτη η συμπεριφορα.............

Link to comment
Share on other sites

Ασχημα νεα.... τα αυγα δεν υπαρχουν πια.... το μεγαλο ψαρι (λογικα αρσενικο) κινηγαει το μικροτερο και του ορμαει... σα να προσπαθει να το δαγκωσει... το μικρο προσπαθει να κρυφτει.... :blush:

Σταθη εγω παλιοτερα οταν αρχισα να βλεπω αυτη την συμπεριφορα τα πραγματα δεν πηγαν καλα....ευχομαι βεβαια να ηρεμησουν και να δεις πολλες γεννες!!!!!μηπως να εβαζες κανα 2 πετρες ακομα για αποπροσανατολισμο?και να ηρεμησουν κιαλο......

Link to comment
Share on other sites

Σε αποδεδειγμενο ζευγαρι,και με αυγα,πολυ περιεργη αυτη η συμπεριφορα.............

Δεν ξερω Στρατο και εμενα με προβληματισαν.... και να πεις να το ειχαν ξανακανει... ξαφνηκα εκει π ηταν αγαπημενα αρχησε το ενα να ορμαει... λες κ το τσιμπισε μυγα.... :blush:

Σταθη εγω παλιοτερα οταν αρχισα να βλεπω αυτη την συμπεριφορα τα πραγματα δεν πηγαν καλα....ευχομαι βεβαια να ηρεμησουν και να δεις πολλες γεννες!!!!!μηπως να εβαζες κανα 2 πετρες ακομα για αποπροσανατολισμο?και να ηρεμησουν κιαλο......

+1(Απο την αρχη το λεω)

Ελπιζω ολα να πανε καλα.... :)

το εχω κανει εδω και καιρο.... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω Στρατο και εμενα με προβληματισαν.... και να πεις να το ειχαν ξανακανει... ξαφνηκα εκει π ηταν αγαπημενα αρχησε το ενα να ορμαει... λες κ το τσιμπισε μυγα.... :)

το εχω κανει εδω και καιρο.... :thumbup:

Ετσι ακριβως!και οταν λεμε ορμαει, ορμαει....δεν παιζει......εισαι σιγουρος οτι εχεις αρσενικο-θηλυκο???? :blush:

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως!και οταν λεμε ορμαει, ορμαει....δεν παιζει......εισαι σιγουρος οτι εχεις αρσενικο-θηλυκο???? :)

Αυτό που λέει ο Κώστας είναι κρίσιμο δηλ. είναι Ζευγάρι ;.

:blush:

Link to comment
Share on other sites

Αβγά μπορεί να γέννηση και χωρίς να είναι ζευγάρι.

Αυτό ήθελα να ρωτήσω και με πρόλαβε ο φίλος LEME SOS δηλ. αν γεννάνε αυγά - και το βρίσκω και φυσιολογικό - χωρίς αρσενικό ο οποίος βέβαια αν υπάρχει θα τα γονιμοποίησει.Γιαυτό θέλω να ρωτήσω αυτό που λέει ο Dias πιο πάνω ,αν πρόκειται για αποδεδειγμένο ζευγάρι.

:blush:

Έγινε επεξεργασία - ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Link to comment
Share on other sites

παιδια κατα 99% ειναι ζευγαρι.... εξαλου πως μετα απο 1 μηνα ειχα αυγα.... :blush:

Μαλλον εισαι στο 1%

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...